Jump to content
Dogomania

Zuska

Members
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  8625127

Zuska's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Tu znajdują się zdjęcia mojej suni: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=25416[/url]
 2. Z tego co widzę to wszędzie są ale w Wawie jakoś nie ciekawe dlaczego?
 3. Ok jak tylko zrobie jakąś fajną fotkę to ją pokażę na razie brak aparatu ewentualnie może uda mi sie jakieś zdjęcie przerobić aby była na nim tylko czika!
 4. Chętnie bym to zrobiła ale nie zbyt wiem jak tu obok jestem jak i Czika a jak będę miała cyfrowy aparat to obiecuję, że zrobię jej zdjęcia i wstawię tylko powiedzcie jak?
 5. Jestem z Warszawy mam sunię kundelka jest bardzo ładnia i chciałabym z nią pójśc na wystawę wielorasowców, na razie zobaczyć jakie są wymagania a potem moze wziąć udział. dlatego mam pytanie czy w Wawie odbywają się takie wystawy jeśli tak to kiedy byly ablo kiedy są planowane! Czy ktoś wie? Z góry dzieki za informację!
 6. Ja swojej suni daję policzki wołowe, kluski, jarzyny: marchew, czasem buraczki, owoce: jablko, śliwki, gruszki. A teraz postanowiłam prześć na czas wakacji a może i juz na zawsze na suchą karmę Bosch!
 7. Moja sunia ma na imię Czika! hihi
 8. Hej! mam na imie Marta a to zdjęcie obok to ja i moja sunia Czika!
 9. Ja swoja sunię znalazłam nad strumikiem miała 3 miesiące próbowano ja topić ale ja uratowałam i jest teraz ze mna kocham ją!:iloveyou: :loveu:
 10. Pamiętajmy o tym, ze pies to nie fiolek nie trzeba go wachać. A co do kompieli to raz na rok wystarczy bo jak często myjemy psa to zmywamy z jego skóry ochroną warstwę, która zapobiega różnego rodzaju chorobom skóry!
 11. Zuska

  BOSCH

  Ona do tej pory jadła tylko karmę sucha w czasie wakacji kiedy jesteśmy na działce i nie chce sie nikomu gotować i wtedy miała, żeczywiscie zmieniane karmy dość często bo też w moim portfelu jest krucho z kasą i teba było z droszych przechodzić na tańsze! Ale teraz znalazłam tą karmę Bosch i mnie ona pasuje cenowo i małe granulki co odpowiada mojej suni i teraz przechodze całkowicie na karme suchą Bosch. ! kg wystarcza jej na 9 razy i jest ok!
 12. Ja chodzę na Pole Mokotowskie
 13. Zuska

  BOSCH

  Ja mam też kłopot z moją sunia ale dziś kupiłam jej Boscha i wcina bardzo chętnie ciekawe jak będzie dalej. Próbowałam już Eukanubę, Royala, Purinę i Nurtę wszystkie po tygoniu jej juz nie smakowały i nie chciała ich jeść! Ale może teraz bedzie ok!
×
×
 • Create New...