Jump to content
Dogomania

Aga Nika

Members
  • Posts

    113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga Nika

  1. Dziękujemy serdecznie za miłe słowa i życzenia! Pozdrawiamy poświątecznie!
  2. Teraz to ja się poryczałam czytając jak bardzo się wszyscy cieszycie. Cieszę się razem z wami, a Olenek radośnie macha do Was ogonkiem. Oczywiście będę przysyłała kolejne wiesci Olenkowe. Pozdrawiamy :)
  3. Witam wszystkich, nie mogę się nadziwić, że tak walczyliście o dom Olenka, jestem w szoku. Maćku - mieszkamy w Zabrzu, a wypatrzyłam Olenka na stronie "Odschroniskuj mnie". Dopiero dziś dowiedziałam się o istnieniu tego forum i całej masie ogłoszeń Olenka. Więcej info i zdjęć postaram się dziś do wieczora przesłać. Pozdrawiam wszystkich!
×
×
  • Create New...