Witam wszystkich,
nie mogę się nadziwić, że tak walczyliście o dom Olenka, jestem w szoku.
Maćku - mieszkamy w Zabrzu, a wypatrzyłam Olenka na stronie "Odschroniskuj mnie".
Dopiero dziś dowiedziałam się o istnieniu tego forum i całej masie ogłoszeń Olenka.
Więcej info i zdjęć postaram się dziś do wieczora przesłać.
Pozdrawiam wszystkich!