Oj, to już byłby problem... Hmm, w takim razie wyganiamy Feluchnę do nowego domku :diabloti:
---
No dobra pokażę...
A może nie?
Ok, niech będzie, ale ostrzegam, że do "oryginału" jest średnio podobny.
[IMG]http://img403.imageshack.us/img403/6678/jamniorekszkicgy7.jpg[/IMG]