No pewnie, że nastąpi, nawet w to nie wątpię ;)
Madziu, Ty tylko nie przesadzaj z tą nauką, bo Ci szare komórki znikną od ukania, ukania, ukania... Z tego, co mówisz, masz zamiar poświęcać się temu zajęciu bez przerwy :lol: Będziemy się ukać, ale bez przesady, w końcu są też inne ważne rzeczy :evil_lol:
Ale szczerze mówiąc w tym roku słucham na macie jak nigdy w życiu, bo muszę wreszcie co-nie-co "skumać" z tego okropnego, ścisłego przedmiotu. Nie idzie mi źle, już wiem co to jest notacja wykładnicza :lol: