Dziękujemy bardzo za wszelkie miłe słowa kierowane w naszą stronę :) Oczywiście najbardziej należą się Pani Grażynce, bez której nie zrobiłybyśmy nic :Rose:
[CENTER][B]Wczoraj pod CP towarzyszyły nam trzy pieski: tradycyjnie Feluś i Yoko, a także ponad dwuletnia, śliczna Sara oraz czarny, nieustannie mruczący kociak. Niestety - żaden z psiaków nie znalazł jeszcze nowego domku. Natomiast kociak jest już "zarezerwowany".
Mamy przed sobą jeszcze jeden weekend w City Point, więc trzymamy kciuki i mamy wielką nadzieję, że cudowne czworonogi z tymczasu spotkają tam swoich wymarzonych opiekunów![/B]
[/CENTER]