Ja lubię :lol:
Ale poważnie mówiąc, to tacy ludzie muszą być... Niestety, to prawda, że większość chce bezproblemowe szczeniorki, co to wyrosną na duplikat Lassie. Ale są też ludzie (wierzę w to przynajmniej), którzy potrafią dać coś z siebie, żeby pokazać takiemu psu jak Kuba, że nie trzeba się bać...
No tak, tylko jak takiego kogoś znaleźć?...