Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Narazie tylko kilka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6138/afrytkizuzaiavf0.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/847/aspiochfu7.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7042/azuzawalgd9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3605/azuzia12fl4.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2193/azuziadruznoba4.png[/IMG][/URL]
  2. [quote name='Mucha']I co słychać u niego?[/quote] W sobotę będę w schronie, zobaczymy...:roll:
  3. Bardzo się cieszę! :multi: Buba pasuje do niej znacznie bardziej, jeśli rzeczywiście waży 14 kg :oops: Jak dobrze, że założyłam Kruszynie wątek na miau.pl! :multi:
  4. [QUOTE]alez Zuza sie pieknieeeeeee prezentujeeeeeeeeee ;-)[/QUOTE] A widać, że trochę ciałka zgubiła? [QUOTE]Z tego co mozna wywnioskować obejrzawszy zdjęcia - Zuzia zawsze chętna do pracy i zabawy (lub do pracy "zabawowej")..! Pozdrawiam serdecznie ;-) [/QUOTE] O tak, tak- czym starsza, tym bardziej zabawowa! [QUOTE]Masz naprawdę pięknego i zadbanego psa. B.ładne zdjęcia Jak u niej z wychowaniem reaguje na wołanie czy taj jak mój bigielek raz lepiej raz gorzej/częściej gorzej / a generalnie musi chcieć najlepiej na smakołyki Pozdrowionka :lol: [/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej. Zuza reaguje na imię, na komendę NOGA, na gwizdek. Generalnie jest posłuszną psinką. Jutro dodam nowe zdjęcia.
  5. [quote name='Beata J.']biedna psinka :-([/quote] Jejku, to nawet ten sam boks... No ale teraz mogę powiedzieć, że sunia nie ma nawet dwóch lat... Zdjęcia były robione bodajże w sierpniu.
  6. Zobaczcie, znalazłam zdjęcie z lata. Poznajecie tego pieska? [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7/dorotaraskaschroniskowe040nf1.jpg[/IMG]
  7. Przeglądam stare zdjęcia, zobaczcie. [IMG]http://img423.imageshack.us/img423/9489/dorotaraskaschroniskowe013vx8.jpg[/IMG] Rozpoznajcie Lulę? Kurczę, wychodzi na to, że ona jest w schronisku od szczeniaka!
  8. Jak narazie udało mi się wywalczyć dla Ligockich Dobciów 35 zł, za moją " przemową " dziewczyna postanowiła wpłacić pieniądze. Zawsze to coś , prawda?
  9. Czy ktoś dzwonił do tego kogoś, kto się ogłosił? Pomyślałam, że gdyby moja sunia pojechała do hotelu, do Dagi, to może moglibyśmy spróbować? Może coś by z tego wyszło?
  10. [quote name='Beata J.']Lulkę na allegro oglądają, oglądają, ale czy cos z tego wynika????[/quote] Jak narazie cisza...:roll:
  11. [quote name='Neris']Rozmawiam z potencjalnym domkiem!!!!!!!!!!!!!!!!! AgaiTheta przesłała mi namiary na rodzinę z Koszalina, rozmawiamy na gg, wydaje się że może to być to!!!! Doszło 50 zł od Tiger.[/quote] Pieniądze, które doszły ( oprócz AFN ) to pewno zasługa dziewczyn z miau.pl ? Założyłam tam Kruszynie wątek: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2018176#2018176[/URL]
  12. [quote name='AśkaK']No proszę, nawet wybielanie ząbków było jak na prawdziwą gwiazdę przystało!;) :lol: A te kostki to jakie zajada. Bo wiesz, greenis to odradzam, sama kiedyś swoim potforkom kupowałam ale jak przeczytałam co one mogą zrobić z jelitami...:crazyeye: Koszmar! Te peedigree pal kupujemy teraz.:p[/quote] No, no chyba też mamy PEDIGREE. Nie wiem, ostatnio mama kupowała. Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6208/kwiatdruznols6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3115/kijeczekdruznojr1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3826/napiaskuzuzadruzmocj1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/614/zuziaadresowkadruznojg4.png[/IMG][/URL]
  13. Dobra, nie ma sensu się kłócić. Tym nic nie pomożemy, a teraz pomoc liczy się najbardziej. Ja dzisiaj Kruszynkę pododaję na różne fora , czy tam portale z ogłoszeniami. Neris, będę dodawać twój numer, dobrze? Jeśli chodzi o ton wypowiedzi, to może rzeczywiście mnie trochę poniosło, ale myślę że mimo mojego wieku, wszyscy jesteśmy tu na " ty ". [QUOTE]Kruszynka ponownie na allegro ...... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759"][B][COLOR=#0000ff][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759[/COLOR][/B][/URL][/URL][/QUOTE] Dziękuję Tiger.
  14. [quote name='akucha']Liczy się tylko to, że Kruszyna siedzi u Neris, a mogła mieć dom... Przecież wiecie ile ona ma podopiecznych i że nie ma żadnego transportu. Tyle razy prosiła o pomoc i przypominała, że dom się niecierpliwi. Rybciu, nikt od Ciebie nie wymaga więcej niz możesz, ale jak widać, samo założenie wątku nie wystarcza. Z problemem i tak pozostaje Neris.[/quote] Kuczę, o co ci chodzi? Czy ja coś mówię z związku z tym domem? Akucha, jeżeli uwarzasz, że ja jestem zła, bo nie pojechałam do Warszawy po Kruszynkę i nie zawiozłam jej do Pruszcza, to przepraszam bardzo! Zdaję sobie z tego sprawę, że Neris jest w trudnej sytuacji, dlatego pomagam tyle ile mogę. Czy ty się orientujesz w całej sytuacji? Najwidoczniej nie, jeżeli myślisz , że ja tylko " założyłam wątek ". Może trzebaby było najpierw poczytać, porozmawiać, a nie oceniać?
  15. [quote name='Maupa4']Jak wysokie one będą - mniej więcej - jak dorosną...?[/quote] One już nie urosną! To są dorosłe, młode psinki.
  16. [quote name='akucha']Rybc!a, Ty zajmujesz się Kruszynką i pytasz, czy ona jest na Allegro!!!! To żart? Transport też sam się znalazł, po prostu Irma zaoferowała. Trzymanie kciuków domu Kruszynie nie przyniesie, teraz Irma i Neris mają się martwić co dalej... :shake: A już proszenie Neris, żeby nie oddawała jej do schroniska jest co najmniej niestosowne. Tak Neris, wzięłaś, to się teraz martw.[/quote] Akucha, jesteś wobec mnie trochę nie w porządku. Zapytałam o Allegro, bo wiem , że zostało dodane już jakiś czas temu i mogło wygasnąć. Co ja mogę zrobić na tak dużą odległość? Nie widzisz jak bardzo się staram ? Zauważ, że jestem osobą niepełnoletnią i nie mogę robić niektórych rzeczy. Szykuje się szansa na dom, więc kciuki trzymam. Wiesz, że ten dom odnalazł się w jakimś stopniu przeze mnie? To ja dodałam Kuszynę na miau.pl i to tam zobaczyła ją Irma. Może wzięłabyś to pod uwagę?
  17. Podobno dzisiaj w programie " Kawa czy herbata " były dwa pieski z Ligoty? Dowiedziałam się, że w ciągu programu obydwa znalazły dom! Wielkie uszanowanie dla ludzi, którzy się na to zgodzili!
  18. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2521/banneraj0.png[/IMG][/URL]
  19. Neris przepraszam, to ja cię nią obciąrzyłam :( Tylko proszę nie oddawaj jej do schronu.
  20. Prawda, że Samba to śliczna sunia? Mimo tego, że nie jest to wymarzony sznaucer miniaturka, siostra Basi za żadne skarby by jej nie oddała!
  21. No, no , no co ja tu widzę? TRZYMAM KCIUKI za Piracika! :kciuki:
  22. Dodzwoniłam się, odebrała jakaś kobieta. Obiecała zadzwonić do tego pana, jutro powie mi czy wzięli Michała.
×
×
  • Create New...