-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Narazie tylko kilka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6138/afrytkizuzaiavf0.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/847/aspiochfu7.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/7042/azuzawalgd9.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/3605/azuzia12fl4.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2193/azuziadruznoba4.png[/IMG][/URL] -
[quote name='Mucha']I co słychać u niego?[/quote] W sobotę będę w schronie, zobaczymy...:roll:
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę! :multi: Buba pasuje do niej znacznie bardziej, jeśli rzeczywiście waży 14 kg :oops: Jak dobrze, że założyłam Kruszynie wątek na miau.pl! :multi: -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[QUOTE]alez Zuza sie pieknieeeeeee prezentujeeeeeeeeee ;-)[/QUOTE] A widać, że trochę ciałka zgubiła? [QUOTE]Z tego co mozna wywnioskować obejrzawszy zdjęcia - Zuzia zawsze chętna do pracy i zabawy (lub do pracy "zabawowej")..! Pozdrawiam serdecznie ;-) [/QUOTE] O tak, tak- czym starsza, tym bardziej zabawowa! [QUOTE]Masz naprawdę pięknego i zadbanego psa. B.ładne zdjęcia Jak u niej z wychowaniem reaguje na wołanie czy taj jak mój bigielek raz lepiej raz gorzej/częściej gorzej / a generalnie musi chcieć najlepiej na smakołyki Pozdrowionka :lol: [/QUOTE] Dziękujemy za odwiedziny, zapraszamy częściej. Zuza reaguje na imię, na komendę NOGA, na gwizdek. Generalnie jest posłuszną psinką. Jutro dodam nowe zdjęcia. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']biedna psinka :-([/quote] Jejku, to nawet ten sam boks... No ale teraz mogę powiedzieć, że sunia nie ma nawet dwóch lat... Zdjęcia były robione bodajże w sierpniu. -
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, znalazłam zdjęcie z lata. Poznajecie tego pieska? [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7/dorotaraskaschroniskowe040nf1.jpg[/IMG] -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przeglądam stare zdjęcia, zobaczcie. [IMG]http://img423.imageshack.us/img423/9489/dorotaraskaschroniskowe013vx8.jpg[/IMG] Rozpoznajcie Lulę? Kurczę, wychodzi na to, że ona jest w schronisku od szczeniaka! -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Lulkę na allegro oglądają, oglądają, ale czy cos z tego wynika????[/quote] Jak narazie cisza...:roll: -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']Rozmawiam z potencjalnym domkiem!!!!!!!!!!!!!!!!! AgaiTheta przesłała mi namiary na rodzinę z Koszalina, rozmawiamy na gg, wydaje się że może to być to!!!! Doszło 50 zł od Tiger.[/quote] Pieniądze, które doszły ( oprócz AFN ) to pewno zasługa dziewczyn z miau.pl ? Założyłam tam Kruszynie wątek: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?p=2018176#2018176[/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='AśkaK']No proszę, nawet wybielanie ząbków było jak na prawdziwą gwiazdę przystało!;) :lol: A te kostki to jakie zajada. Bo wiesz, greenis to odradzam, sama kiedyś swoim potforkom kupowałam ale jak przeczytałam co one mogą zrobić z jelitami...:crazyeye: Koszmar! Te peedigree pal kupujemy teraz.:p[/quote] No, no chyba też mamy PEDIGREE. Nie wiem, ostatnio mama kupowała. Zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6208/kwiatdruznols6.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3115/kijeczekdruznojr1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/3826/napiaskuzuzadruzmocj1.png[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img114.imageshack.us/img114/614/zuziaadresowkadruznojg4.png[/IMG][/URL] -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dobra, nie ma sensu się kłócić. Tym nic nie pomożemy, a teraz pomoc liczy się najbardziej. Ja dzisiaj Kruszynkę pododaję na różne fora , czy tam portale z ogłoszeniami. Neris, będę dodawać twój numer, dobrze? Jeśli chodzi o ton wypowiedzi, to może rzeczywiście mnie trochę poniosło, ale myślę że mimo mojego wieku, wszyscy jesteśmy tu na " ty ". [QUOTE]Kruszynka ponownie na allegro ...... [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759"][B][COLOR=#0000ff][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759"]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=164883759[/COLOR][/B][/URL][/URL][/QUOTE] Dziękuję Tiger. -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Liczy się tylko to, że Kruszyna siedzi u Neris, a mogła mieć dom... Przecież wiecie ile ona ma podopiecznych i że nie ma żadnego transportu. Tyle razy prosiła o pomoc i przypominała, że dom się niecierpliwi. Rybciu, nikt od Ciebie nie wymaga więcej niz możesz, ale jak widać, samo założenie wątku nie wystarcza. Z problemem i tak pozostaje Neris.[/quote] Kuczę, o co ci chodzi? Czy ja coś mówię z związku z tym domem? Akucha, jeżeli uwarzasz, że ja jestem zła, bo nie pojechałam do Warszawy po Kruszynkę i nie zawiozłam jej do Pruszcza, to przepraszam bardzo! Zdaję sobie z tego sprawę, że Neris jest w trudnej sytuacji, dlatego pomagam tyle ile mogę. Czy ty się orientujesz w całej sytuacji? Najwidoczniej nie, jeżeli myślisz , że ja tylko " założyłam wątek ". Może trzebaby było najpierw poczytać, porozmawiać, a nie oceniać? -
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='akucha']Rybc!a, Ty zajmujesz się Kruszynką i pytasz, czy ona jest na Allegro!!!! To żart? Transport też sam się znalazł, po prostu Irma zaoferowała. Trzymanie kciuków domu Kruszynie nie przyniesie, teraz Irma i Neris mają się martwić co dalej... :shake: A już proszenie Neris, żeby nie oddawała jej do schroniska jest co najmniej niestosowne. Tak Neris, wzięłaś, to się teraz martw.[/quote] Akucha, jesteś wobec mnie trochę nie w porządku. Zapytałam o Allegro, bo wiem , że zostało dodane już jakiś czas temu i mogło wygasnąć. Co ja mogę zrobić na tak dużą odległość? Nie widzisz jak bardzo się staram ? Zauważ, że jestem osobą niepełnoletnią i nie mogę robić niektórych rzeczy. Szykuje się szansa na dom, więc kciuki trzymam. Wiesz, że ten dom odnalazł się w jakimś stopniu przeze mnie? To ja dodałam Kuszynę na miau.pl i to tam zobaczyła ją Irma. Może wzięłabyś to pod uwagę? -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/2521/banneraj0.png[/IMG][/URL]
-
Buba ma swój nowy, kochający dom! PRZENOSIMY NA SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Neris przepraszam, to ja cię nią obciąrzyłam :( Tylko proszę nie oddawaj jej do schronu. -
Dredzik, a może Dredzia? Już szczęśliwa w Pasłęku.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Prawda, że Samba to śliczna sunia? Mimo tego, że nie jest to wymarzony sznaucer miniaturka, siostra Basi za żadne skarby by jej nie oddała! -
Dodzwoniłam się, odebrała jakaś kobieta. Obiecała zadzwonić do tego pana, jutro powie mi czy wzięli Michała.