[quote name='McDzik']Myśmy z Nerą- i Magdą_Drakkar zaczęły się dziś poważnie zastanawiać nad tym zlotem, mam nadzieję, że jeszcze nie jest za późno na domek trzyosobowy, byłoby super :):) + 2 psiaki :) .. Koszty nie sa takie wielkie jak na tydzień frajdy, a obejrzałam te zapowiedzi, galerie, filmiki z poprzednich zlotów etc i zapowiada się super :):) 11 domków, lista widzę ogromna, ale post edytowany wczoraj, więc chyba jest jeszcze miejsce? :)[/quote]
11 nie wolnych domków tylko miejsc w domkach;) a co do 3-osobowych to już zajęte, ale zawsze można zamieszkać z kimś w 5-osobowym i mieć dla siebie jeden osobny pokój;)