Potrzebne są wasze opinie, możemy zrobić endoskopie w dwóch miejscach
1. Tam gdzie miał echo robione. Plus taki, ze taniej ok 300 zł + dojazd+ ew jakieś badania tego co tam wyszło (wymazy, cytologie itp). Minus taki, że sprzet dopiero kupują, a więc i doświadczenie mniejsze.
2. Klinika też w Lublinie. Plus taki, że maja doświadczenie, od dawna robią endoskopie. Minus taki, ze cena wysoka, od 500 zł wzwyż
Ja osobiście byłabym za robieniem tam gdzie mają doświadczenie, ale jeśli nikt nie pomoże finansowo, to będziemy musieli zrobić tak gdzie taniej.