BAZAR OTWARTY
chyba przesadziłam z ilością :D ale tyle dostałam fantów :D
http://www.dogomania.com/forum/topic/333610-600-fant%C3%B3w-czeka-na-ciebie-do-5112015/?p=16596883
Brakuje jeszcze ok 100 zł do zapłaty za wrzesień
ja tez niedługo bede robic bazar, zbieram tylko jeszcze fanty obiecane, ale o też pewnie potrwa zanim kasa z tego będzie