Jump to content
Dogomania

Pianka

Moderators
  • Posts

    11196
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pianka

  1. zapraszam na bazarek, na którym jest do sprzedania 600 fantów http://www.dogomania.com/forum/topic/333610-600-fant%C3%B3w-czeka-na-ciebie-do-5112015/
  2. Bazarek dla Plamy http://www.dogomania.com/forum/topic/333610-600-fant%C3%B3w-czeka-na-ciebie-do-5112015/?p=16596883
  3. Zapraszam na bazarek dla Ibisa http://www.dogomania.com/forum/topic/333610-600-fant%C3%B3w-czeka-na-ciebie-do-5112015/?p=16596883
  4. BAZAR OTWARTY chyba przesadziłam z ilością :D ale tyle dostałam fantów :D http://www.dogomania.com/forum/topic/333610-600-fant%C3%B3w-czeka-na-ciebie-do-5112015/?p=16596883
  5. Ma ogłoszenia. Wyróżnie mu olx, ostatnio z wyróżnienia wydałam psa, który długo czekał.
  6. Brakuje jeszcze ok 100 zł do zapłaty za wrzesień ja tez niedługo bede robic bazar, zbieram tylko jeszcze fanty obiecane, ale o też pewnie potrwa zanim kasa z tego będzie
  7. Dostałam jeszcze jedną pake na bazar, dzięki. Powoli robie zdjęcia i opisy
  8. dostałam paczke z ubraniami na bazarek, dzięki :) jeszcze zbieram pare fantów, bo poobiecywali dać i wystawiam
  9. dziękujemy prawie koniec miesiaca a na opłate brakuje ok 250 zł :(
  10. doszła, dzięki
  11. o to super, bo miałam pisać już ze brakuje trochew wyśle tak jak za zeszły miesiac pocztą
  12. Chciałabym ponowić bazarek tak wrzesien/październik. Zbieram fanty na tą okazje, moze ktos, coś?
  13. siedzi na FB? to proponuje zrobic tu afere https://www.facebook.com/events/664363863621138/ teraz FB ma większa moc, niz dogo....
  14. za lipiec już wysłałam opłate, na sierpień póki co jest tylko 100 zł :(
  15. wygląda jaki wpadł do komina :D
  16. puk, puk, deklarowicze? nie ma czym opłacic hotelu.....
  17. zapraszam http://www.dogomania.com/forum/topic/147541-dla-doya-i-plamy-do-15072015/
  18. wszystko w rozliczeniu, sorki robie rzadziej, bo denerwuje mnie dogo i ciągłe error na zapłate lipca nie ma jeszcze pełnej kwoty
  19. bazarek ponowiony na doya http://www.dogomania.com/forum/topic/147541-dla-doya-i-plamy-do-15072015/
  20. w tym miesiącu wpłyneły póki co tylko dwie deklaracje
  21. To takie niesprawiedliwe :( https://www.youtube.com/watch?v=HBjJ0i5PimQ dziękuje że byliście z nami przez te lata :(
  22. zapraszam na bazarek z ponad 200 różnymi fantami http://www.dogomania.com/forum/topic/146776-ponad-200-r%C3%B3%C5%BCnych-fant%C3%B3w-do-25052015/
×
×
  • Create New...