Ojej! A ja byłam przekonana że słodziak juz w swoim domku! A ona po prostu aż tak spadła :placz: Kto pokocha te śliczne oczka! Jakaż ona jest słodka i urocza! Domki gdzie Wy macie oczy??:crazyeye: PO sunię powinna juz dawno ustawic się kolejka, a ona powinna się grzać na kanapce!
Domku zgłoś się pilnie pliss..
Jestem w szoku, taka bestia powinna byc odizolowana od ludzi, najlepiej w jakimś więzieniu, gdzie wsólwięźniowe zrobiliby z nim to samo co on z ta biedną psinką! :mad: :mad: :mad: :angryy: :angryy: :angryy:
BArdzo niecierpliwie czekam na wieści co z sunią :placz: :placz: :placz:
Obydwa Kiciuchy są piękne (jak to kotki zresztą!) Podnoszę je do góry-domki pilnie poszukiwane! Burasek pierwszy! Komu śliczna przytulanka na zimowe wieczory?? Nikt tak nie grzeje kolanek jak domowy przytulasty kiciuś! Coś wiem o tym , bo też mam takiego Buraska ( 5-letnia Kocicę - Sonię, ale niestety podobno "rozkapryszoną jedynaczkę" nie tolerującą innych osobników - zarówno kocich jak i psich! - głupolka, nie wie co traci!)
Jestem w szoku! Sama mam Kicię - też Sonię, ale ona to by się chyba z tym oprawcą rozprawiła sama! Myślę, że nie ujdzie mu to bezkarnie!
A Kiciunia jest słodka i śliczna! Myślę, że juz wszystko co złe ma za sobą! I trzymam bardzo mocno kciuki za nią!
DZiewczyny, ja myślę, że za wszelką cenę trezba wyciągnąć Wilka ze schronu!
I obiecuję pomoc finansową, nawet do kwoty 200,00 zł miesięcznie!
Ta bidula już tak długo czeka!
Należy mu się pomoc od dogomanaików!
Podnoszę na 1 stronkę! Kto jeszcze zechce pomagać Wilkowi??? :placz:
Podnoszę Wilczka, musimy koniecznie mu pomóc, on naprawdę już za długo czeka w schronie!
Na dobry początek, podnoszę swoją kwotę jeszcze o 50,- zł, więc będę miesięcznie wpłacać na psiura 150,-!
Następni chetni[B] pilnie poszukiwani ![/B] ;)