Jump to content
Dogomania

BasiaD

Members
  • Posts

    7577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BasiaD

  1. Bardzo wątpię, bo wydaje mi się że Marlena jest młodą dzieczynką w wieku szkolnym , sama jest przestraszona i bardzo potzrebuje wsparcia innych (dorosłych) dogomaniaków
  2. Lola nie spadaj, na 1 stronkę przypominać o sobie cioteczkom!
  3. Mnie się wydaje ,że to przerasta jej możliwości ( na moje kaprawe oko to młoda niepełnoletnia dziewczyna, zastraszona przez sąsiada którego się boi ( przecież pisała że jego córka jest jej koleżnką i obie niewiele moga zrobić dla tej suni, dlatego uważam że jeśli chodzi o zabranie psa i szukanie hoteliku potzrebna jest pomoc osoby bardziej doświadczonej, bo ona sama niewiele może zdziałać!.Poza tym ktoś dorosły powinien zorganozować zbiórkę kaski na hotelik i w ogóle mieć "pieczę" nad sprawą tej suni
  4. Lola nie spadaj wracaj na 1 prosić o domek!
  5. Lola na 1 prosić cioteczki o pomoc!
  6. Domku dla suńki zgłoś się szybko pliss...:modla: :modla: :modla:
  7. Może jakieś bardziej doświadczone cioteczki pomogą Marlenie??? Trzeba koniecznie uratować psinę, a ja mam wrażenie że ona się boi tego sasiada a na rodziców nie ma co liczyć! Pomoc potrzebna na cito :Help_2:
  8. Ja też mogę się dołozyć (finansowo) ale wydaje mi się że Marlenie powinna pomóc jakaś bardziej zorientowana cioteczka z jej okolic, bo ona sama sobie z tym nie poradzi.LOlka nie spadaj do góry hop!
  9. Cioteczki do dzieła! Musimy za wszelką cenę uratować Lolę!
  10. Czy nikomu więcej nie zależy na losie LOLI>?? Mariolka muszisz zmienic tytuł na bardziej dramatyczny, bo ta sunia zginie!
  11. Kara do góry na 1 hop ( dobrze że to nie ten domek :lol: ) Ona naprawdę zasługuje na lepszy!
  12. To taki piękny i dostojny piesio! I tak bardzo zasługuje na dobry, kochający domek! Podnoszę do góry na 1 stronkę. Domku znakdź się pliss....
  13. Hopaj Saruniu do góry po domek!
  14. Kacper do góry na 1 wskakuj!
  15. Kora do góry po domek na 1 !
  16. Lola nie spadaj, do góry prosic ciotki o pomoc!
  17. SAbuniu nie spadaj! Jesteś taka śliczna! Domki zgłaszac się pliss
  18. Ja też mam wrażenie że ona musiała się zaszyć w krzaczory w okolicach domu.Tym bardziej że zawsze tak robiła! Jest za ciężka żeby uciec gdzieś daleko! Trzymam kciuki, żeby siznalazła jak najszybciej!:thumbs:
  19. Lola nie spadaj, to kwestia życia i śmierci :placz:
×
×
  • Create New...