Jump to content
Dogomania

BasiaD

Members
  • Posts

    7577
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by BasiaD

  1. Och urokliwa pięknotko wracaj na 1 po domek!
  2. Noreczko pokazuj się na 1 stronce, niech cioteczki o Tobie nie zapominają!
  3. To MIla może być odstraszaczem na meneli! Jak tego towarzystwa(meneli) tak tam u Was dużo to idealny pies dla kazdego "porządnego" ostrowczanina! Na pewno przed menelem obroni! :diabloti:
  4. Pussi do domku hopaj!
  5. Dianka pięknotko wskakuj do góry po domek!
  6. Ależ pięknotka z tej Mili! Te domki to jakieś ogłupiałe, już dawno powinna się grzać na kanapce!
  7. Wracajcie bidulinki na 1 stronkę przypominać o sobie cioteczkom!
  8. Norka się przypomina cioteczkom!
  9. Lękuś na 1 stronkę hop!
  10. Sonieczko nie spadaj tak szybko, do góry na 1 stronkę przypominać o sobie cioteczkom!
  11. Cioteczki Norka o sobie przypomina!
  12. Dinko wskakuj do góry po domek!
  13. Nuczka a gdzieś Ty się zapodziała?? Do góry na 1 wracaj po domek!
  14. Sonia do domku na 1 hop!
  15. Psinki do góry na 1 stronkę! Pomoc potrzebna na cioto!
  16. Poluś do góry prosić ciotki o domek!
  17. Norka na 1 przypominać się cioteczkom!
×
×
  • Create New...