Jump to content
Dogomania

czarna anda

Members
  • Posts

    1291
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by czarna anda

  1. [quote name='mron']Zapału nam nie zabrakło, będziemy po prostu pomagać tak jak do tej pory - anonimowo.[/QUOTE] Boze widzisz i nie grzmisz .... Po co robilsisice oswiadczenie Fundacji ktorej nie ma poslugujecie si enawa bez osobowosci prawnej to niezgodne z prawem !!!!! Piotr jesli nie skonczysz pisac bzdur wleje wszystkie wasze do mni emaila gdzie w sposob gladki obrazacie zarowno mnie jak i moja prace Przeklejam jeszcze raz mojego maila ktory to wedlug was byl skandaliczny i otworzyl burze - dawno ni ebylam tak grzeczna jak w nim [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Kasiu,[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Przesyłam ci linki do stron z ktorych mozna skorzystac w celu zlozenia [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> zazalenai na opieszalosc sadow.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Z tego co wiem to czekac mozna i ponad pol roku z tym ze ja nie mam na to [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> czasu.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [U][B]Wiec sugeruje zeby zlozyc takie zazalenie - jesli nie mozesz i nie masz [/B][/U][/FONT][/COLOR][U][B] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> czasu podaj sad w ktorym zlozono wnioski i osobe z ktora sie [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> kontaktowaliscie - napisze i zloze.[/FONT][/COLOR][/B][/U] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR][URL]http://lexplay.pl/artykul/Postepowanie-Sadowe/Skarga-na-orzeczenie-referendarza[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR][URL]http://www.ngo.zmw.pl/data_files/wysiwyg/Doc/KRS a fundacje i stow.pdf[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR][URL]http://prawoity.pl/wiadomosci/skarga-na-opieszalosc-sadu[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR][URL]http://www.e-podatnik.pl/artykul/fiskus/12834/Jak_sie_poskarzyc_na_opieszaly_sad_i_uzyskac_odszkodowanie_od_Skarbu_Panstwa.html[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR][URL]http://prawo.rp.pl/artykul/834366.html[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Pytalas w Price o mozliwosc skorzystania z ich ksiegowosci ? Mam ksiegowa [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> ale tak jak mowilismy wczesniej Price ma mozliwosci marketingowe jakich nie [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> ma przypadkowa ksiegowosci i zdecydowanie daje lepszy start nawet w [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> pozniejszym dotarciu do sponsorów - inaczej patrzy si en afirme ktora [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> korzysta z Priica - zreszta jak rozmawialismy sama o tym wspominalas.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [U][B]Fundacja musi miec takze prawnika - macie kogos czy mam znalezc ?[/B][/U][/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [U][B]Dla mnie to jest walka o przezycie Kasia i nie moge czekac az sie Sad [/B][/U][/FONT][/COLOR][U][B] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> zlituje bo nie jest to argument dla psow i kotow jak mnie stad wywali koles [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> bez zadnego sentymentu.[/FONT][/COLOR][/B][/U] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Zaplacilam za ten miesiac i musze znalezc mozliwosc finansowania [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> nastepnego - na vive tego nie zrobie a szkolenia dadza mi taka mozliwosc za [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> dwa miesiace bo zanim zaczne szkolic i splynie mi kasa to tyle wlasnie [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> potrwa zatem musze miec ten KRS bez czekania na to co zrobi i kiedy zrobi [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> sad.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Teraz est dobry czas [/FONT][/COLOR][COLOR=#444444][FONT=Verdana]na zebranie na zwierzeta i dom i pomimo tego ze Piotrek uwaza ze idioci [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> siedza na facebooku dla tej dzialalnosci to jest niezbedne bo tam sa [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> potencjalni darczyńcy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Karme mam zabezpieczona leczenie tez bo myslalam o tym wczesniej wiedzac co [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> bedzie pod koniec sierpnia-jednak to nie wszystko.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Moge mieszkac w domu z niepomalowanymi scianami i z nierozpakowanymi [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> ksiazkami ale musze mieszkac , moge takze mieszkac w domu w ktorym smierdzi [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> bo to w wypadku posiadania takiej ilosci i tego rodzaju dzialalnosci jest [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> dosc naturalne pomimo urabiania rak po pachy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]>[U][B] I wydaje mi sie ze jesli trzeba pojsc gdziekolwiek porozmawiac o fundacji to [/B][/U][/FONT][/COLOR][COLOR=#444444][FONT=Verdana][U][B]> zdecydowanie dobrze zebym bylo[/B][/U] przy takiej rozmowie bo mam argumenty ktorycj [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> ani Ty ani Piotrek nie macie z racji tego ze nie jestescie w srodku tego [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> cyklonu. i mozesz mi wierzyc ze nie zawsze chodze w dresie i porysowane rece [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> przez prace chowam pod koszula i potrafie wygladac jak czlowiek.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> pozdrowionka[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> iwona[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Gdzie tu jest przymus ?? gdzie tu rozkaz??? Emilia oczywiscie ze mozna bylo poprostu ten KRS przepisac na mnie o to prosilam jak rowniez o strone ale Panstwo zwineli strone na zlosc mnie im si ewydaje - a zrobili to na zlosc zwierzetom wspanialomyslni myslacy o innych Mail jako pytanie o to jak moge przejac KRS i Strone [/FONT][/COLOR][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Kasia przepraszam ale ten mail nie odpowiada na pytania - zatem napisze [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> w punktach moze bedzie jasniej[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> 1. Co ze strona i jak mozna ja przejac-[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]nie ma takiej możliwości, strona została usunięta, ale możesz być spokojna, nie było tam jeszcze nic od Ciebie[/FONT][/COLOR] [B][U]komentarz ( nie bylo nic ode mnei oprocz pomyslu, zwierzat opisow moich zwierzat ich zdjec ale to nie bylo przeciez moje !!!! ) czesc z was dostala strone i czytala co na niej bylo zanim ja wyczyscili msciwiei i zlosliwie ze Iwonak nie tanczy jak zagraja - jak swiat swiatow nigdy nie tancze jak mi ktos zagra jesli jest to przeciw zwierzetom [/U][/B] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> 2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w > dalszym oczekiwaniu na nadanie [/FONT][/COLOR] [U][B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]KRS-wniosek o KRS jest złożony na nas i nie ma absolutnie możliwości przejęcia wniosku, na nazwę która jak pamiętasz, jest również naszym pomysłem i którą zapewne wykorzystamy[/FONT][/COLOR][/B][/U] [I][B][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Wszystkiego Dobrego![/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]KiP [/FONT][/COLOR][/B][/I][COLOR=#444444][FONT=Verdana] to trzeba byc podlota ostatniej wody zeby jeszcze pisac wszystkiego dpbrego upupiajac kogos zupelnie !!!!!! [/FONT][/COLOR] To owy skandaliczny wedlug Panstwa gladkoslownego mail - nie kazalam wam pisac do KRS po dwoch dniach od zlozenai ale poprosiulam grzecznie po 3 miesiacach zwodzenia mnie - jesli tyle bylo poprawek do znaczy ze trzeba skonsultowac z prawnikiem - ja nie chce fundacji dla fanu jak wy dla mnie to nie wersja charity dl aubogich zeby moc sie pochwalic u znajomych jaka jestem wspanialomyslna dla mnie to moje zycie i zycie zwierzatv - ciezkie zycie o ktorym nic nie wiecie majac dwa kotki a te co znajdziecie umieszczajac u takich jak ja wiec nie chrzan czlowieku gladkousty ktory o pracy z tymi co w potrzebie nie maja pojecia - jak powiedzial amoja mama ni epomaga sie zwierzetom cykajac zdjecia jak sie przyjedzie pomaga sie spraztajac gowna opatrujac rany leczac i odejmujac sobie od gardla zeby tylko one mialy co jesc i gdzie spac - co wy mozecie o tym wiedziec !!!!!!!!!!!!Nic oi stad wasze ego i fochy wziely gore i pokazaly co jest dla was wazne - przychodzenei do lecznicy krecenei nosem ze smierdza klatki z kotami w ktorych sa gowna to ni epomoc !!! sprzatanie tychze klatek w ramach swojej wspanialomyslnosci raz w tygpodniu w niedziele to zaden wyczyn - zrobiliscie sobie dobrze ta pomoca i pewno przed lustrem mowicie dop siebie ale jestesmy wspaniali a jacy dpobrzy a jacy milosierni a jaka ta Iwona i inne zle..... i wchodzicie so swojego wypielegnowanego ogroideczka siadacie na swoich czysciutkich fotelach czytajac biznesowe gazety ..... przepasc .... przepasc to jest to co nie pozwala si eporozumiec przepasc mentalna w piodejsciu do tego czym jest pomoc ...... A przychodzenie do lecznicy niby z pomoca raz w tygodniu i na wejsciu pytanie fuj a co tu tak smierdzi pokazuje tylko to co dla was wazne ..... PUSTO w srodku ze mopzna dzwonic na wieczerze i bedzie bilo glosno i wyraznie ....
  2. przeciez komentujesz Piotrze - wciaz i po wszystkich moich znajomych mozesz sobie takze komentowac na swojej stronie na FB ale nie myslisz chyba ze po tym co zrobiles pozostaniesz w gronie moich znajomych na FB - zatem nei zablokowalam twoich wpisow a poprostu wywalilam ciebie z moich kontaktow - wiec znowu ni eodwracaj kota ogonem a swoje pieniadze na mojego notariusza wsadz sobie w tylek lub wydaj na cukierki lub mam kogos innego twoja dobroczynnoscia - dziekuje za twoja łaske - nic nie chce od Ciebei ani od Katarzyny - mam swoich przyjaciol sprawdzonych na ktorych moge polegac a wycofywanie sie w tej chwili z tego co na moj temat popisaliscie ze ja nic nie robilam zatem o jakich materialach mowisz kretaczu. Nie zycze sobie dawania komukolwiek z Twojej strony na cokolwiek dla mnie. Jesli zaloze Fundacje to na siebie juz tym razem bo los mnie nauczyl ze ufac mozna tylko zwierzetom jak widac- one nawet jak gryza to komunikuja to wprost a nie przez maske dobroci kopia innych dla swoich celow lub reperowania malego ego i niskiej samooceny. Jak zostales postawiony do tablicy i poproszony o konkrety - zachowania mojego tudziez tego co tak wspanialomyslnie dla mnie robiliscie to pokazales swpje oblicze .I to wlasnie jest naga prawda - poza fasada bycia na pozor milym i w dupe uprzejmym generowania girnolotnych wypowiedzi w srodku jest coz pusto.... a krol okazal sie byc nagi jak swiety turecki Idz dawac swoje ochlapy pod kosciol Nie chce nigdyuwiecej slyszec o Tobie ani miec z Toba doczynienia posrednio lub bezsposredni- jesli przyjelabym od ciebie pomoc w postaci notariusza tudziez innych dobrodziejstw ta Fundacaj nigdy by ni eruszyla bo mialaby pietno zla - a w takich energiach babrac sie z Toba nie zamierzam A straszenie prokuratura i Policja hahahahahahah Piotrze zaczeles mnie straszyc w pierwszych slowach swoich wypowiedzi- ja tylko upublicznilam twoja podlosc =- nie wierze w panstwo prawa wierze w nieuchronnosc losu i w to ze to co dajesz to dostajesz o mam nadzieje ze otrzymasz swoj podarunek od zycia.I tego ci zycze z calego mojego serca a wszystkie moej psy i koty dolaczaja sie do zyczen na czele z Pirania kotem ktorego umiesciliscie u mnie w waszej dobroci
  3. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wyobrazcie sobie ze Pan Maslanka wypisuje prywatne wiadomosci do moich znajomych to juz kurwiozum maksymalne [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Ponieważ Iwona zablokowała mi możliwość komentarzy (to chyba chodzi o transparentność Jej działań) i w między czasie mnie zwyzywała przesyłam moją odpowiedź bezpośrednio i radzę uważać bo jak mówi Iwona od świętej do k..wy jest blisko.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Szanowna Pani Doroto[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Fundacja miała powstać mię[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]dzy innymi dla Iwony. Z powodu jej skandalicznego zachowania (i nie chodzi o wpisy na facebooku dzisiaj) nie powstanie ona w ogóle i nie zaczęła ani nie zabrała grosza dla (lub w imieniu) Iwony lub kogoś innego. Nikt nikomu nic nie ukradł a Pani Iwona szuka frajerów którzy wezmą całą odpowiedzialność finansową i prawną na siebie za jej działania. Mimo wszystko życzymy Pani Iwonie i jej zwierzakom wszystkiego najlepszego. W przypadku kolejnych insynuacji dotyczących kradzieży czegokolwiek (wkład Pani Iwony w dotychczasowe prace na założeniem fundacji ograniczyły się do wysłania kilku maili z linkami i a następnie z obelgami w naszym kierunku) będziemy musieli podjąć kroki prawne. wciaz usiluje sie dowiedziec jakie mialo to byc skandaliczne zachowanie ale rzeczony Maslanka nie potrafi tego wyjasnic - zatem jesli ktokolwiek dostanie od tego pajaca wiadomosc prosze go zapytac o jakie konkretnei zachowania chodzi bo tego nie potrafia wyjasnic. Ciekawi mnie tylko ze to wlasnei ci frajerzy mieli pelna wladze w fundacji wiec w jaki sposob ktos moze ponosic odpowiedzialnosc z a kogos kto nic ni emoze zrobic bo go prawni enie ma ?/? Mieli wladze i z niej skorzystali skurczysyny i ja nieopatrznie im ja dalam [/FONT][/COLOR]
  4. [quote name='mron']Pani Iwono - To jest właśnie pomówienie i skandaliczne zachowanie. Faktycznie do tej pory nie istnieje żadna fundacja zajmująca się starymi i chorymi zwierzętami i to jest genialny pomysł. Nie bronimy Pani zakładać swojej Fundacji która ma się nazywać według Pani propozycji - Wesołe jest życie staruszka. Fundacja Lepszy Czas miała mieć dużo większy zakres działania niż tylko wsparcie Domu Zwierząt Iwony, Zarówno jej status, nazwa jak i zakres działalności nie był Pani dziełem.[/QUOTE] oto cytat z maila przeslanego przez Katarzyne gutoska - mam na to dowod w postaci maili [COLOR=#444444][FONT=Verdana] [U][I][B]"Ja nie chce prowadzić Fundacji, ja mogę pomagać [/B][/I][/U][/FONT][/COLOR] [B][I][U][COLOR=#444444][FONT=Verdana]w takim zakresie jak wspomniałam i Piotr też. Jeśli Ci to odpowiada, to ok, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]jak nie, to tak jak pisałam przemyśl prosze sprawę," "[/FONT][/COLOR][COLOR=#444444][FONT=Verdana]Obiecywałam w zbieraniu funduszy, własnymi rękami i pracą " [/FONT][/COLOR][/U][/I][/B][COLOR=#444444][FONT=Verdana] Teraz niech wszyscy odpowiedza sobie na pytanie czyja miala byc ta fundacja i czy slowo ZLODZIEJ jest w tym wypadku bezsasadne - slow tych uzylam nie bez przyczyny i to wlasnie zostalo zinterpretowane jako moje karygodne zachowanie [/FONT][/COLOR] Klamliwe szuje a teraz wypisuja ze Fundacja miala szerokie dzialania ktore oni tworzyli SZMATY ! Piotrze prosze sprawdzic w slowniku wyrazow obcych co to pomowienie i albo skierowac sprawe do sadu albo przestac pieprzyc slodzac Prawda nie jest pomowieniem a tego rodzaju spory rozstzrgaja sadu zatem prosze do nich kierowac swoje pretensje a poki co wolny kraj i bede pisac to co jest prawda czy Tobie Piotrze Maslanka sie to podoba czy nie- jak wiele rzeczy mam to centralnie gdzies
  5. [quote name='mron']Właśnie to kontrowersyjne zachowanie Pani Iwony spowodowało, że nie chcemy za nie ponosić odpowiedzialności prawnej i finansowej dlatego zaniechaliśmy projekt utworzenia fundacji. A tak a propo to nie my przyszliśmy to Pani Iwony i chcieliśmy wykorzystać jej działalność do propagowania naszej niedoszłej fundacji i zbierania pieniędzy tylko Pani Iwona wykorzystała naszą naiwność i chęć pomocy a po pierwszej decyzji z naszej strony (nie chodzi o niezakładanie fundacji tylko wcześniej) z którą Pani Iwona się nie zgodziła zostaliśmy obrzuceni obelgami i wyzwani od złodziei. Pozdrawiam.[/QUOTE] Jestesci erozumiem bezwolnymi ludzmi - ja przyszlam i poprostu wam kazalam a wy potlunie sie zgodziliscie ot tak - a teraz potulnie wywaliliscie mnie z tego co moje tylko na waszych papierach - jakos przed tem moje zachowanie nie bylo kontrowersyjnie - ja do was nie przyszlam - to wy przyjechaliscie do mnie oferujac pomoc i chec wspolpracy mam na to swiadka - owa Panai doktor ktora nie jest wasza przyjacoilka i ni jest jzu waszym weterynarzem po tym jak chcieliscie i ja zwrocic przeciw mnie waszymi sms ami - pytalisci eja czy wie co piosze - rzekla ze sama prawde i ze zycie was zweryfikuje - czyz si emyle ?/ tutaj sprzymierzencow waszej niecnej gry nie znajdziecie - nikt nie uwierzy ze ludzie ktorzy nic o zwierzetach nie wiedza zalozyli Fundacje - nie majac z nimi doczynienia ani w domu ani poza nim a Wasze pozal sie boze przychodzenie do lecznicy i ostentacyjne krecenei nosem ze smierdzi rowniez wskazywalao jaki jest wasz stosunek do zwierzat - ale niesiety zapylajac przy zwierzetach nie przyjrzalam sie waszym dzialaniom dokladnie a jak juz otworzylam oczy pokazaliscie wasze falszywse oblicze - statu jest w poscie nikt madry nie uwierzy ze ja z nim nie mialam nic wspolnego - a nazwa coz kazdy podawal swoje rozwiazanie - nei nazwa jest wazna a cele i to kto te cele prowadzi - a wy z celami macie tyle wspolnego co ja z siostra zakonna Zatem merytorycznie prosze drogie dzieci Prosze wymienic co takiego zrobilam kontrowersyjnego oprocz mailai w ktorym pisaliscie ze nic nie robie tylko zajmuje sie zwierzetami i ze nie nadaje sie do wspolpracy z wami ?? bo jestem cholernie ciekawa I prosze wymienic w punktach co konkretnie zrobilisci ena moaj rzecz i w jaki sposob mi pomagaliscie - tak zeby wszystcy tu obecni mogli to poczytac I o jakich decyzjach z waszej strony powiadacie dobrzy ludzie gdzie ja nagle stalam sie po nich kontrowersyjna do tego stopnia ze zostalam wywalona z tego co bylo moim i tylko moim pomyslem
  6. jestescie gnojami poprostu zwyklymi smieciami
  7. to wlasnei statut Fundacjo oraz cele z ktorymi nie milalam wedlug zlodzieji nic wspolnego = wszystcy tu na Dogo poczywiscie w to wierza !!!!! Pani Iwono ?? Przyjezdzaliscie do mnei udawaliscie przyjaciol a teraz Pani iwono bo wykazalam jakimi klamliwymi ludzmi jestescie i jakimi hipolkrytami ?? TYlko dlatego ze prosilam o przyspieszenie calej akcji nie dla siebie - i nie jest to wasza Pani weterynarz - Pani marzena cieciera o ktorej wspominacie brzydzi sie wami do cna - zreszta po sms jaki do niej napisaliscie ze chcecie mnie oskarzyc o pomowienia napisala wam w odpowiedzi ze jesli cos pisze to napewno prawde i ze czas was zweryfukuje wiec nie wycierajcie sobie nia geby a pomowienia - zerknijsice w slownik co to jest - pomowienia to gdybym oglaszala wszem i wobez ze jestescie szpiegami Panstwa - a to co napisalam o zlodziejskiej waszej dzialalnosci nawet nie rozpoczetej a juz zgnilej do cna to tylko prawda Ciekawe kto wam uwierzy ze zakladajac fundacje dla starszych psow nie mialam z tym nic wspolnego - myslcie ze ludzie to idioci i mozn aim mydlic oczy tak jak mnie mydliliscie - koniec bajki o doibrych ludzuach - a jaki sposob pomagaliscie mi - porzyjezdzajac raz pomalowac sciany ?? smiech na sali - i to jest wlasnie gnojowisko proznosci - pomozemy a potem to wypomnimi - spadajcie stad i idzicie do waszych zajefajnych czystych salonikow i zagrzebcie sie w nich tak zeby nikt tu was wiecej nie widzial I przestancie sie w koncu tlumaczyc Katarzyno Gutowska i Piotrze Maslanka i robic z ludzi idiotow wystarczy ze ja dalam si ena to nabrac jak jakas uczennica [U][B]I Piotrze Maslanka oraz Katarzyno Giutowska prosze wymienicw jaki sposob pomagaliscie mi konkretnie w punktach !!![/B][/U]
  8. [h=1]Statut Fundacji[/h][h=1]„Lepszy czas”[/h] [h=3]Rozdział I. Postanowienia ogólne[/h][h=3]§1[/h] [LIST=1] [*]„Lepszy czas” , zwana dalej Fundacją, działa na podstawie Ustawy z dn. 6 kwietnia 1984 r. O fundacjach oraz postanowień niniejszego statutu. [*]Fundacja zosatła założona przez ....., zwane dalej Fundatorkami, aktem notarialnym sporządzonym przez notariusza .... w kancelarii notarialnej w ....... w dn. [/LIST] [h=3]§2[/h] [LIST=1] [*]Sziedzibą Fundacji jest Warszawa [*]Czas trwania Fundacji jest nieoznaczony. [*]Terenem działania Fundacji jest całyu obszar Rzeczypospolitej Polskiej, przy czym w zakresie niezbędnym do właściwego realizowania celów, Fundacja może prowadzić działalność także poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej. [/LIST] [h=3]§3[/h] [LIST=1] [*]Fundacja posiada osobowośc prawną. [*]Nadzór nad Fundacją sprawuje minister właściwy do spraw zabezpieczenia społecznego. [/LIST] [h=3]§4[/h]Fundacja używa pieczątek z danymi identyfikacyjnymi Fundacji [h=3]§5[/h]Fundacja może ustanawiać certyfikaty, odznaki, medale honorowe i przyznawać je wraz z innymi nagrodami i wyróżnieniami, osobom fizycznym i prawnym zasłużonym dla Fundacji, przyczyniającym się do realizacji celów Fundacji. [h=3]Rozdział II. Cele i zasady działania Fundacji[/h][h=3]§6[/h]Fundacja jest organizacją dobroczynną. Jej głównym celem statutowym jest upowszechnianie odpowiedzialnej opieki nad zwierzętami domowymi oraz promocja humanitarnych zachowań i postaw wobec ludzi i zwierząt ze szczególnym uwzględnieniem osób i zwierząt starszych lub dotkniętych chorobą. Nasza działalność obejmuje promocję zdrowia i upowszechnianie działań służących ochronie zdrowia i prawa do godnego życia ludzi i zwierząt. [h=3]§7[/h]Fundacja realizuje swoje cele poprzez: [LIST=1] [*]W zakresie pomocy zwierzętom domowym ze szczególnym uwzględnieniem starych lub chorych zwierząt: [LIST=1] [*]Projekty edukacyjne i akcje społeczne promujące odpowiedzialną opiekę nad zwierzętami domowymi od momentu adopcji po godną śmierć oraz uwrażliwiające na problem bezdomności zwierząt [*]Popularyzację sterylizacji i kastracji zwierząt domowych jako skutecznej i długofalowej metody zapobiegania bezdomności zwierząt [*]Organizację profesjonalnej adopcji oraz leczenia bezdomnych zwierząt [*]Popularyzację i promocję szkoleń i terapii behawioralnej zwierząt domowych [*]Wspieranie organizacji i osób fizycznych, organizujących bezpośrednią pomoc bezdomnym zwierzętom [*]Organizowanie pomocy i interwencji w przypadkach okrucieństwa wobec zwierząt [*]Organizację wizyt studyjnych, szkoleń i konferencji dotyczących problematyki zwierząt domowych [*]Działania prawne zmierzające do polepszenia sytuacji zwierząt domowych w Polsce [*]Wspieranie rozwoju sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz poprawy sytuacji zwierząt w Polsce [*]Promowanie nowoczesnych centrów adopcyjnych dla zwierząt oraz opieki tymczasowej [*]Organizowanie wolontariatu w schroniskach i centrach adopcyjnych dla zwierząt [*]Organizowanie konkursów, wystaw, występów, zawodów i innych działań w zakresie realizacji celów statutowych [/LIST] [*]W zakresie reintegracji społecznej osób starszych lub chorych, zagrożonych wykluczeniem społecznym: [*]Projekty o charakterze edukacyjnym, wsparciowym i szkoleniowym ukierunkowane na potrzeby beneficjentów Fundacji [*]Działania zmierzające do reintegracji beneficjentów Fundacji poprzez promocję aktywnego trybu życia [*]Organizowanie wydarzeń sportowych i kulturalnych wspierających realizacje celów statutowych [*]Tworzenie ośrodków i grup wsparcia [*]Popularyzację elementów terapii poznawczo-behawioralnej w codziennym życiu [*]Organizowanie wolontariatu i innych form aktywizacji i wsparcia osób starszych i chorych [*]Oprócz realizacji inicjowanych przez siebie przedsięwzięć, Fundacja współdziała z innymi instytucjami, organizacjami i osobami dla osiągania wspólnych celów statutowych. Współdziałanie to możę mieć charakter wsparcia organizacyjnego, częściowego lub całkowitego finansowania przedsięwzięcia albo pomocy w uzyskaniu niezbędnych funduszy z innych źródeł. [*]Fundacja realizuje cele statutowe także poprzez członkowstwo w organzacjach zrzeszających fundacje polskie i zagraniczne, o celach statutowych zbieżnych lub tożsamych z celem Fundacji. [*]W ramach realizacji celów statutowych Fundacja może inicjować postępowania i przystępować do postępowań toczących się przed organami wymiaru sprawiedliwości oraz organami administracji publicznej w charakterze organizacji społecznej w sposób i na zasadach określonych w obowiązujących przepisach prawa. [*]Żadne przejawy działalności Fundacji nie powinny być interpretowane jako zastępowanie instytucji poaństwowych w spełnianiu ich statutowych obowiązków. [/LIST] [h=3]Rozdział III. Majątek i dochody Fundacji[/h][h=3]§8[/h]Majątek Fundacji stanowi fundusz założycielski w kwocie 500 PLN (pięćset złotych) oraz inne mienie nabyte przez Fundację w toku działania. [h=3]§9[/h] [LIST=1] [*]Dochody Fundacji mogą pochodzić z: [LIST=1] [*]Darowizn, spadków i zapisów [*]Dotacji i subwencji osób prawnych [*]Dochodów ze zbiórek i imprez publicznych [*]Dochodów z majątku Fundacji [*]Odsetek bankowych [/LIST] [/LIST] [LIST=1] [*]Całośc dochodów uzyskiwanych przez Fundację jest przeznaczana wyłacznie na działalność statutową [*]Fundacja nie ma prawa podejmowania działań polegających na: [*]Udzielaniu pożyczek lub zabezpieczaniu zobowiązań majętkiem Fundacji w stosunku do członków Rady Fundacji, Zarządu Fundacji lub pracowników Fundacji oraz osób, z którymi członkowie Rady Fundacji, Zarządu Fundacji lub pracownicy Fundacji pozostają w związku małżeńskim albo w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa w linii prostej, pokrewieństwa lub powinowactwa w linii bocznej do drugiego stponia albo są związani z tytułu przysposobienia, opeiki lub kurateli wane dalej „osobami bliskimi” [*]Przekazywaniu majątku Fundacji na rzecz członków Rady Fundacji, członków Zrządu Fundacji lub pracowników fundacji oraz ich osób bliskich, na zasadach innych niż w stosunku do osób trzecich, w szczególności, jeżeli przekazanie to nastęuje bezpłatnie lub na preferencyjnych warunkach. [*]Wykorzystaniu majątku na rzecz członków Rady Fundacji, członków Zarządu Fundacji lub pracowników Fundacji oraz ich osób bliskich na zasadach innych niż w stosunku do osób trzecich chyba, że to wykorzystanie jest bezpośrednio związane z wyknoaniem zadań statutowych Fundacji [*]Zakupie na szczególnych zasadach towarów lub usług od podmiotów, w których uczestniczą członkowie Rady Fundacji, Zarządu Fundacji lub pracwonicy Fundacji oraz ich osoby bliskie. [/LIST] [h=3]Rozdział IV. Władze Fundacji[/h][h=3]§10[/h]Włądzami Fundacji są: [LIST=1] [*]Zarząd Fundacji, zwany dalej Zarządem [*]Rada fundacji, zwana dalej Radą. [/LIST] [h=3]Rada Fundacji[/h][h=3]§11[/h] [LIST=1] [*]Rada Fundacji jest organem kontrolnym i opiniującym Fundacji [*]Rada Fundacji składa się z minimum 3 członków i jest wybierana na dwuletnią kadencję. Rada wybiera ze swego grona Przewodniczącego Rady, który kieruje jej pracami [*]Członków pierwszego składu Rady powołuje Fundator w terminie 3 miesięcy od zarejestrowania Fundacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Następnych członków Rady na miejsce osób, które przestały pełnić funkcję lub dla rozszerzenia składu Rady, powołuje swoją decyzją Rada [*]W szczególnie uzasadnionych przypadkach odwołanie członka Rady, i prze to pozbawienie go członkowstwa w Radzi, może następić w wyniku uchwały podjętej jednogłośnie przez pozostałych członków Rady Fundacji [*]Członkowstwo w Radzi wygasa na skutek: [LIST=1] [*]Dobrowolnego występienia, zgłoszonego pisemnie do Przewodniczącego Rady [*]Utraty praw obywatelskich na skutek skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo popełnione z winy umyślnej [*]Śmierci członak [/LIST] [*]Nie można łączyć członkowstwa w Radzie z pełnieniem funkcji z Zarządzie lub ze stosunkiempracy z Fundacją [*]Członkowie Rady Fundacji nie mogą: [*]Pozostawać w stosunku pokrewieństwa, powinowactwa lub podległości z tytułu zatrudnienia z członkami Zarządu [*]Być skazani prawomocnym wyrokiem sądu za przestęstwo z winy umyślnej [*]Otrzymywać z tytułu członkowstwa w Radzie Fundacji zwrotu uzasadnionych kosztów lub wynagrodzenie w wysokości wyższej niż określone w art. 8 pkt8 ustawy z dnia 3 marca 2000r. O wynagrodzeniach osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi. [/LIST] [h=3]§12[/h]Do zadań Rady należy w szczególności: [LIST=1] [*]Wytyczanie głównych kierunków działalności Fundacji [*]Nadzór i kontrola nad działalnością Fundacji w szczególności kontrola stanu majątkowego Fundacji [*]Zatwierdzanie rocznych sprawozdań Zarządu z działalności oraz udzielanie Zarządowi absolutorium [*]Powoływanie i odwoływanie członków Zarządu, w tym Prezesa i Wiceprezesa Zarządu [*]Podejmowanie decyzji o zmianie statutu Fundacji [*]Podejmowanie decyzji o połaczeniu z inną Fundacją lub o likwidacji Fundacji [*]Podejmowanie decyzji we wszystkich innych sprawach niezastrzeżonych do kompetencji innych organów [/LIST] [h=3]§13[/h]W celu wykonania swych zadań kontrolnych Rada Fundacji jest uprawniona do: [LIST=1] [*]Żądania od Zarządu przedstawienia wszelkich dokumentów dotyczących działalności Fundacji [*]Żądania od Zarządu złożenia pisemnych lub ustnych wyjaśnień [/LIST] [h=3]§14[/h] [LIST=1] [*]Rada Fundacji zbiera się co najmniej raz w roku [*]Radę Fundacji zwołuje Przewodniczący Rady z własnej inicjatywy lub na wniosek Zarządu zgłoszony pisemnie [*]Rada Fundacji podejmuje decyzje w formie uchwał – zwykła większością głosów. W razi równej liczby głosów decyduje głos Przewodniczącego [*]Posiedzenie Rady może być zwołane w trybie nadzwyczajnym z inicjatywy Zarządu, bądź na pisemny wniosek Przewodniczącego lub przynajmniej dwóch jej członków dla rozpatrzenia sprawy o szczególnym charakterze. [*]Nadzwyczajne posiedzenie Rady winno być zwołane nie później niż w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia wniosku. [*]Każdy z członków zwyczjnych Rady dysponuje jednym głosem [*]Posiedzenie Rady prowadzi Przewodniczący lub Wiceprzewoniczący [*]Udział w posiedzeniu Rady może się odbywać przy pomocy środków telekomunikacyjnych (w czasie rzeczywistym) [*]Głosowanie nad uchwałami Rady może odbywać się drogą korespondencyjną. Tryb głosowania koresponencyjnego określa regulamin uchwalony przez Radę. [/LIST] [h=3]Zarząd[/h][h=3]§15[/h] [LIST=1] [*]Zarząd składa się z co najmniej 2 osób, w tym Prezesa, powoływanych przez Radę na dwuletnią kadencję [*]Funkcję członka Zarządu można pełnić więcej niż jedną kadencję. [*]Pierwszy skład Zarządu powołują Fundatorzy [*]Członkowstwow Zarządzie ustaje na skutek: [LIST=1] [*]Złożenia pisemnej rezygnacji na ręce Rady [*]Utraty praw obywatelskich na skutek skazania prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo popełnione z winy umyślnej [*]śmierci członka Zarządu [/LIST] [*]Zarząd w całości lub jego poszczególni członkowie mogą być odwołani przez Radę przed upływem kadencji w drodze uchwały podjętej jednomyślnie przez wszystkich członków Rady [/LIST] [h=3]§16[/h] [LIST=1] [*]Zarząd kieruje działalnością Fundacji i reprezentuje ją na zewnątrz [*]Do kompetencji Zarządu należy: [LIST=1] [*]Kierowanie bieżącą działalnością Fundacji [*]Realizacja celów statutowych [*]Sporządzanie planów pracy i budżetu [*]Sprawowanie zarządu majętkiem Fundacji [*]Reprezentowanie Fundacji na zewnątrz [*]Zatrudnianie pracowników i ustalanie wysokości ich wynagrodzenia [*]Składani wniosków do Rady o zmianę statutu [*]Wnioskowanie do Rady o połączeniu i likwidację Fundacji [/LIST] [*]Zarząd co roku zobowiązany jest przedkładać Radzie roczne sprawozdanie z działalności Fundacji [/LIST] [h=3]§17[/h] [LIST=1] [*]Posiedzenia Zarządu odbywają się w miarę potrzeb nie rzadziej jednak niż raz na kwartał [*]Posiedzeni Zarządu zwołuje Prezes, przesyłając informację o terminie pocztgą elektroniczną, a w przypadku braku takie możliwości listem poleconym na co najmnie 3 dni przed planowanym spotkaniem [*]O posiedzeniu muszą zostać poinformowani wszyscy członkowie Zarządu [*]Zarząd podejmuje decyzje za pomocą uchwał zwykła większością głosów, jeśłi dalsze postanowienia statutu nie stanowią inaczej. W przypadku równego rozłożenia głosów decyduje głos Prezesa Zarządu. [/LIST] [h=3]Sposób reprezentacji[/h][h=3]§18[/h]Oświadczenie woli w imieniu Zarządu składają dwaj członkowie Zarządu. [h=3]Rozdział V. Postanowienia końcowe[/h][h=3]§19[/h]Zmian w statucie Fundacji dokonuje Rada bezwzględną większością głosów, przy obecności co najmniej połowy członków uprawnionych do głosowania. Zmiany statutu nie mogę dotyczyć cełow określonych w akcie założycielskim. [h=3]§20[/h] [LIST=1] [*]Fundacja może połączyć się z inną fundacją dla efektywnego realizowania swoich celów [*]Połaczeni z inną fundacją nie może nastąpić, jeżeli w jego wyniku mógłby ulec istotnie zmianie cel Fundacji [*]W sprawach połaczenia z inną fundacją decyzje podejmuje Rada, bezwzględną większością głosów, przy obecności co najmniej połowy członków uprawnionych do głosowania. [/LIST] [h=3]§21[/h] [LIST=1] [*]Fundacja ulega likwidacji w razie osiągnięcia celów, dla których została ustanowiona lub w razie wyczerpania się jej środków finansowych i majętku [*]O likwidacji Fundacji Zarząd zawiadamia ministra właściwego do spraw zabezpieczenia społecznego [*]Decyzję o likwidacji podejmuje Rada bezwzględną większością głosów, przy obecności co najmniej połowy członków uprawnionych do głosowania. [*]Środki finansowe i majątek pozostały po likwidacji Fundacji mogą zostać przenaczone mocą uchwały Rady na rzecz działających w RP organizacji o zbliżonych celach [/LIST]
  9. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]A tu maila od imc Pani Prezes odnosnie statutu - ni estatusu - widac nawet tego nie rozroznia ... "Sytuacja wygląda następująco:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> 1)-w sądzie podobno wysłali pismo 29.08, o jakiś brakach, ale nie potrafili [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> mi powiedziec co w nim było, a list jeszcze nie dotarł nawet na pocztę, bo [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> sprawdzałam[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -sąd ma 3 miesiące na wydanie krs, a te miną 29.09, a z wnioskami o [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> uzupełnienie dłużej[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -skargi i zażalenia można wysyłać po terminie[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> -pamiętaj, że na status od Ciebie czekałam kilka tygodni, oczywiście jak [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> wszystko mozna było zacząć wcześniej[/FONT][/COLOR]
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231904-O%C5%9Bwiadczenie-Fundacji-Lepszy-Czas?p=19639460#post19639460"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231904-O%C5%9Bwiadczenie-Fundacji-Lepszy-Czas?p=19639460#post19639460[/URL] tam si eustosunkowalam oarz wpisalam maile ktore slalam z prosbe o wpisa KRS - jakiej FUNDACJI ?? PRZECIEZ JEJ NIE MA JAK MOZNA SIE POSLUGIWAC NAZWA KTORA NIE JEST WPISANA W KRS ?? IDIOCI I ZLODZIEJE
  11. Piotrze i Katarzyna sciagnijsci eswoje smieszne oswiadczenie ze strony w ktorym tylko sie pograzacie a moje skandaliczne zachowanie jest tylko krzykiem rozpaczy z powodu waszego chgamstwa i nie ma nic skandalicznego w nazwaniu kogos zdzira jesli ten ktos kradnie pomysl fundacje i jeszcze nie ma zamiaru pozwolic na jej funkcjowanie tym dl aktorycj jest stworzona - jestescie zwyklymi oszustami hipokrytami i zlodziejami i prosze uprzejmie mozeci epodac mnie do sadu mam to centralnie w dupie
  12. Fundacja zawiazala sie prawnie w czerwcu - balam sie tego ze mnie ktos wysuda ale z powodu zyciowych zakretow ni emogam miec Fundacji na siebie zatem zglosili sie oni mialo byc zajebiscie i pieknie a wyszlo jak zwykle panienka sie obrazila i kopnela mnie w tylek wmawiajac mi ze Fundacja dla zwierzat to nie opieka nad 50 zwierzetami i oni sa tacy zarobieni ze nie maja czasu a ja si eopierdzielam ot sprzatajac gowna i leczac chore Oferowali pomoc byli razy kilka pomalowali pokoj dali siatke n awoliere - o nic nie prosilam !!!!!!! i uwazali to za swoj okropny zajebisty wklad dla Pani od gowien czyli mnie Zaczelam ponaglac o KRS i pewno juz dawno w ich glowkach zaswitalo ze fundcaja to moze byc fajna rzecz szczegolni ebez zwierzat na stanie i zaczeli skrecac ze znowu poprawki do poprawek itp..... minitowalam zeby zaczeli monitowac KRS od 8.08 bylo albo za duzo korkow albo nie bylo mozliwosci sie dodzwonic albo cos tam cos tam ... i wyszlo szydlo z wora!!!!!!!
  13. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Kasiu, [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Przesyłam ci linki do stron z ktorych mozna skorzystac w celu zlozenia zazalenai na opieszalosc sadow.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Z tego co wiem to czekac mozna i ponad pol roku z tym ze ja nie mam na to czasu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Wiec sugeruje zeby zlozyc takie zazalenie - jesli nie mozesz i nie masz czasu podaj sad w ktorym zlozono wnioski i osobe z ktora sie kontaktowaliscie - napisze i zloze.[/FONT][/COLOR] [URL]http://lexplay.pl/artykul/Postepowanie-Sadowe/Skarga-na-orzeczenie-referendarza[/URL] [URL]http://www.ngo.zmw.pl/data_files/wysiwyg/Doc/KRS a fundacje i stow.pdf[/URL] [URL]http://prawoity.pl/wiadomosci/skarga-na-opieszalosc-sadu[/URL] [URL]http://www.e-podatnik.pl/artykul/fiskus/12834/Jak_sie_poskarzyc_na_opieszaly_sad_i_uzyskac_odszkodowanie_od_Skarbu_Panstwa.html[/URL] [URL]http://prawo.rp.pl/artykul/834366.html[/URL] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Pytalas w Price o mozliwosc skorzystania z ich ksiegowosci ? Mam ksiegowa ale tak jak mowilismy wczesniej Price ma mozliwosci marketingowe jakich nie ma przypadkowa ksiegowosci i zdecydowanie daje lepszy start nawet w pozniejszym dotarciu do sponsorów - inaczej patrzy si en afirme ktora korzysta z Priica - zreszta jak rozmawialismy sama o tym wspominalas. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Fundacja musi miec takze prawnika - macie kogos czy mam znalezc ? [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Dla mnie to jest walka o przezycie Kasia i nie moge czekac az sie Sad zlituje bo nie jest to argument dla psow i kotow jak mnie stad wywali koles bez zadnego sentymentu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Zaplacilam za ten miesiac i musze znalezc mozliwosc finansowania nastepnego - na vive tego nie zrobie a szkolenia dadza mi taka mozliwosc za dwa miesiace bo zanim zaczne szkolic i splynie mi kasa to tyle wlasnie potrwa zatem musze miec ten KRS bez czekania na to co zrobi i kiedy zrobi sad.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Teraz jest dobry czasna zebranie na zwierzeta i pomimo tego ze Piotrek uwaza ze idioci siedza na facebooku dla tej dzialalnosci to jest niezbedne bo tam sa potencjalni darczyńcy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Karme mam zabezpieczona leczenie tez bo myslalam o tym wczesniej wiedzac co bedzie pod koniec sierpnia-jednak to nie wszystko. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Moge mieszkac w domu z niepomalowanymi scianami i z nierozpakowanymi ksiazkami ale musze mieszkac , moge takze mieszkac w domu w ktorym smierdzi bo to w wypadku posiadania takiej ilosci i tego rodzaju dzialalnosci jest dosc naturalne pomimo urabiania rak po pachy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]I wydaje mi sie ze jesli trzeba pojsc gdziekolwiek porozmawiac o fundacji to zdecydowanie dobrze zebym byla przy takiej rozmowie bo mam argumenty ktorycj ani Ty ani Piotrek nie macie z racji tego ze nie jestescie w srodku tego cyklonu. i mozesz mi wierzyc ze nie zawsze chodze w dresie i porysowane rece przez prace chowam pod koszula i potrafie wygladac jak czlowiek.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]pozdrowionka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]iwona To byl mail ktory wyslalam w zeszlym tygodniu proszac unizenie o to zeby ktos sie ruszyl w sprawie KRS i to widac wedlug Pani Katarzyny oraz Piotra jest skandaliczne!!!![/FONT][/COLOR]
  14. [COLOR=#444444][FONT=Verdana]Maila moje w sprawie dalszych losow Fundacji ktora miala byc zalozona dla mnie .... Kasia przepraszam ale ten mail nie odpowiada na pytania - zatem napisze w punktach moze bedzie jasniej[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]1. Co ze strona i jak mozna ja przejac [/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w dalszym oczekiwaniu na nadanie KRS[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]iwona[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]W dniu 2012-09-07 19:36:38 użytkownik <[email protected]> napisał:[/FONT][/COLOR] [COLOR=#444444][FONT=Verdana]> Przepraszam, że dopiero odpisuje, ale jestesmy na swiezo po konsultacji z prawnikiem, w nawiazaniu do ktorej rezygnujemy z jakiejkolwiek wspolpracy, zyczac sukcesow w realizacji celow. KiP [/FONT][/COLOR]
  15. [URL]http://www.facebook.com/iwona.gaborkantorowicz[/URL] link do facebooka o tym co sie stalo - a moje skandaliczne zachowanie wyynika z tego ze nawalam ich gnojami i zdzira za to co zrobili - kreujac sie na przyjaciol odebrali zwierzetom chleb bez zmrozenai okiem - a wystarczylo przepisac KRS abym wraz z Ewa Ludwiniak mogla dzialac dalej n arzcz istot - a tak musze zalozyc wszystko od pozcatku czekac kolejne 3 miesiace i zyc i o to im msciwym gnojom widac chodzilo bo nie chcialam zatanczyc jak mi zagrali
  16. [quote name='mron'][B]Założyciele Fundacji Lepszy Czas z przykrością informują o natychmiastowym wstrzymaniu prac nad powołaniem Fundacji z uwagi na skandaliczne zachowanie oraz bezprawne pomówienia za strony osoby, która miała być odpowiedzialna za kwestie zwierząt i być bezpośrednim beneficjentem Fundacji. Jednocześnie informujemy, że żadne wartości/własności intelektualne/a nie zostały i nie będą wykorzystane bez wiedzy i zgody właściciela. Fundatorzy ani Fundacja nie prowadzili ani nie prowadzą żadnych zbiórek pieniędzy lub działań w imieniu lub na rzecz Pani Iwony Gabor Kantorowicz.[/B][/QUOTE] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Coz miala powstac Fundacja Lepszy Czas z ludzmi ktorym zaufalam - zakladajac papiery na nich i cieszac sie ze Powstanie w koncu Dom Zwierzat chorych i dla nich fundacja ale coz zycie znowu mnie nauczylo ludziom nie ufaj......[/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]mial byc pieknie byli mili bardzo chcieli pomoc Iwonce i jej zwierzetom a jak sie okazalo ze dla mnie wazne sa zwierzeta a nie zeby bylo pieknie na zewnatrz firanki pierdzian[/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]ki a kuwety kocie jednak smierdza a ja nic nie robie - na rzecz nowej Fundacji ktora miala miec nazwe Lepszy Czas zajmuje sie chorymi, potrzebujacymi lecze stawiam na nogi gonie za karma i miejscem dla nich aby zyc ... wiec to takie trywialne banalne ze nie ma sie czym jednak pochwalic przed znajomymi i coz mila Pani postanowila zagarnac caly pomysl dla siebie a oto kawalek konwersacji .... 1. Co ze strona i jak mozna ja przejac- nie ma takiej możliwości, strona została usunięta, ale możesz być spokojna, nie było tam jeszcze nic od Ciebie ( nic nie bylo moje...tylko byl pomysl byly zdjecia moich zwierzat byla moja historia ... nic poza tym ot tyle) > 2.Co z papierami zlozonym w KRS - czyli w kiedy mozn adokonac zmian w > KRS bo rozumiem ze nie wycofaliscie papierow zeby zrobic problem w > dalszym oczekiwaniu na nadanie KRS-wniosek o KRS jest złożony na nas i nie ma absolutnie możliwości przejęcia wniosku, na nazwę która jak pamiętasz, jest również naszym pomysłem i którą zapewne wykorzystamy To sie nazywa zlodziejstwo i kurestwo najwyzszej mocy - ale zle wraca .... A ja coz zaczynam znowu od nowa - choc tym razem ostrozniej w doborze ludzi ktoryz slodka mina pieprza o tym ze chca pomoc ..... Z tej historii wynika tylko tyle ze wiekszosc milosnikow zwierzat sa nimi tylko w teorii - pratktyka pokazuje ze sa poprostu zlymi ludzmi Nie wazne ile razy upadasz wazne ze potrafisz sie podniesc i to motto znowu nam towarzyszy tak sie zakonczyla wspolpraca zanim jeszcze sie zaczela =- widac zlodzieje sie pochamowali bo wizda ze w swiecie zwierzat jako osoby nie znane gowno zrobia - a jak wynika z mojego wpisu i maila od nich chcieli to wykorzystac .... mni ewykopac bo im ni ena reke jednak smrod zwierzat a zwachali pieniadze ... jak mozn abylo robic zbiorki jesli fundacja wedlug nich wciaz nie powstala i zwodzili mnie ze trzeba robic nastepne poprawki do poprawek...?? Fundacaj mial apowstac dla mnie i na moja rzecz a okazalo sie ze uzurpatoryz chcieli zapierdzielic pomysl i zrobic sobei wlasne targowisko proznosci a teraz ratuja sie pozal sie boze oswiadczeniem - idioci i zlodzieje ponizej mail ktory wysla;am przed awantura wiielka i to wiad bylo moim karczemnym skandalicznym zachowaniem bo od 3 miesiecy upominalam sie zeby ruszyli tylki jak obiecali i koncu dostali KRS na dzialania w kierunku moich zwierzat - swiadkami tego sa Marzena Cieciera lekarz wet ktora byla przy rozmowach o powstaniu i dzialaniu Fundacji wspolnie z w/ w Panstwaem ktorzy ukrywaja sie pod plaszczykiem fundacji ktorej ponoc wedlug nich jeszcze ni ebylo ..... czyli Katarzyne Gutowska oraz Piotra maslanke ktorzy ukrywaja sie pod nazwa Fundacji ktora ponoc wedlug nich jeszcze nie dostal aKRS wiec jak do cholery mozn abylo zbierac cokolwiek ?? jak Czekalam na ten KRS jak na zbawienie ni emajac w tej chwili szkolen i oni o tym wiedzieli - poprosilam ze jesli nie chca dalej ze mna to zeby przepisac fundacje n amni e-0 ale nie - majac w dupie zwierzeta bedac tylko mocnym w gebie nie oddadza co moje zebym nie mogla ruszyc i skazuja na niebyt psy i koty gnoje zlodziejskie [/FONT][/COLOR]
  17. i jeszcze jedno dzieki bogu ze Iwan nie trafil do Ciebei bo pewno dawno gryzlby ziemie od spodu patzrac na twoje postepowanie doswiadczenie oraz podejscie jak rowniez umiejetnosc uczenia sie i czerpania od tych ktorzy wiedza lepiej
  18. [quote name='rudynpm']Następnym razem nie zgram faktur od moich wetów. Skoro stado ludzi rozporządza wynikami od nich, oraz nęka telefonami. Sorry, ale mi słabo. Jeśli mi ktoś nie wierzy, jak jest pies leczony, to jest ok. Ale nie będzie żadnych kosmosów, że ktoś dzwoni... Brak mi słów i ja się wymiksowuję. Potem ja będę miała zamknięte drzwi u weterynarzy, u których leczę MOJE, OSOBISTE, PSY!!! edit. czy jeszcze Igor pożyje, czy już mam zamawiać próbne leżenie w Koniku, co to za emotikiony, o co chodzi, bo nie wiem, czy już mam psa chować. Powyższym, Igor zostanie zabrany tylko na badania, oraz będą mu zadane leki, które dogomanianiackie lekarskie konsylium wskarze? Po co ja psa ciągam po lekarzach??? Jotesko, proszę, żeby Igor znalazł bardziej przytomny DT. Jutro dzwonię do Pani Doktor i odżegnuję się od Waszych działań.[/QUOTE] dziecko co ty piszesz ??? Dlaczego zaglujesz psem w ramach swojego urazonego ego ? Myslisz ze to zabawka ktora mozna ciagac tam i z powrotem bo czujesz sie urazona ze ktos sprawdza jak postepuja weterynarze ?? Widac dziecko jak malo masz doswiadczenia i jak malo pokory w tym co poczyniasz - weterynarze sa tymi ktorych trzeba kontrolowac bo potem dzieja sie rzeczy dziwne za ktore cierpia zwierzeta. joteska zajmuje sie zwierzetami od wielu lat wtedy kiedy ty na chleb mowilas gugu - zatem schyl glowe i czerp z wiedzy innych zamiasr sie dasac jak krolewna sniezka. na chore uszy podaje sie leki do uszu - najpierw pobierajac wymazy - dostarczanie psu kolejnych antybiotykow z dupy jest cholernei bezsasadne - jesli Joteska ma watpliwosci do do leczenia do ma RACJE - z wymazu czerpie sie wiedze jakiego rodzaju antybiotyk zastosowac - jak widac ta droga jest sluszna bo antybiotyki ktore radosnie dostral pies od twojej wetki sa nietrafione !!!!!! Dostajesz za to kase nie zapominaj krolewno - stare powiedzenie - "KLient nasz Pan" - wiec jestes petentem to Joteskja jest twoim klientem wiec zachowuj sie zgodnie z tym jaki jest stan rzeczy - Jotesk ama prawo wymagac i prawo kontrolowac bo za to ci placi wiec jesli bierzesz za cos kase to licz sie z tym ze ktos za to bedzie wymagal odpowiedniej uslugi - laski dziecino nie robisz - dostajesz kase na czarno za opieke nad psem wiec albo sie nim zajmuj zgodnei z zyczeniem twojego zleceniodawcy albo przestan zajmowac sie ta dzialka. I nie szantarzuj Joteski tym ze ma zabrac psa bo urzad skarbowy takze moze sie Toba zainteresowac panienko . Wiekszosc platnych DT zapomina ze dostyaje za to kase i ten ktory placi ma prawo wymagac wiec zamiast strzelac fochu czerp z wiedzy innych i sie ucz
  19. coz jestem w temacie dosc dobrze zorientowana to ze nie pisze oznacza ze nie wiem czy powinnam sie wypowiedziec bo moze zabrzmiec znowu kontrowersyjnie Wszystkie swiete ktore pisza o tym ze Roja trzeba leczyc i postawic na nogi nie wiedza co mowia 0 czy ktoras z ratowniczek na odleglosc kiedykolwiek miala doczynienia z psem w takim stanie ? watpie , nie macie pojecia o czym piszecie wybaczcie ale opieka nad psem starym niechodzacym z odlezynami wlasna niemoca i czasem ktory nie dzala n akorzysc to utopia. Akurat dobrze wiem co to tego rodzaju opieka i pisanie o tym w jakich warunkach chcialaybyscie/ chcielibyscie umiescic spa czyli bez psow z opieka cala dobe w domowych warunkach to sny o potedze - ktora wiec pytam z was mu to zapewni ?/?To co pisze Idausiek to jedna z madrzyejszych info na tym watku wybaczcie prostolinijnosc wypowiedzi. mysle o tym zeby zabrac psa nie od dzisiaj - tylko rozumiem ze to kiepskie warunki - inne psy - inne koty brak uwagi i atencji 24 godziny na dobe..... absurdalna sytuavja i wypowiedzi ktore wskazuja ze ci ktorzy pisza wiedza o tego rodzaju psach tyle co ja o bibli czyli wiem ze istnieje. Niech kazda z was uderzy sie w piers i zastanowi czy takiego zycia chcialaby dla swojejego dzieckas? matki? siebie ? Czy pies ktory cale zycie chodzil a teraz nie jest w stanie sie poruszyc o krok nie cierpi bedac n aprzeciwbolowych srodkach skazany na wysranie badz nie na wysikani ebadz nie - ktoras z was miala kiedys durne zapalenie pecherza ?? ratowanie dla swoich egoistycznych pobudek to jest dopiero egosiz a nie milosierdzie pieprzone. Skazywanie psa na zycie w takim stanie jest znecaniem sie i powinno byc karalne. To co mozn atemu psu zapewnic to godziwa spokojna smierc wsrod w miare bliskich mu osob ale zadna z was nie jest mu az tak bliska bo zadnej z was az tak nie zna A zabranie go do domu pokazanie jakie zycie jest piekne a potem odebranie tego zycia jest moralne ???/ To jest moj dylemat wlasnie - zabiore Roja do siebei przyzwyczaje pokaze ze czlowiek nie tylko bije i umieszcza w klatce i zadaje bol opatrujac rany ktore bola i dla zaciemnienia podajac leki przeciwbolowe a potem ot uspie go bo przestane dawac rady bo zadna z milosniczek zycia poczeteho z tego watku nie przyjedzie zeby mi pomoc go podnosic i gdziekolwiek zawiezc jak zawsze w tego rodzaju sytuavjach - zabrac zabrac pomozemy a potem cisza ..... cisza jak makiem zasial bo pies bezpieczny sumienia wyzwolone i czytse ufff koniec pracy ..... wiec przestancie pisac dyrdymaly i stawiac zamki na lodzie jesli ktos ma taka mozliwosc zeby zabrac Roja gdzie bedzie sam w domu i przewracac go z boku n abok co godzine stawiac i masowac niech si eodezwie albo przestancie pieprzyc
  20. czytam czytam i coz ....... ten ma a tamten nie ma racji - ja kupilam a ja wyslalam :) toz to targowisko proznosci :) Paula wybacz ale nie zgodze sie ze iwan zyje tylko dzieki Pani Joli bo mozna miec checi ale jesli funduszy brak checi nie starcza... i kazdy z nas wie ze pomoc psu choremu to nie tylko chec ale i mozliwosci - tych mozliwosci dostarczyla Joteska i Donka wiec wybacz ale nie mozna w ten sposob umniejszac czyichs zaslug jakze waznych w sytuacji psa ktorego choroba jest wlasciwie nieuleczalna. Jola wyciagnela reke do Iwana wtedy kiedy nikt inny tego nie zrobil - czyli zapewnila mu miejsce gdy tego potrzebowal i nie wiedziala czy i znajda sie pieniadze n aleczenie - prawda nie wiedziala ze iwan jest tak ciezko chory podejmujac psa - ale go podjela .... Nie wytykajcie sobie tego czyaja pomoc byla wazniejsza bo tak naprawde bez jednej pomocy druga by nie starczala i odwrotnie..... Obie Jole ratuja - kazda wedlug swoich zasad i nie mozna ustalic ktore zasady sa lepsze - poprostu sa. Pisalam wczesniej ze o psa tu chodzi i biorac pod uwage jego dobro nalezy rozpatrywac sytuacje a nie oskarzac sie wzajemnie o zle zamiary. Jest swinstwem publiczne oskarzanie Joteski dla dobra psa nalezaloby sie dogadac i polaczyc sily a nie je rozdzielac na dwa obozy - bo kazda z pomocy jest potrzebna Iwanowi Pamietajmy ze Iwan bedzie szukal domu to ciezko chory pies ktory potrzebuje opieki indywidualnej do konca zycia - obwiniajac sie wzajemnie - przeklejajac wypowiedzi oslabiacie pomoc dla psa. Zestarzalam sie ostatnio i wiem ze dogadanie sie to podstawa pomocy dla zwierzat chorych - samemu jak Wolodyjowski z szabelka daleko sie nie zajedzie.Warto sie uczyc na swoich i cudzych bledach A swoje ambicje czesto przeslaniaja faktyczna ocene. czasem rozum nad emocje wiecej przynosi rozwiazań....
  21. Kasia przed operacja guzka na odbycie zrobilam biopsje nic strasznego :) zatem mozna operowac - boje sie tylko polozyc Kasie na stol operacyjny bo lezenie na kregoslupie ni ejest najlepszym w stanie jej kregoslupa - zawsze moze sie ktorys krag przesunac .. Kasia ma zrobine nowe wyniki krwi - jest oki !!! usg takze oki .... wiec zbieram sie powoli zeby ja polozyc - doktor Olkowski mozwi ze nalezy to usunac poki jest lagodnym guzkiem odbytu bo to cholerstwo zcasem zlosliwieje
  22. Ulu nikt na ciebie nie napada - napisalam spokojnego posta ktory zwraca uwage na to co wazne dla psa - i nie o twoje dobro tudziez sparzenie chodzi w tym watku tylko o Iwana i Jole B -spokojna informacja zwrotna nie jest atakiem tylko informacja ktora nalezy wziasc pod rozwage. Jesli nie udzielasz informacji to trzymaj sie tego poprostu bez sarkazmu bez ironi i juz bedzie dobrze.
  23. Ula mysle ze czas powstrzymac sarkazm - bo to tylko podsyca niemerytoryczne dusputy Donos to wstreta sprawa ale nikt tu nikogo za reke nie zlapal i nie ma konkretnego nazwiska osoby ktora za tym stoi - a szkoda Ale nie mozna z tego powodu wzniecac atmosfery nagonek na ktorakolwiek ze stron bo to nie sluzy psu. Zawsze jak sie robi smrod konczy sie pomoc - bo za chwile nikt nie zapamieta dokladnie o co chodzilo ale bedzie pamietac ze byla afera - psu nadal trzeba pomoc - informacje o stanie Iwana temu sluza - jesli ktos ma pomoc chce wiedziec co sie dzieje i nie ma w tym niczego zlego z mojej perspektywy. Uwazam ze dla dobra psa sugeruje atmosfere wyciszac a nie wzniecac dodatkowych emocji. A do przyjaciol Joli nalezec winiem fakt pomocy a nie podsycania watku do przepychanek z calym szacunkiem oczywiscie dla Joli ktora szanuje i lubie i znam osobiscie :) ale to jej nie pomaga.
  24. mialam sie nie wtracac ale napisze swoje 3 grosze . Nie widzialam Iwana na oczy - wiem tyle ile rozmawialam z Jola B i Joteska. To co napisala Anett i Kakadu powinno byc podsumowaniem calej glupiej dusputy . Przestalam wchodzic n adogo bo wiekszosc dyskusji konczy sie tak samo - brak psa wazne przepychanki. Mam jak wiecie wiekszosc chorych psów - i nie wyobrazam sobie wydanai jakiegokolwiek psa w trakcie leczenia - wynika to z doswiadczenia ze wiekszosc nibyu wie co robic niby sie deklaruje a na koncu okazuje sie ze krol jest nagi a pies wciaz chory. Natomiast wiem tez ze warunki w jakich przebywa chory pies sa rozni ewazne co leczenie. Sztuka jest przeanalizowac co jest lepsze dla psa - jesli Jola B uwaza subiektywnie ze ma wystarczajace warunki ufam ze je przeanalizowala dokladnie - . Dla psa zawsze lepsze jest przebywanie w domu w cieple w suchym i blisko czlowieke. Z drugiej strony wiem tez ile potrzeba wydac energi czasu dla jednego chorego psa i zawsz cierpi na tym reszta bo zabiera sie im ich czas.I to jest druga strona medalu Robie to na codziem i powiem z pelna odpowiedzialnosciia ze wiem na ten temat wiecej nizeli niejeden wet . Mialam u siebie ostatnio 15 psów w tym kilka chorych roznoczesnie plus koty - robilam bokami i nie wiedzialam gdzie wsadzic palce - ale ja jestem z tym sama al Jola B jak rozumiem oprocz pomocy przyjaciol z dogo ma rowniez taka pomoc w realu bo to jest wazniejsze. MIalam tez sytuacje ze umaral mi suka Sonia bo musialam wyjechac do pracy i zostala nie pod moja opieka - stad wiem jak czas poswiecony psu choremu jest wazny - czas , uważność, A majac duzo psow tego czasu jest mało- zawsze za malo dla tych ktorzy najbardziej go potrzebują- Nie tylko czas na opieke weterynaryjna ale takze dobrostan psychiczny - przebywanie z chorym bo kazdy tego potrzebuje jak czuje sie zle jest zagubiony szuka kontaktu choc czasem nie potrafi tego okazac. Sztuka widzieć dalej - zobaczyc z czego wynikaja pewne zachowania. Zoja nie mozesz pisac ze nie przypominasz sobie aby Jola B nie popelnila jakiegokolwiek zaniedbania bo tego nie wiesz - nie przebywasz a Jola na codzien - kazdy popelnia blady - KAZDY -nie ma pomników a jesli za taki ktos jest uwazany szybko ten pomnik upada w gruzach - kazdy blad popelnial jesli pracuje intensywnie z psami -zwlaszcza chorymi - nie ma swietych - nie ma nieomylnych. Chyba ze tacy co nic nie robia - wtedy rozumiem taka swietość. Znam Jole od wielu lat i wiem ze zdejmie ostanie gacie zeby oddac zwierzetom i to jest fakt niezaprzeczalny Jesli ktokowliek mial z Jola kontakt i prosil o cokolwiek wie ze jako jedna z nielicznych nie szuka wymowek tylko rozwiazan i obok zadnego psa nie przejdzie obojetnie i to jest fakt nastepny niezaprzeczalnhy. Wiem ze Jola B nie narazilaby Iwana na pobyt u niej jesli nie widzialaby dla niego szansy. TYlko czasem tak w zyciu bywa ze boimy sie wypuscic z rak bo mamy w glowie to ze poza nami stanie sie krzywda - i w wiekszosci tak bywa ale duza ilosc psow nestaty utrudnai cholernie opieke nad chorymi i to tez jest fakt. Natomiast wypisywanie na temat Joteski paszkwili i info o jej warunkach mieszkniowych i zlych intencjach jest nie na miejscu - nie bawmy sie w porownywanie ilości metrów kwadratowych przypadających na psa u jednej i drugiej strony bo wyniki mogą być niejednoznaczne.Joteska wyciagnela reke do tego psa w potrzebie i co by nie rzec gdyby nie Joteskai i Donka konto Iwana bylo by takie same jak mojej Kasi Camparii zabranej od Czarodziejki oraz innych także w potrzebie czyli puste. Gdzie byli wtedy licznie tu zgromadzeni jak trzeba bylo walczyć o każdy grosz dla Iwana? Jak dym na wątku natychmiat robi sie zlot - nie tyle pomocy co klapaczy i lowcow sensacji tudzież adwokatów i wypowiadających się w imieniu czyimś. Wiec czasem nalezy dokonac analizy glebszej nizeli poprzez pryzmat udowodnienia po czyjej stronie jest racja bo ona powinna byc zawsze po stronie psa i ufam ze tak wlaśnie sie stanie
×
×
  • Create New...