-
Posts
2362 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mycha101
-
[quote name='plamka']To się rozejrzę w planie tygodniowym i w schronie i może spróbuję samodzielnie. Tylko,że ja obcinam wszystkie długie kłaki i dredy bez zwracania uwagi na fikuśną fryzurę.[/quote] plamka, robię suni allegro, fajnie by było gdyby jw nie oddawał jej, ją trzeba wysterylizować najpierw. mogłaby parę dni poczekać, ale ty jesteś magikiem w rozmowach z jw.:loveu::loveu:
-
Ta sunieczka trafiła do schroniska trzy tygodnie temu. Po raz pierwszy zobaczyłam ją na kwarantannie leżącą na budzie, taki kłębek wełny. Nawet nie podniosła głowy jak przechodziłam, nie interesowała się moja osobą. Apatyczna, smutna, w opłakanym stanie. Po dwóch tygodniach opuściła kwarantannę. Została zaszczepiona przeciwko wściekliźnie. Wczoraj ją zobaczyłam w zewnętrznych boksach. Cały czas siedzi na budzie i sie trzęsie, to musi być strach. Cały malutki tyłeczek jest oblepiony dredami, sunia wygląda tragicznie. W tym małym ciałku jest piękny psiak, bardzo spokojny, taki do kochania. Sunia ma max 2 latka. Potrzebujemy dla niej jakiś tymczas. Wierzę, że domki będą się o nią biły. [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/7640/dredzik2nk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/5476/dredzik3xh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/3297/dredzik4qu8.jpg[/IMG] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/2107/dredzik1wh5.jpg[/IMG]
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']On ją usiłuje oswoić lub złapać najdelikatniej jak się da. Sunia po podaniu srodka nasennego chwiała się, plątały jej się nogi, na widok podchodzącego człowieka rzuciła się do ucieczki. Taka jest przerażona...[/quote] Neris, nie wiem czy da się oswoić. Tyle razy już ją karmiłam, mówiłam do niej, a ona cały czas taki sam dystans trzyma. Wiem jak po tabletkach zareagowała:shake: silna bestia -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Neris, nie denerwuj się, myślę, że każdy z nas jest już zniecierpliwiony tą sytuacją. Ja już bardzo bym chciała napisać, że sunia bezpieczna w hoteliku, nawet nie wiesz jak bardzo. Martwi mnie najbardziej brak czasu u pana. Wiem, że robi to jako extra zajęcie, ale serce boli jak się tak o tej suni myśli. A może ona już została złapana, a ja o tym nie wiem. Spokojnie, pan zadzwoni i wszystko będzie jasne -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Wreszcie sie dodzwoniłam. Pan łapał jakiegoś psa i nie mógł rozmawiać, ma oddzwonić. -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorota412']I wiadomo coś?[/quote] Dzwoniłam do pana i wczoraj i dziś i nie odpowiada. Suni rano na stacji nie widziałam. Już sama nie wiem:shake: -
Co za wspaniałe wieści. Plamka, jesteście z Moniką aniołami:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Kochani, Piątek na allegro ma 3 obserwatorów, a przez siedem dni aukcję Piątka odwiedziło 357 osób:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, tylko dlaczego nikt nie dzwoni i nie pisze:-( Co zrobimy z Piątkiem jak nie znajdzie domu??? Co to będzie???
-
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='ARKA']A moze trzeba jej tam bude poprostu postawic,ze słomą bude, i w poblizu budy stawiac jedzenie aby zaczela do niej wchodzic i sobie spac w niej i wtedy z nienacka zakryc wejscie do budy, za kilka dni. Tak zlapalysmy bezbolesnie pieska....Byl juz tak umęczony koczowaniem "pod chmurka' ze gleboko spiacego wyjelysmy z budki;)[/quote] To też jest pomysł. -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga132']no własnie trasa szybkiego ruchu- jak pies wybiegnie pod kola samochodu to może byc bardzo powazny wypadek a chyba policja powinna zapewnić bezpieczeństwo kierowcom !!!!!!!!!!!![/quote] Baaaaaardzo poważny wypadek. Pewnie, że policja powinna się zająć ruchem, ale jak im powiemy, że łapiemy bezpańskiego psa, to oni mogą stwierdzić, żeby sobie został i problemu nie będzie. Zależy na kogo się trafi. -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olga132']Tropiciel... Mycha a jeśli chodzi o łapanie suni cholera a nie można poprosic policji...powiedzieć ze trzeba psa odłowić bo może spowodowac wypadek i na czas łapanki niech wstrzymaja ruch... albo tak ruchem kieruja zeby samochody bardzo wolno jechały oczywiscie to wszystko w trosce o bezpieczeństwo kierowców;)[/quote] Czy myślisz, że by się zainteresowali tą sprawą??? Czarno to widzę, ale jeśli zajdzie taka potrzeba, to spróbuję z nimi porozmawiać. -
Chelsee ze stacji Statoil już we własnym domu:)
mycha101 replied to mycha101's topic in Już w nowym domu
Hankag dziękuję:loveu::loveu::loveu::loveu: Pewna dobra kobieta przelała na moje konto 200 zł i prosiła, żebym sama zadecydowała gdzie je przekazać, i tak ja postanowiłam przeznaczyć 100zł na Chelsee i 100 zł na skatowanego Piątka. Czyli w tej chwili Chelsee ma już na koncie 150zł, no i w zanadrzu wspaniały bazarek zrobiony przez Olgę:loveu::loveu::loveu::loveu:, co tam się dzieje:evil_lol: Jeśli chodzi o sunię. Ostatnio jej nie widziałam, dopiero dziś rano leżała na polu. Myślałam, że może pan ją już złapał, ale niestety. Zadzwonilam rano i pan po raz kolejny bardzo mnie przepraszał, ale jest zawalony pracą, ale myśli o tej sparwie. Miał dziś pojechać, ale coś w pracy zawalił i dopiero jutro pojedzie. Powiedział, że jutro na pewno i mam wieczorem dzownić. Nie jest to łatwa akcja:shake: Pan odkrył miejsce, w którym sunia często śpi,, bo było dużo jej śladów, ale obawia się, że jak będzie tak mokro to nie wejdzie w to miejsce. Tam byłoby ją najłatwiej "uwięzić". Jeśli jutro panu sie nie uda, to trzeba o kolejnym wyłapywaczu pomyśleć i tym razem chyba bez strzelania się nie obejdzie. Wtedy potrzebni będą ludzie, żeby zagrodzić suni ucieczkę na trasę, ale o tym, jak to się nie uda. -
GoniaP dziękuję i podaję na prv. Dostałam ostatnio przelew od pewnej Pani. Powiedziała, że sama mam rozdysponować pieniądze. I tak w związku z tym, że dostałam 200 zł, 100 przekazuję na Piątka, a kolejna 100 dla suni ze stacji benzynowej. Wszystkie pieniążki jakie wpłacicie na Piątka zostaną przekazane na jego leczenie.