[quote name='ewelinabuck'][B]to piesek Pauliny -Goofi ,trenuja czysto amatorsko i bardzo ladnie im to wychodzi:diabloti:[/B][/quote]
:oops:Goofi jest taki podobny do twojego pudla że się pomyliłam:oops:
Ale rzeczywiście ładnie im to wychodzi;)
[url]http://img403.imageshack.us/img403/7026/obraz1243ia9.jpg[/url]
Buziaczki:loveu:
[url]http://img378.imageshack.us/img378/8051/obraz1309ac2.jpg[/url]
Piękne:p
[url]http://img378.imageshack.us/img378/7622/obraz1343lg6.jpg[/url]
Ale tego napstrykałaś;)
Pierwszy spacer 7.00 lub 8.00
Drugi spacer(po szkole) 14-15.00
Wieczorem-22.00
Do tego często chodzę jeszcze dodatkowo między tymi godzinami:p no i od czego jest ogródek:cool3:
[url]http://images32.fotosik.pl/306/4b67e5daf05067d3.jpg[/url]
teraz to mi najbardziej przypomina misia polarnego:lol:
[url]http://images32.fotosik.pl/306/becf067e09ddbf7a.jpg[/url]
Jakie szczęśliwe:loveu: