Jump to content
Dogomania

_KIWI_

New members
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

About _KIWI_

 • Birthday 10/16/2001

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Interests
  Zwierzęta, chihuahua, sport.

_KIWI_'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

 1. _KIWI_

  FEDERICO ^_^

  Przedstawiam państwu jedynego w swoim rodzaju, kochanego, wiernego (można by tak wymieniać godzinami...) FEDERICO. Federico_ Mały, biało-beżowy, słodki chihuahua ;) Dostałam go całkiem niedawno (moje marzenie nareszcie się spełniło!), w prezencie. Od tego czasu staliśmy się nierozłączni :* Fede to łobuziak, ale i tak go kocham...
 2. Psy mają wrażliwy słuch. Ale skoro mu to wcześniej nie przeszkadzało... Może weterynarz coś poradzi? Warto spróbować jeszcze raz włączyć kino domowe i zobaczyć zachowanie pieska.
 3. Psy mają wrażliwy słuch. Ale skoro mu to wcześniej nie przeszkadzało... Może weterynarz coś poradzi? Warto spróbować jeszcze raz włączyć kino domowe i zobaczyć zachowanie pieska.
 4. Psy mają wrażliwy słuch. Ale skoro mu to wcześniej nie przeszkadzało... Może weterynarz coś poradzi? Warto spróbować jeszcze raz włączyć kino domowe i zobaczyć zachowanie pieska.
 5. Śliczne ;) Stronka bardzo ładna. Widać, że ktoś o nią dba.
 6. Biedactwo... Opowiem o niej znajomym, może ktoś z nich ją weźmie...
 7. Stronka śliczna ;) Filmiki, które tam zamieszczasz są świetne... A co do twojej pasji i salonu - trzymaj tak dalej!
 8. _KIWI_

  TAJA & Taja

  Chcę przedstawić wam kochaną... niepowtarzalną... przepiękną... zabawną... i jedyną w swoim rodzaju PSINKĘ TAJĘ ;) KRÓTKO O TAJI: Imię "Taja" wymyśliła babcia. Imię pieska miało być originalne i pomysłowe i takie oto się znalazło... Taja z małego uroczego pieska wyrosła na dużego rozrabiakę ;) Zauroczy każdego... ale mimo swojej "niewinności" potrafi dopiec! Suczka umie grać w berka, w chowanego (na swój sposób) i bądź nie bądź umie aportować :) Rasa: maltańczyk (rodowodowy) Wiek: 3 latka Płeć: Suczka Hobby: Zabawy (berek, chowany, apartowanie), długie spacery/pikniki z towarzystwem, ściąganie skarpet i całowanie (lizanie) ludzi ;) Miejsce zamieszkania: Lędziny (niedaleko tychów, pszczyny). Załączam zdjęcia ;) Spróbóje dodawać zdjęcia na bieżąco, lecz Taji zrobić dobre zdjęcie to wielki wyczyn... Nie jest zbyt fotogeniczna.
 9. Może nie wystawiła wszystkich suczek na stronce?.. Po psiaki właścicielka hodowli (psedohodowli) proponuje podjechać i zobaczyć do niej domu! A może współpracują jeszcze z jakąś inną hodowlą czy czymś tam? A może po prostu na olx (tam gdzie psiaki wystawia) napisać i zapytać się wprost z kąd taka ilość szczeniąt? (Mogę to zrobić). Nie wiem dlaczego, ale hodowczyni (pseudohodowczyni) budzi we mnie zaufanie... A może nasłać by tam kogo na nią? (Chodz mi o "sanepid" hodowlany czy coś...)
 10. Nie moja hodowla ;) Chilii pepeer ma na prawdę dobre opinie. Sama pieska kupić zamierzam. PS: Sorry za to, że roztrząsuje stary temat. Na datę nie popatrzyłam.
 11. Ślicznie ;) Bardzo ładne imię ma psiak.
 12. Balon może nie na temat, ale mnie pokusiło żeby go tu wkleić. Widnieje na nim napis "Dogomania" ;) A świnia z angry birdsów :)
 13. Rysuję jak rysuję ;) Nawet mi się podobają moje rysunki... Co o nich myślicie?
 14. A mogłabyś załączyć zdjęcie? Byłoby łatwiej określić...
×
×
 • Create New...