Jump to content
Dogomania

Ja&Roniuś

Members
  • Posts

    187
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ja&Roniuś

  1. Te strajki to chyba u nich normalne:evil_lol: Mały tez potrafi tylko powąchać i ucieka jakby parzyło:eviltong: Czasami są to nawet dwa dni, ale zwykle lituję się nad biedactwem i mu cosik dokładam gotowane mięsko albo puszeczkę. Nie pytajcie nawet jaka jest wtedy radość, sami dobrze wiecie:sweetCyb: Już one dobrze wiedzą jak mają nas podejść najczęściej biorą nas na litość. I trzeba przyznać, że nieźle im to wychodzi
  2. Roniuś nie ma rodowodu. Kupiliśmy go niedaleko Leszna. Pomiomo tego bardzo go kochamy ale to chyba jak wszyscy buldogomaniacy. Buldożków nie można niekochać. Szalone urwiski:loveu:
  3. Viris czasmi mu gotuję jakieś mięsko i do kolacyjki dodaję ale z reguły to suche wcina:evil_lol:
  4. Nasz Ronaldo też do pewnego momentu z chęcią wcinał Royala ale teraz włąśnie kiedy mamy ogromniasty worek 15 kg, karma jakoś przestała mu smakować:shake: Ale niestety musi ją wciągnąć do końca:cool3: A potem zobaczymy:evil_lol: W końcu ile można jeść to samo
  5. :multi: udało się!!!! Jeszcze raz dziękuję Viris:calus: Więc już tłumaczę na zdjęciu jestem ja Asia, mój synek Nataniel oraz nasza miłość Ronaldo (ma 9 mcy). Bardzo sie cieszę, ze mogliśmy do Was dołączyć!;)
  6. Witamy ponownie ! Viris bardzo dziękuję za instrukcję pojawiły mi sie trzy takie linki i nie bardzo wiem który wsadzić tutaj ale próbuję. ;) Mam nadzieję, że jak się nie uda to wybaczycie;) [IMG]http://img481.imageshack.us/img481/294/may8gr.jpg[/IMG]
  7. Hej Hej!!!! Dzięki z pewnością to zrobię;)
  8. Witamy serdecznie wszystkich!!!!!!:) Jesteśmy początkujący na tym forum i dlatego rozpoczynamy nasze spcerki po nim od przedstawienia się:oops::oops::oops: Nie wiem czy potrafię wstawić fotkę, wiec wybaczcie jezeli się nie uda! [IMG]http://C:\Documents and Settings\Nataniel\Moje dokumenty\Joanna[/IMG] Ps. Jednak nie umiem ;-( a robiłam tak jak podane w instrukcji
×
×
  • Create New...