[quote name='Romek-Zamość']One praktycznie cały czas tak się podgryzają, a jak Alelcia nie ma swojej mamusi w zasięgu ząbków, to podgryza nas.:p[/quote]
oby z tego wyrosła, moja kocica stara baba a nadal mnie podgryza albo drapie w ramach atrakcji, jak jej się nudzi np.:roll: a ślady goją się kilka tygodni:diabloti:
fajne zdjęcie, na Dogo ciągle psiaki psiaki a tu nogi w skarpetkach:p