Jump to content
Dogomania

Kmicic

Members
 • Content Count

  528
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kmicic

 1. ŚWIĄTECZNY SZYBKI KOSMETYCZNY BAZAREK CZAS ZACZĄĆ Moi drodzy,spotykamy się ostatni raz w tym roku. Zbieramy kasę na utrzymanie psa który szuka nowej chatki.Mieszanka husky i psa grenlandzkiego a może coś jeszcze. Jego wątek na dogomani: WSZYSTKIE KOSMETYKI NA BAZARKU SĄ NOWE I NIGDY NIE UŻYWANE!Mogą nie mieć pudełek,ulotek itp ale nie wpływa to na zawartość . Nie znam się na kosmetykach więc wszystkie opisy są z internetu.Zdjęcia także. Licytacje uzupełniam raz dziennie-a przynajmniej się staram :) Zapraszam wszystkich-bazar skończymy tak aby przesyłki doszły do świąt :)
 2. Witam,witam i o zdrowie pytam :) Dawno mnie nie było ale po urlopie wypoczęty wracam na chwilkę aby uzbierać pieniążki na psa w potrzebie. Zbieramy na utrzymanie Grońca-zero zainteresowania adopcją psa a pies musi coś jeść. Tutaj jego wątek na dogomanii WSZYSTKIE KOSMETYKI NA BAZARKU SĄ NOWE I NIGDY NIE UŻYWANE!Mogą nie mieć pudełek,ulotek itp ale nie wpływa to na zawartość . Nie znam się na kosmetykach więc wszystkie opisy są z internetu.Zdjęcia także gdyż gdybym robił telefonem nic by z tego nie wyszło. Licytacje uzupełniam raz dziennie-a przynajmniej się staram :)
 3. Przesyłki wysłane do - @Gabi79 - @mgog - @koja - @Jaaga - @bukowa
 4. Adresy powoli spływają,wpłaty także. Fajnie jakby do poniedziałku wszystko było i za jednym razem bym poczłapał na pocztę z przesyłkami które moja żona pakuje :D
 5. nie ma problemu tylko dogadajcie się na jaki adres wysłać-ja siadam do rozliczenia :)
 6. KONIEC MOŻNA KUPIĆ NIE WYLICYTOWANE RZECZY JUTRO PW I ROZLICZENIE
 7. Lecimy z piątkowy wieczór na górę
 8. Dzięki @bukowa ZAPRASZAM SERDECZNIE
 9. Halo proszę Państwa!!!ZAPRASZAM
 10. OOOOO jednak niektórzy żyją w święta :P Dzięki @koja :)
 11. Jajka poświęcone więc zapraszam na zakupy :)
 12. Przygotowania do świąt trwają ale może jednak ktoś zajrzy? ;)
×