Jump to content
Dogomania

Kamila Pawlicka

Members
  • Posts

    19
  • Joined

  • Last visited

Kamila Pawlicka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

6

Reputation

  1. ło matko jaka ja Pani....co tam u siostry?Dex się dopytuje:)Pozdrawiamy po urlopie:)
  2. Chciałam na forum podziękować wszystkim wspaniałym ludziom,którzy przyczynili się do tego ,że Lusia urodziła tak cudownego psiaka!!!Dexter mnie obudził dosłownie i w przenośni.Budzi mnie codziennie o 6 i z uśmiechem na twarzy witamy dzień spacerem!chodzenie do lasu i na wybieg to moje hobby.Bardzo Wam wszystkim dziękuję za to co zrobiliście,robocie i będziecie robić.to nie ja jestem dla Niego ale On dla mnie.moja rodzinka jest teraz w komplecie!ściskamy mocno z Poznania!!!
  3. Pozdrowienia z kanapy!!!cieszymy się, że z mamusią już wszystko dobrze.[attachment=11105:FB_IMG_1427638415857.jpg][attachment=11106:FB_IMG_1427638383131.jpg]
  4. www.psiakipoznaniaki.pl/index.php/szkolenie-psow/moj. Więcej Dexa w przedszkolu:)
  5. Chciałam zakomunikować, że Dex podniósł dzisiaj łapę!!!i waży 30kg!!!pozdrawiamy wszystkich w Nowym Roku!!!
  6. Pełną zgodą bym tego nie nazwała...nawet zgodą bym tego nie nazwała...ale postęp jest. Dex nie odpuszcza i chyba jeszcze nigdy nie zrezygnował z pościgu za Olim, a kizior na zbliżenie wykorzystuje tylko te chwile, w których psior jest zmęczony spacerem. Wedy podchodzi liże i zaczepia.:) Ale odnotowujemy postępy.
  7. Dziękuję:)co do domku mógłby być większy, przygarnęłabym więcej zwierzaków:)
×
×
  • Create New...