Dzięki za życzenia zdrowia dla WBMa - jak na bulwę i wiek to on - tfu tfu tfu - w doskonałej formie :) Chilli - chilloutuje ;) Wszystko ok - jak na razie bez sensacji - rumcajsuje, rozbójniczy jak prawdziwy szczenior. Nauczyła się już bezproblemowo czyli bezzazipowo zasypiać, układa się już do spania bez problemów. Żre za trzech - tylko chyba mała jakas nam na tym pasieniu wyrasta. Waży teraz 9,8 kilo - to chyba mało jak na półrocznego BA - kuźwa nie znam sie na anglikach :roll: - ale z drugiej strony to dobrze by było jakby ona była jeszcze jakaś karłowata. Chilli z dziś ;)