Tak - zmierz tak jak ja Owca nosi. Dalej dam sobie radę sama
Czarna Owca to powinna miec "kontrast" na szyi a nie kamuflaż. I tak jej wszystko w wełnie zginie :D
Inka - wklej mi zdjecie Owcy - tylko takie żebym ja zobaczyła w całosci.
Podobno o zimie :roll: trzeba już zacząc myślec ...
Będą też obroże w norweski swetrowy wzór. Inny niż w zeszłym roku.
A i na ciemnotę sa odblaski - klasyczne: pomarańczowe, granatowe i czarne
U nas używa Fiśka na ostatnim wieczornym spacerze od czasu jak zaginęła nam w ciemnościach krzakowych.
PS.
Modzi nadal mogą sobie gwizdac :grins:
To znaczy: tytuł mogę zmienic, wątek moge przenieśc, posty mogę pousuwac. Moge też popodmieniac osoby w postach ale też tego nie mogę zrobic już sama czyli bez pomocy tego kto ma posty przejąc ... czyli postów nadal NIE moge dokładac.