[quote name='marmar']przypominam sie,czy jest ktos w stanie z zor pomoc mi w tym plakacie?chodzi tylko o jeden jedyny plakat,a szansa wielka dla psiakow z zorskiego azylu[/quote]
trzebaby było ładne fotki psiaką zrobić. Wiem, że Lena ostatnio taki plakat chyba robiła. Może pomoże.