Jump to content
Dogomania

Kolorowa

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About Kolorowa

 • Rank
  Newbie

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Wrocław
 1. Kolorowa

  Spacer we Wrocławiu

  Czy ktoś z was może regularnie spaceruje w parku szczytnickim i na wałach? :)
 2. Kolorowa

  Komunikacja człowiek - szczeniak

  Ryss - dużo moich znajomych ma psy i praktycznie żaden nie słucha, trzeba go tysiąc razy wołać na spacerze, aby przyszedł, pies mojego kolegi zdemolował mu całe wynajmowane mieszkanie, remont pożarł kaucję, większość z tych psów ma w dupie swoich właścicieli. Ja właśnie chciałabym tego uniknąć, jeśli nie podejmę już teraz kroków i treningu to nieuchronnie podążymy w takim kierunku. Dlatego czytając dyskusję bardziej przemawiają do mnie argumenty innych użytkowników, bo są konkretne, poparte przykładami i nikt oprócz ciebie nie jest tu agresywny, więc może to określenie "psychol" powinieneś zastosować do siebie, albo chociaż się wstrzymać, lub dać sobie spokój już z dyskusją.
 3. Kolorowa

  Komunikacja człowiek - szczeniak

  Ryss - przeczytaj uważnie pierwszy post i to, co napisałam w pierwszym poście. Czytałam, ba nawet byłam u psiego trenera. Dziękuję i dobranoc :) A co do wypowiedzi, że pies w klatce jest szczęśliwy tylko z właścicielem, to ja zapytam - czy pracujesz normalnie, czy rodzice cię wciąż utrzymują i to póki co nie twój problem, więc masz czas być z psem 24 na dobę ? :)
 4. Kolorowa

  Komunikacja człowiek - szczeniak

  Ja zdecydowałam w ogóle, że wybiorę się z psiakiem na zajęcia do psiego przedszkola po prostu. Już czytałam wątek o psich przedszkolach we Wrocławiu i myślę też, że wspólna praca na takich zajęciach i zabawy z innymi szczeniakami, to fajna rzecz. Czytałam też w internecie o treningu z klatką i doszłam do wniosku, że nie chciałabym zamykać psa w klatce, aby mieć go z głowy, czy wychodząc z domu.
×