Jump to content
Dogomania

grazyna9915

Members
  • Posts

    5782
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grazyna9915

  1. [CENTER][SIZE=4][COLOR=darkgreen][B]Kaja 555 nie wiem jaki nr ma koteczka z niedowładem łapki. Jest piękna, łapka już wyleczona na tyle ile może być wyleczona. Mimo niedowładu łapci kicia sobie radzi, tylko kto ją zechce? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/4e695344e26cdd28.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=#006400][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/fbe5dc8277d7ad49.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  2. [SIZE=4][COLOR=indigo][B][CENTER][CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][B][COLOR=indigo]Korzystając z okazji zrobiłam nowe fotki dla Majki 792[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Arial][SIZE=4][B][COLOR=indigo]Koteczka jest jeszcze nieufna i wystraszona, za to jej sierść jest lśniąca i mała pięknie wygląda, w pierwszym momencie trudno się domyślić, że nie ma oczka wygląda tak jakby je mrużyła.[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER] [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4][COLOR=indigo][B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/5a94a7aac1a216bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/0fac4cce5ebc978f.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=indigo][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/b24f1266ab9d7bd2.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=indigo][B][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/745691e021609794.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [/CENTER]
  3. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Obiecane fotki [/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][COLOR=red]:multi: WHISKAS 813 IDZIE DO DOMU! :multi:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]pierwsze uściski,[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]kiedy drzwi kociarni się otworzyły, to mały wyleciał dosłownie jak z procy[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/bdbcc90874bfbd1b.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]zaczynam prezentację[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black]WHISKAS i jego nowa Pani[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/09859203ec4bf2a9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]niestety zapomniałam jak będzie miał chłopak na imię[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/3a7b60bfbc65554d.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]i jeszcze raz fotogeniczna para:[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/e013c65bb9d91047.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=black]i na zakończenie moje ulubione zdjęcie[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=black][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/98db6b2dccb9cc3f.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [CENTER][B][SIZE=7][COLOR=red]:loveu: POWODZENIA! :loveu: [SIZE=4][COLOR=black]Całkiem możliwe, że zobaczymy jeszcze fotki malucha na wątku![/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  4. [CENTER][B][COLOR=red]Prawdopodobnie pieszczocha jamnisia jest już wysterylizowana, więc chyba będzie ją można już ogłaszać. Na wszelki wypadek sprawdzę to jutro (ups dzisiaj):[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][B][COLOR=red][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/8f405a0806145059.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/URL][/CENTER]
  5. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]cdn. kwarantanny[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Jest młoda (ok. 5 miesięcy), owczarkowata. Panicznie boi się ludzi. [/COLOR] [COLOR=blue]Do schroniska trafiła 21.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr 2701[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/8e154420a6ac2562.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Wystraszona, niewielka sunia.[/COLOR] [COLOR=blue]Do schroniska trafiła 20.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr ewid. to 2700[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/6bd477c3aadd5571.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff][B][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/CENTER] [SIZE=5] [/SIZE][CENTER][SIZE=2][COLOR=blue]Piękny samiec trafił do schroniska 15.04.2008r. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue]Jego nr 2689[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/91c5b80d1cfa7da0.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Bokserka trafiła do schroniska 17.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr 2692[/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=#0000ff][B][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/dcf20f46b954f120.jpg[/IMG][/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR] [B][SIZE=5][/SIZE][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#ff00ff]PROSZĘ ZWRÓĆCIE UWAGĘ NA PSIURKI. MOŻE KTÓRYŚ WYDA SIĘ WAM ZNAJOMY? [SIZE=3][COLOR=#000000]Mada kiedyś jakaś pani poszukiwała zagubionej miniaturki sznaucerka, sucza 2690 ma chyba coś z takiego psiaka. Pamiętasz treść ogłoszenia?[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
  6. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]cdn. kwarantanny:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [/CENTER] [B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][CENTER][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Piękny owczarek, do schroniska trafił 17.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr 2697[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/b31ae7ed7a391d30.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Maluteńki samiec, który próbował przecisnąć się przez kraty. Do schroniska trafił 18.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr 2698[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/db214816368c68e6.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Bardzo wystraszona sunia, szczeniak. [/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr ewid. 2699[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/64dfb17907bcc0f0.jpg[/IMG][/URL] [CENTER][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Przyjazny samiec średniej wielkości. [/COLOR] [COLOR=blue]Do schroniska trafił 22.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr 2703[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/22311283164618fa.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Wesoły przyjazny psiak, który bardzo chciał wyjść zza krat. [/COLOR] [COLOR=blue]Do schroniska trafił 21.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr ewid. 2702[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/d361fe941ca95c3c.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/CENTER] [/COLOR][/SIZE][/B]
  7. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]A teraz psiaki, które są na kwarantannie. Jeszcze nie do adopcji. Szukamy ich właścicieli.[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [SIZE=4][COLOR=blue][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE] [COLOR=blue]Niewielka suczka z czerwoną obróżką, znaleziona 16.04.2008r.[/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr ewid. 2690[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/9a274ebf0c555c81.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Sunia trafiła do schroniska 11.04.2008r.[/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr ewid. 2684[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/8009f024ede8377d.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Starszy jamniczek trafił do schroniska 12.04.2008r.[/COLOR] [COLOR=blue]Jego nr ewid. 2685[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/c72ec8107b743891.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Sunia trafiła do schroniska 14.04.2008r. [/COLOR] [COLOR=blue]Jej nr ewid. 2687[/COLOR] [U][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/e9f8a02f91700925.jpg[/IMG][/URL][/U] [CENTER][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG] [COLOR=blue]Niewielki bardzo wesoły psiak. Do schroniska trafił 14.04.2008r.[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jego nr ewid. 2688.[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/079867ee587c644f.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [/CENTER]
  8. [CENTER][B][COLOR=darkgreen]Dzisiaj razem z Madą i Rawą byłyśmy w schronisku i miałyśmy sporo szczęścia, ponieważ ten młody kawaler zaraz będzie miał dom:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/d5d40ef9cfbd2d33.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=darkgreen]Chyba już coś przeczuwa:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/94407c501534e2cc.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=darkgreen]Trudno było ujarzmić bestyjkę, nawet Mada się udzielała:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/38557055bc81e4cd.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=darkgreen]Tutaj też Mada pozowała razem ze szczeniakiem i jego młodym panem.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/77698f757bdac770.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=darkgreen]Szczęśliwy psiak ze swoim panem:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/2ee49265368bfa87.jpg[/IMG][/URL] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B][/CENTER]
  9. [CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][B]Ten psiurek znalazł dom: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/b072e5bc2422a28a.jpg[/IMG][/URL] Z tej grupki już cztery maluchy są w nowych domach: [/CENTER] [/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/1372d3a8aa185f44.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue][B]Z tej ekipy jeden szczeniak (brązowa sunia) znalazła dom. Reszta czeka na swoich nowych opiekunów.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=blue][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images6.fotosik.pl/179/602a80e708369f91.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  10. Agata jest 02.56 - do spania uciekaj. Wszystko wskazuje na to że w tą niedzielę.
  11. [CENTER][COLOR=#0000ff][COLOR=#000000]Dom znalazła:[/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=#0000ff]Młoda sunia która została znaleziona w czerwonych szeleczkach jej nr to 2667[/COLOR][/COLOR][COLOR=#0000ff] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/168/2f4862ff6a3282f8.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][COLOR=#0000ff]Młodziutki samiec trafił do schroniska 14.03.2008r. [/COLOR] [COLOR=#0000ff]nr ewid. 2644 również ma dom.[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=blue][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/48ba295afa6077a1.jpg[/IMG][/COLOR][/URL][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=#0000ff][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG][/COLOR][/CENTER] [COLOR=darkgreen][B]MA DOM![/B][/COLOR] [LEFT][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=#0000ff][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]imię:[/COLOR] [COLOR=#add8e6]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]DODA[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]wiek:[/COLOR] [COLOR=lightblue]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]6 lat[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]płeć:[/COLOR] [COLOR=#add8e6]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]suczka[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]wielkość:[/COLOR] [COLOR=lightblue]............. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]duża[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]data przyjęcia:[/COLOR] [COLOR=lightblue].... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]13.03.2008r.[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]przyczyna:[/COLOR] [COLOR=lightblue].......... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]znaleziona w Tychach przy ul. Kopernika[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]szczepienie:[/COLOR] [COLOR=lightblue]........ [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]sterylizacja:[/COLOR] [COLOR=lightblue]........ [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]tak[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][B][COLOR=royalblue][COLOR=blue]nr ewidencyjny:[/COLOR] [COLOR=lightblue]... [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]2643[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/LEFT] [LEFT][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][B][COLOR=blue][U]OPIS:[/U][/COLOR][/B][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]Doda to wspaniały mieszaniec z owczarkiem długowłosym.[/COLOR] [COLOR=#000080]Jest bardzo przyjazna, uwielbia ludzi, zgadza się z innymi zwierzętami.[/COLOR] [COLOR=#000080]Sunia jednocześnie może być wspaniałym przyjacielem jak i stróżem.[/COLOR][/LEFT] [CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=blue][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/51c69a7e188080b9.jpg[/IMG][/COLOR][/URL][/CENTER] [CENTER][IMG]http://123havefun.com/!/!/punkty/obr/punkty_123bloger_com_54.gif[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10001860#post10001860"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/686/dodaqu9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][COLOR=#ff00ff][COLOR=white][IMG]http://123havefun.com/!/!/linie/obr/linie_123bloger_com_236.gif[/IMG][IMG]http://123havefun.com/!/!/dot.png[/IMG][/COLOR][/COLOR][/CENTER] [CENTER][B][COLOR=red]MA DOM![/COLOR][/B][/CENTER] [LEFT][COLOR=#ff00ff][COLOR=#0000ff][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=green][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=darkgreen][COLOR=blue][B][COLOR=#0000ff]imię:[/COLOR][COLOR=#add8e6].................... [/COLOR][COLOR=navy]MUSZKA[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]wiek:[/COLOR] [COLOR=lightblue]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]10-ęć lat[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]płeć:[/COLOR] [COLOR=#add8e6]................... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]suczka[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=#ff00ff][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]wielkość:[/COLOR] [COLOR=lightblue]............. [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]mała[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=green][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=darkgreen][COLOR=blue][B][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]data przyjęcia:[/COLOR] [COLOR=lightblue].... [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]11.02.2008r[/COLOR][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/LEFT] [COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]przyczyna:[/COLOR] [COLOR=lightblue].......... [COLOR=darkslateblue]znaleziona w Tychach w okoliczy basenu[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]szczepienie:[/COLOR] [COLOR=lightblue]........ [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][COLOR=navy]tak[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3]sterylizacja:[COLOR=#000080] .[/COLOR][COLOR=lightblue].......[/COLOR][COLOR=#000080] tak[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][B][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=royalblue][COLOR=blue]nr ewidencyjny:[/COLOR] [COLOR=lightblue]... [/COLOR][/COLOR][COLOR=red]2607[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff00ff][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=green][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=blue][B][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [COLOR=#ff00ff][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=green][COLOR=#0000ff][COLOR=blue][COLOR=blue][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=blue][B][COLOR=blue][U]OPIS:[/U][/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR] [LEFT][SIZE=3][COLOR=navy]Muszka niedawno trafiła do schroniska, jest mała i bardzo spokojna.[/COLOR][/SIZE][/LEFT] [CENTER][COLOR=#ff00ff][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][URL="http://www.fotosik.pl/"][B][IMG]http://images6.fotosik.pl/132/256df84dc61c0548.jpg[/IMG][/B][/URL][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#ff00ff][CENTER][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][B][IMG]http://123havefun.com/!/!/punkty/obr/punkty_123bloger_com_54.gif[/IMG][/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10002664#post10002664"][COLOR=blue]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10002664#post10002664[/COLOR][/URL][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/CENTER]
  12. A ja przegapiłam jego fotki. Jak się uporam z psiakami to wkleję jak pozował do zdjęć ze swoją nową panią.
  13. [CENTER][SIZE=6][SIZE=7]Łał!!![/SIZE][/SIZE][SIZE=6] Kawał roboty RAWA[/SIZE][/CENTER]
  14. Dzisiaj widziałam, maluszka. Jest taki chudziuteńki. Jak mnie zobaczył, to powolutku wstał i przykuśtykał na trzech łapkach. Tak bardzo się wtulał. Gdyby nie mój przepełniony tymczas to już byłby u mnie. Szkoda maleństwa.
  15. Sprawa PILNA, może u góry będzie miała większe szanse!
  16. Prawdopodobnie w niedzielę będę w Opolu, może gdzieś wypatrzę ROTKA w policyjnej czapce? :evil_lol:
  17. Elza mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu, że powiadomię wszystkich o tym, że Olga jedzie do Ciebie na DT. Jest tylko jeden problem, psiak jest trochę dziki i najlepszym sposobem przewiezienia Olgi była by klatka. Czy jest ktoś z okolicy Tychów, Katowic, kto mógłby ją pożyczyć? Acha, Olga ma już chipa.
  18. [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Na niedzielę potrzebuję pożyczyć klatkę kynylową do przewiezienia Olgi, suni średniego wzrostu.[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B][IMG]http://123havefun.com/!/!/punkty/obr/punkty_123bloger_com_54.gif[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9284698#post9284698"][SIZE=4][COLOR=red][B][IMG]http://img123.imageshack.us/img123/5748/olgaye2.jpg[/IMG][/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/CENTER] [SIZE=4][/SIZE] [CENTER][SIZE=4][COLOR=red][B]Olga jest bardzo dzikim pieskiem, a ma spory kawałek drogi to pokonania, klatak była by najlepszym wyjściem.[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  19. Dzisiaj w naszej obecności znalazł dom kotek nr 813 postaram się szybko wkleić fotki.
  20. Jeżeli czegoś nie pomyliłam to on ma dom. [B][COLOR=#ff0000]AUTOSTOPOWICZ [/COLOR][COLOR=#0000ff]Nr ewidencyjny: 795[/COLOR][/B] [B][COLOR=#0000ff][SIZE=2]Kocurek jest po wypadku, ma ograniczone ruchy, ale nie wymaga podawania żadnych leków. Przy mnie przeszedł szybko spod jednej ściany pod drugą - żeby się położyć - i szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnego "ograniczenia ruchu" - nie jest to widoczne, ale na pewno ma jakiś uraz po wypadku. Kocurek jest trochę bojażliwy. Został znaleziony 25.12.2007 na ul. Dąbrowskiego. Ma ok. 1 roku.[/SIZE][/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B][B][B][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images30.fotosik.pl/160/00d4990717ce19a6.jpg[/IMG][/URL][/B][/B][/B][/B][/COLOR]
  21. [quote name='kaja555']No to czekam przynajmniej na kilka psiaków, to powoli zacznę modzić plakaty. A jak z tym pieskiem, który jeszcze jest u rodziny a ma trafić do schroniska? Bo mi tu Pan codziennie zawraca głowę ok. 14.00 i mogłabym mu chociaż zdjęcia pokazać ;)[/quote] Kaja wyślę Ci foty na e-mail, bo nie pytałam się właściciela o zgodę na pokazanie zdjęć na necie. Tylko czy ja mam adres do Ciebie? [quote name='Rawa']Nie ma problemu ;)[/quote] Dzięki za wyręczenie. [CENTER]A teraz coś z dobrych wieści. Muszka i Doda mają dom, dom znalazło też 6-ść szczeniąt. [B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Muszka jej nr ewidencyjny 2607[/COLOR][/SIZE][/B] [COLOR=#ff00ff][B][B][SIZE=3][COLOR=#ff00ff][B][B][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/132/256df84dc61c0548.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110154[/URL][/B][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/B][/COLOR][/CENTER] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [CENTER][B][COLOR=red]Doda jej nr ewidencyjny to 2643[/COLOR][/B][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/"][COLOR=blue][IMG]http://images6.fotosik.pl/153/51c69a7e188080b9.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10001860#post10001860"][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/686/dodaqu9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][/SIZE][/B]
  22. [CENTER][SIZE=6][COLOR=magenta]:lol:Dzisiaj do Muszki uśmiechnęło się szczęście.:lol: :loveu:Sunieczka ma dom!:loveu: :multi:POWODZENIA!:multi:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  23. [CENTER][quote name='calineczka793']Uppp do góry ślicznotko...faktycznie nie wygląda na 6 lat...aż trudno uwierzyć... [SIZE=5][SIZE=2]Śliczniuda, mam nadzieję, że szybko znajdzie przyjazny domek...[/quote][/SIZE] [COLOR=red]Calineczko masz rację Doda nie może czekać długo na dom... i nie czekała. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=red]Pojechała do JAWORZNA! Powodzenia dziewczynko![/COLOR][/SIZE][/CENTER]
  24. Rawa to jak już przeglądasz to może i przygotujesz?
×
×
  • Create New...