Fido bardzo się cieszę, że znalazłeś dom.
Ale nie byłabym sobą, gdybym nie dodała kilku słów na temat twojej stronki Arlenko.
Ostatnio dzwoniła do mnie koleżanka i mówi, że mam świetną stronę tyskiego schroniska.
A ja zachodzę w głowę o co jej chodzi?
Przecież wiem, że nad tą stronką dopiero pracujesz???
Ale w końcu się dogadałyśmy i powiem Ci tylko jedno.
15-o letnia Arelnko w przyszłości na brak pracy nie będziesz narzekać.
Amikat zazdrości tyskiej stronki i marzy o tym by jej fundacja również kiedyś taką stronkę miała.