[B]Thocik[/B] w piątek/sobotę jedzie do swojego własnego domku. :multi: Zamieszka z dwoma innymi chłopakami!
[B]Secik nadal czeka na kochającego człowieka![/B]
Bardzo fajnie, że Twoi tymczasowicze znaleźli domki. To zawsze dodaje otuchy.
Jedna z moich dziewczynek ma guza :-( i jest właśnie w lecznicy. Z nerwów wszystko mi z rąk leci.
[CENTER]Paula też tęskni :loveu: Ma wciąż dużo pracy, ale na pewno kiedyś wróci ;)
~*~
Za to zwierzaki nie mają nic do roboty :evil_lol:
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080206.jpg[/IMG]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080207.jpg[/IMG]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080208.jpg[/IMG]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080209.jpg[/IMG]
[IMG]http://i142.photobucket.com/albums/r91/dgmm/galleries7/20080210.jpg[/IMG][/CENTER]