Jump to content
Dogomania

Kaaja

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Kaaja

  USG - stwierdzenie ciąży

  Powiedzcie mi kiedy u waszych suk zaczął wypływać śluz? My mamy 51-53 dzień od krycia i śluz już sie pojawił od jakiś dwóch dni brzuch troszkę opadł ale czy to nie za wcześnie, a może to norma? To nasza pierwsza ciąża.
 2. Kaaja

  USG - stwierdzenie ciąży

  Ja też dołaczam do brzuchaczy mamy termin około 20 sierpnia byliśmy na USG są przynajmniej cztery szczeniorki:multi:
 3. Kaaja

  Czy to poronienie?

  No niby tak tylko że ta cieczka była wogóle inna niż wszystkie, jak do tej pory cieczka trwała u niej równiótkie 21 dni a podczas tej była kryta w 24 i w 26 dniu dlatego mnie to martwi ale jeżeli mówisz że to nic strasznego no to zobaczymy może masz racje a ja nie potrzebnie panikuję, trzymajcie kciukasy żeby było wszystko ok
 4. Kaaja

  Czy to poronienie?

  Tylko że to jest akurat labrador a usg mogę zrobić dopier w czwartym tygodniu. Wygląda na to że musze te dwa tygodnie czekać z duszą na ramieniu
 5. Kaaja

  Czy to poronienie?

  Chciałam zapytać jak wygląda poronienie u suki. A mianowicie dwa tygodnie temu kryłam moją suczke i dziś zobaczyłam na podłodze ciemną plamke krwi boje się czy to nie poronienie tym bardziej że w poprzedniej ciąży urodziła martwego szczeniaka gdyż lekarz na usg nie stwierdził ciąży. Po tamtym nieszcześliwym zdarzeniu miała robione wszystkie badania i wszystko est w porządku. Może miał ktoś z was podobne zdarzenia?
 6. Kaaja

  Przyszly rproduktor - co powinnam wiedziec

  Wiem że dysplazja nie jest dziedziczona w sposób prosty i może być równiez nabyta, Chodzi mi o fałszowanie wyników badań bo wiem że takie mają miejsce i to u najlepszych.To samo jest z wynikami wystaw Dlatego Choć uważam że badania powinny być zastanawiam się czy jakikolwiek mają sens w naszym skorumpowanym kraju:angryy: . Oczywiście mam nadzieję że nie jest to zbyt powszechny proceder.
 7. Kaaja

  Zerwane więzadło kolanowe, a ruch u AST?

  To na pewno jest kolano,bo miał robione w listopadzie prześwietlenie na dysplazję i wszystko jest w jak najlepszym porządku:p W tej chwili kuleje,bo tak jak tłumaczył mi to wet ze ścięgnami jest w miarę ok jednak podczas ruchu w tym stawie dochodzi do mikro uszkodzeń w których obrębie dochodzi do stanu zapalnego,w tym celu dał mu arthrolex żeby poprawić ruchomość tego stawu i nie bardzo wiem czy operacja w tej sytuacji ma jakiś sens? no bo co operować.
 8. Kaaja

  Zerwane więzadło kolanowe, a ruch u AST?

  Ja mam ten sam problem otóż mój psiak miał nadciągnięte wiązadło krzyżowe w stanie kolanowym, nosił trzy tygodnie gips i wszystko wróciło do normy(na jakiś czas).zastanawiam czy nie zdecydować się na operację,pies dostaje Arthroflex ale niewiele mu to pomaga,mój wet niby za pierwszym razem zaproponował mi operację ale wszystko dobrze się skończyło i obeszło się bez niej.Kolejnym razem jak byłam znowu miał zdjęcie rtg, badanie na głupim jasiu no i niby wszystko ok ale pies gdy trochę pobiega znowu kuleje.I znowu trzeba jechać tylko nie wiem czy tym razem nie uprę się i poproszę o operację,tylko zaś z drugiej strony jaką mam gwarancję że bedzie mógł normalnie funkcjonować skoro te kulawizny sątylko po wysiłku.Naprawdę nie wiem co robić A tak na marginesie ,wiecie co powiedział mi wet u którego byłam za pierwszym razem??????????????????????????????????????? Że mój pies kuleje bo ma serce chore:wallbash: niezły świrus nie:roll:
 9. Kaaja

  Czy to normalne?

  Ok, dzięki tak podejrzewałam a skoro wszystkie tak mają to nie mam się co martwić:p
 10. Kaaja

  Czy to normalne?

  Witam wszystkich! Mam pytanko czy wszystkie suczki podczas cieczki oddaja częściej mocz? Moja ma dzisiaj 6 dzień cieczki i jak wychodzę z nią na spacer to co chwilę kuca i popuszcza troche moczu(i tak jest przy każdej cieczce) tak się zastanawiam czy to jest normale? Czy ona w ten sposób wabi samców?Bo pózniej (czyli po) wszystko wraca do normy. Czy wasze suczki też tak robią?
×