Jump to content
Dogomania

Kaaja

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

 1. Kaaja

  USG - stwierdzenie ciąży

  Ja też dołaczam do brzuchaczy mamy termin około 20 sierpnia byliśmy na USG są przynajmniej cztery szczeniorki:multi:
 2. Kaaja

  Czy to poronienie?

  No niby tak tylko że ta cieczka była wogóle inna niż wszystkie, jak do tej pory cieczka trwała u niej równiótkie 21 dni a podczas tej była kryta w 24 i w 26 dniu dlatego mnie to martwi ale jeżeli mówisz że to nic strasznego no to zobaczymy może masz racje a ja nie potrzebnie panikuję, trzymajcie kciukasy żeby było wszystko ok
 3. Kaaja

  Czy to poronienie?

  Tylko że to jest akurat labrador a usg mogę zrobić dopier w czwartym tygodniu. Wygląda na to że musze te dwa tygodnie czekać z duszą na ramieniu
 4. Kaaja

  Czy to poronienie?

  Chciałam zapytać jak wygląda poronienie u suki. A mianowicie dwa tygodnie temu kryłam moją suczke i dziś zobaczyłam na podłodze ciemną plamke krwi boje się czy to nie poronienie tym bardziej że w poprzedniej ciąży urodziła martwego szczeniaka gdyż lekarz na usg nie stwierdził ciąży. Po tamtym nieszcześliwym zdarzeniu miała robione wszystkie badania i wszystko est w porządku. Może miał ktoś z was podobne zdarzenia?
 5. Kaaja

  Przyszly rproduktor - co powinnam wiedziec

  Wiem że dysplazja nie jest dziedziczona w sposób prosty i może być równiez nabyta, Chodzi mi o fałszowanie wyników badań bo wiem że takie mają miejsce i to u najlepszych.To samo jest z wynikami wystaw Dlatego Choć uważam że badania powinny być zastanawiam się czy jakikolwiek mają sens w naszym skorumpowanym kraju:angryy: . Oczywiście mam nadzieję że nie jest to zbyt powszechny proceder.
 6. Kaaja

  Zerwane więzadło kolanowe, a ruch u AST?

  To na pewno jest kolano,bo miał robione w listopadzie prześwietlenie na dysplazję i wszystko jest w jak najlepszym porządku:p W tej chwili kuleje,bo tak jak tłumaczył mi to wet ze ścięgnami jest w miarę ok jednak podczas ruchu w tym stawie dochodzi do mikro uszkodzeń w których obrębie dochodzi do stanu zapalnego,w tym celu dał mu arthrolex żeby poprawić ruchomość tego stawu i nie bardzo wiem czy operacja w tej sytuacji ma jakiś sens? no bo co operować.
 7. Kaaja

  Czy to normalne?

  Witam wszystkich! Mam pytanko czy wszystkie suczki podczas cieczki oddaja częściej mocz? Moja ma dzisiaj 6 dzień cieczki i jak wychodzę z nią na spacer to co chwilę kuca i popuszcza troche moczu(i tak jest przy każdej cieczce) tak się zastanawiam czy to jest normale? Czy ona w ten sposób wabi samców?Bo pózniej (czyli po) wszystko wraca do normy. Czy wasze suczki też tak robią?
×