:p Jednak zmiana planów :D przychodzę już w środę. Mam pytanie: czy MiniMini bardzo boi się ludzi? Bo ja dalej ją chcę, ale nie chcę żeby moja mama się przestraszyła i zrezygnowała mówiąc, że jest a bardzo wystraszona. I, że będzie ją trudno wychować.
Mam jednak nadzieję, że tak nie pomyśli.
I jeszcze jedno pytanie: jakiej wielkości mam kupić Mini obrożę? Bo tego tylko nie wiem. Ania (Kori) zadręcza mnie wiadomościami o tym, że widziała na starówce śliczne obróżki i smycze. Chce mnie wyciągnąć na starówę. Znając moje dobre serduszko :p pewnie się zgodzę i będą chodzić po wszystkich możliwych zoologicznych :)
Ja niestety nie byłam na zbiórce w tesco, ale za rok idę na pewno :) MIałam wtedy chyba uraz do supermatketów i się bałam, że się zawali (w końcu każdy ma jakieś swoje urojenia :D).
Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani, która wpłaciła pieniądze na sterylkę Mini. Tak to moi rodzice niezbyt by się zgodzili, ale w takim wypadku...w środę do Mini :D Bardzo Pani dziękuję.