-
Posts
9999 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eria
-
Usia przepadła... USIA - WRÓĆ DO NAS !! KOCHAMY CIĘ USIA !! zOOOOSSTTAANŃŃMY RAZEM, ZOOOSTATTAAAŃMY RAZEM :ylsuper:
-
jo to wiedziała, normalnie żech to czuła w kościach, że jeszcze jakimś briardom byda baner robić....ile wos jeszcze zostało ?? o kurde...jeszcze TEN...:diabloti: dobra ino skończa Erze i Tequili, bo już mi przyszło kilka PW o baner :cool3:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[quote name='malawaszka']boszzz KOBIETO masz swoje własne SPA??? i nas nie zapraszasz????? ahhh jakbym się chciała oddać takiej boskiej odnowie biologicznej :loveu: :razz: [/quote] Waszka, czepiasz się słówek :evil_lol: -
NIESPODZIEWANKA , ślicznie mi wyszły , prawda ?? [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/1879/tnnugatowa31plha8.jpg[/IMG] [IMG]http://img328.imageshack.us/img328/4126/tnimage1yp4.jpg[/IMG] Nugat prześliczny, jakiś czas temu szukałam domku dla seterka angielskiego z naszego schroniska:-( i znalazłam:multi: do teraz dostaję maile od zachwyconych właścicieli :loveu: pozdrawiam, zapraszam do siebie :cool3:
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
do góry Skoti :D -
wiesz co , jak ja albo babcia jemy to one muszą być na swoich miejscach, nie pozwalam im sępić, ale jak szykuje się dla nich jedzenie, to se mogą w progu kuchni stać :evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
jeden już mam.. zrobię jeszcze ze dwa, ale muszę iść na spacer deszczowy, takie są uroki posiadania spa - a potem posprzątać - bo takie są uroki posiadania dwóch psów kudłatych:cool1: -
zostało jeszcze kilka foteczek spacerkowych :loveu: "i tak mnie nie dogonisz!" [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/7928/tnp1010175pt5.jpg[/IMG] jak tyś to zrobił....jednak ci się udało... [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9038/tnp1010173ld7.jpg[/IMG] no i znowu mnie wyrolowała :cool1: [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6038/tnp1010177wp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4894/tnp1010180zc7.jpg[/IMG] e teraz coś extra - pieski sępią :cool1: [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/4118/tnp1010187ck8.jpg[/IMG] jest suchy chleb dla konia?? [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/316/tnp1010183vn8.jpg[/IMG] ty wiesz co chleba chyba nie mają, ale na piecu węszę krupnioki:razz: [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/3537/tnp1010186cl3.jpg[/IMG] :diabloti:
-
człowiek robi banerki wszyskim briardom w okolicy, ciekawe czy ktoś by się zorientował jakbym na banerku Zuzy wkleiła Gajkę, albo Gutka i odwrotnie :diabloti: Proszę : [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4707/tnttttt1lq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/274/tnimage2wq7.jpg[/IMG]
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
O charakterze pisałam już wcześniej wielokrotnie, a mój numer też jest na pierwszej stronie : 606-202-378 , niufka[małpa]interia.pl, gg 6022614 może Pianka wzruszający tekst napisze :oops: ja nie potrafię... -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Madzia, przecież po to je zrobiłam żebyś sobie poużywała :evil_lol: nie żałuj sobie :evil_lol: -
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam - szansa dla Scotiego przepadła - pani powiedziała że adoptowała mieszańca labradora... :-( -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[IMG]http://img155.imageshack.us/img155/7315/tnbaner1py7.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/4028/tnbaner2sw0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/7578/tnbaner3ai9.jpg[/IMG] :p :p :p -
[QUOTE][B]Ano, wpadłam:cool1:[/B] [B]A Ty za to wsiąkłaś w corela i banerki hurtem smażysz:eviltong: :eviltong: :eviltong: i do tego słyszałam, że zmarzłaś w Wawie:diabloti: .[/B] [/QUOTE] no trzeba przyznać że wpadłam w corela, ale żałuję że nie mam tego co Ty, bo tu mi już brakuje funkcji :roll: smażę banerki smażę :evil_lol: no i zmarzłam w Wawie , to bardzo niesympatyczne miasto :cool1: pozdrawiam
-
liście mam w programie ;)
-
ale boskie czekoladkowo-stalowe foteczki !! Widzę Constancja, że wpadłaś w dożki po uszy i musisz koniecznie mieć zawsze jakiegoś w pobliżu :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
wypolerowali do zdjęcia :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
To dla Ciebie też miał być banerek ?? a nie dla Madzi ??? kurcze .... pomyliłam psy :oops: :oops: :oops: w galerii gajki fotej jak na lekarstwo, pół godziny człowiek foty szuka:evil_lol: a tu mi Zuzolandia pisze że to dla niej baner miał być....;) Madzia, a Ty chcesz banerek??
-
no pięknie, cała strona o koopach :evil_lol:
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
no właśnie o to mi chodziło, jutro będę dzwonić koło południa :lol: fajnie że panią uprzedziłaś :lol: ja nie dzwonię nigdzie po 19, bo sama nie lubię jak mi ktoś głowę zawaca po nocach, albo nie daj boże wczesnym rankiem :angryy: a noc dla mnie jest jak zaczyna robić się ciemno :diabloti: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
[QUOTE]hej hej eria, z tego co ja widze, to ty na sląsku mieszkasz :lol: powinnas rozumiec nie po naszemu :evil_lol: [/QUOTE] Madziu, to ja to hasło napisałam, i wiem co znaczy, ale nikt z obecnych tu gorolek jeszcze nie wymyślił :evil_lol: -
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
eria replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
kobity zabieram się za banerek dla Gajka !! Fciuki trzymać za moją wenę :evil_lol: -
niy ciyrpia Warszawy - godom to z blank czystym sumieniem :cool1: zabieram się teraz za banerek dla Madzi i Gajka :loveu:
-
Skoti-śliczny mix goldena i tollera już w nowym domku!! :D
eria replied to eria's topic in Już w nowym domu
no tylko niech mi ktoś do jutra powie coś o tej osobie, przynajmniej nazwisko, bo zupełnie nie wiem co jej powiem, ona widziała zdjęcia Skotiego ?? Jakiego w ogóle szuka psa ?? na jakie warunki ?? no po prostu lubię wiedzieć z kim rozmawiam no...:evil_lol: -
Fajny taki żółwik :loveu: Banerek dla Mileny , proszę : [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/2054/tnimage1fe5.jpg[/IMG]