[QUOTE]mała Iwonka została zwazona dzisiaj na 2 wagach- potwierdzone 18kg :) czyli przybieramy na masie, zamiast drugiego odrobaczenia robimy badanie kupki i potem najwyzej odrobaczonko, zastrzyk zbiorczy z laptospiroza a za 2 tygodnie osobna szczepionka przeciwko kaszlowi kenelowemu :) Ogólny stan małej po dokładnym przebadaniu przez panią wet jest dobry, zabki ok, temperaturka dobra, tylko kosteczki jeszcze wystają, uszka zdrowe, dzisiaj tylko wyczysciłam małzowinkę i wewnątrz ale nie głeboko, tylko tyle co na zewnątrz :) i czyszczenie uszu nic ja nie rusza wogóle :D[/QUOTE]
Usciski dla malej!