[quote name='Ada-jeje']Ja z jego siersci auto juz trzeci dzien czyszcze, [/quote]
taki urok :evil_lol:
Powodzenia Sybirku Bastusiu :multi: najwazniejsze, ze nowi wlasciciele wiedza z czym sie takiego psiaka je ;)
ja tam jestem przekonana, ze gdybys miala jakies watpliwosci co do nowego domku Zyzia to bys go po prostu nie zostawila i tyle ;) i nie mam na mysli watpliwosci "gdzie mu bedzie lepiej niz u mnie" bo takie sa calkowicie normalne ;) tylko zwykla ludzka pewnosc co do odpowieniej opieki i milosci w nowym domku