-
Posts
3830 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by masienka
-
[quote name='monika55']Malamut wrocil do schroniska. Nawet dobrze sie stalo bo zle trafil. Trzymali go na niezamieszkalej dzialce i zagryzl sasiadowi kury. Moze z glodu?[/QUOTE] raczej nie ;) te bestie maja bardzo silny instynkt lowiecki wiec poki moga sie ruszac to beda polowac. Nie moga trafic do nikogo kto ma zwierzeta gospodarskie lub sasiadow z takimi. Bo ich pomyslowosc jesli chodzi o ucieczki nie zna granic. Byle tylko zapolowac. Ja nie mialam dla niego nikogo konkretnego ale bedziemy sie rozgladac i oglaszac. Nie oglaszajcie go juz w takim razie bo my w ogloszeniach dajemy namiary na siebie zeby sprawdzac potencjalnych chetnych zanim wyslemy po psa.
-
ech... jak ja bym chciala zeby nasz Bronek okazal sie tylko takim straszakiem jak Lando
-
Hasi już szczęśliwa, znalazła wspaniały dom!! Dziękujemy.
masienka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
na zadbana to dziewczynka nie wyglada (pazurki mam na mysli bo wychudzenie moze byc spowodowane kilkoma tygodniami poza domem) ale... moze sie jeszcze wlasciciel odnajdzie :roll: cos ma z oczkami? -
Hasi już szczęśliwa, znalazła wspaniały dom!! Dziękujemy.
masienka replied to kamilawa's topic in Już w nowym domu
Czesc slicznotko! :loveu: a jest szansa na jakies inne zdjecia do ogloszen? Jakies takie...hmmm... bardziej reklamowe? :cool3: wiecie, zielona trawka, sloneczko, usmiechniety pychol i te sprawy :cool3: -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak widac dla kazdego trzeba wyszukac zloty srodek u mnie akurat bylo odwrotnie zanim zaczelam karmic sucha :evil_lol: moja sucz doskonale tolerowala makaron a za to ryz wywolywal biegunki Malamut zaglodzic sie nie da wiec nie martw sie jesli nie chce jesc samego suchego. ;) szczegolnie przy biegunkach jak sie przeglodzi to mu nie zaszkodzi ;), wazne zeby pil i byl ogolnie w dobrym nastroju. Natomiast jesli sprawa sie nie polepszy w najblizszym czasie to proponowalabym zmiane weta. -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesli to juz trzy tygodnie to moze warto pomyslec nad zmiana karmy. Jaka teraz dostaje? Jesli biegunka jest na tyle mocna, ze musi dostawac tabletki (jakie?) to trzeba sie tym powaznie zajac. Moze po prostu akurat tej karmy nie toleruje. I przede wszystkim jesli dostaje suche to nie dawac juz makaronu czy ryzu z puszka. Najlepiej zostawic go na samej suchej, nie dokarmiac dodatkowo i powinno sie unormowac choc oczywiscie nie mozna wykluczyc, ze ma jakies problemy zdrowotne. Moj tymczas juz od prawie trzech miesiecy ma ciagle lekko budyniowate koopy. Nie biegunka absolutnie ale tez nie do konca takie jak powinny byc. Wlasnie kilka dni temu zaczelismy probe z trzecia karma i wydaje sie, ze wreszcie jest lepiej. Za jakis tydzien jak sie po zmianie wszystko unormuje to zobacze czy moze to wreszcie ta odpowiednia. :cool1: A skoro masz malutka to zapraszam na Forum Rasy Alaskan Malamute :: Strona Główna :p jak poszukasz to pewnie i cos o biegunce znajdziesz. -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokladnie o tego :p chlopiec ma bardzo fajny domek. A w drodze powrotnej jeszcze "nasza" suczke wiezliscie do Krakowa do nowego domu. -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Deklaracja wplat jest, miejsce u Jamora na chlopca czeka. Teraz tylko wszystko zalezy od zgody Kierownika na wydanie nam Bruna do hotelu. Ma do niego dzwonic nasza Martynka, z ktora juz sie znaja bo wspolpracowali przy adopcji poprzedniego malamuta z mieleckiego schroniska. -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wlasnie pojawila sie szansa zeby jedna osoba podjela sie oplacania calosci bronkowego hotelu. Trzymajcie kciuki zeby wszystko ulozylo sie pomyslnie i zeby chlopiec mogl jak najszybciej opuscic schronisko! -
BRONEK - 4-letni MALAMUT za TM...
masienka replied to Reno2001's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przypomne Bronka, ktory spedza mi sen z powiek... Pojawili sie chetni zainteresowani jego adopcja. Ludzie wydaja sie konkretni i w porzadku, maja duze checi do pracy z trudnym psem. Nie wiem tylko czy w przypadku Bronka checi wystarcza. Trudno o nim cokolwiek powiedziec dopoki siedzi w schronisku. A jego zachowanie bedzie sie pogarszalo i pogarszalo... nieublagalnie... Obawiam sie, ze dopiero jak opuscic schronisko to bedzie mozna ocenic czy zainteresowani maja szanse dac sobie z nim rade. Mozliwosc jest wiec jedna - hotel! Jamor moglby sie podjac przyjecia chlopaka do siebie. Koszty to 15zl/dobe czyli 450 na miesiac. Niestety Adopcje Malamutow nie sa w stanie tego pokryc dlatego po raz pierwszy postanowilismy sprobowac zebrac deklaracje stalych wplat od osob, ktorym los psiska nie jest obojetny. Jestesmy w trakcie rejestracji fundacji, ktora ze wzgledow formalnych koniecznie musimy miec zawiazana do konca roku i z tego wzgledu nie jestesmy w stanie podjac sie utrzymania chlopaka w hotelu. Liczy sie kazda, najmniejsza nawet ale stala deklaracja. Musimy wiedziec na czym stoimy i czy jest szansa jakos to pociagnac. W przypadku Bronka hotel u Jamora to wielka szansa. Byc moze ostatnia i jedyna... Oprocz tego, ze Jamor wie jak z takimi wariatami postepowac dodatkowa zaleta jest to, ze znalazlby sie wtedy niewiele ponad 30km od miejsca zamieszkania chetnych do jego adopcji. Mogliby go odwiedzac i probowac pracy z nim juz w hotelu a dopiero potem podjac wiazaca decyzje o wzieciu go do siebie. Oczywiscie liczyc sie trzeba z tym, ze moga nie dac rady lub po prostu zrezygnowac. Dlatego STALOSC deklaracji jest najwazniejsza gdyz moze sie okazac, ze dlugi czas chlopak bedzie w hotelu zadekowany. Jesli ktokolwiek bedzie w stanie zadeklarowac chocby kilka zlotych miesiecznie to prosze o wpis na watku. Ten dom i ci ludzie to moze byc ostatnia szansa dla chlopaka... -
Chlopiec znalazl dom kilka dni przed tym jak chcialam go wziasc do siebie :p podobno mieszka gdzies w okolicach schroniska
-
super! :multi:
-
[quote name='shanti']Na zdjęciach wyszedł jakiś taki mniejszy[/QUOTE] bo byly z gory robione ;) jakby byly pstrykniete z wysokosci psiej morduchy czyli w kucki to by lepiej oddawaly jego wielkosc ale tak czy inaczej widac, ze sliczny z niego niedzwiedz. tylko czy on tak sam z siebie na bezczelnego ta lawke zaliczyl?? Bo z tego co piszecie to wyglada na takiego co to mu czlowiek do szczescia raczej nie jest potrzebny, co? Pewnie mial jakis kojec czy podworko i robil tam co chcial a wychowania zero.
-
to sciskamy mocno! :p
-
AMICUSOWE MALAMUTY - piękne, uśmiechnięte. Saba się pożegnała ['].
masienka replied to mar.gajko's topic in Już w nowym domu
my tam niestety nie mamy nikogo. Wizyte obiecala kierowniczka opolskiego schroniska ale z czasem u niej krucho. Mam nadzieje, ze w najblizszych dniach uda jej sie znalezc chwile. -
Zjawiskowa Malamutka Dee Dee została pomorzanką!
masienka replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
dziewczyna jest boska :loveu::loveu: i tak sobie mysle, ze juz mozecie ja zaczac pakowac :evil_lol: nie wiem czy sie ja w ogole oplaca oglaszac ale niech tam ;) [url]http://bezdomneszpice.pl/odda2.php[/url] kontakt podajemy na nas zeby pierwszy odrzut nieodpowiednich chetnych robic. Jutro pewnie trafi jeszcze na [url]www.adopcjemalamutow.pl[/url] choc wcale nie jestem przekonana, ze jest to potrzebne ;) taki ideal, mlodziutki i do tego dlugowlosy... bic sie o nia za chwile beda -
8-miesięczna sunia Malamuta ma już dom!!! Czekamy na wieści
masienka replied to darunia-puma's topic in Już w nowym domu
[quote name='darunia-puma']no witam tak akcja była szybka nie mogłam w nocy spać bo myślałam o mojej malamutce że ona tam taka samotna, biedna.... rozmawiałam z Panią Kierowniczką schronu powiedziałam że pod koniec tygodnia podjadę i przywiozę jakieś koce, poszewki i czy mogę zrobić zdjęcia kolejnym bidom ona nawet nie powiedziała że nie powiedziała że mam bardzo dobrą rękę i chciałaby mojej pomocy w ogłaszaniu powiedziała że nie widziała tak szybkiej akcji.... więc działamy z kolejnymi bidami najlepiej idzie mi z malamutami i husky bo jest to już moja druga adopcja która była ekspresowa i strzałem w 10!!!! Nowa właścicielka napisała już do mnie maila więc go w całości wam wkleję : Państwo chcą do zaprzęgu jeszcze jednego pieska i nie ważne czy sunię czy pieska i tak będą kastrowane/sterylizowane : Dziękuję pięknie za linki. Zaraz tam zajrzę. Od godziny jesteśmy już w domu. Sunia obwąchała już wszystkie kąty. Teraz Darek oprowadza ją po sadzie.[B] Ucieszyło mnie to, że nie zareagowała agresywnie na kozy. Tylko zdziwiona im się przyglądała. To o tyle ważne, że nasze kozuchy łażą sobie gdzie chcą. Tylko na noc zamykamy je w zagrodzie.[/B] Koty jeszcze się gdzieś włóczą, więc nie miały okazji jej poznać :-) Ale mam nadzieję, że się dogadają. Będę odzywać się od czasu do czasu. Pozdrawiam serdecznie Beata[/QUOTE] Oj :crazyeye: zeby sie nowa pancia nie zdziwila za kilka dni... sunia na sto procent jak sie troche oswoi z otoczeniem to pokaze na co ja stac. A szczegolnie jesli chodzi o polowanie... Niech lepiej uwazaja z tymi malamucio-kozimi kontaktami zanim bedzie za pozno.:evil_lol: -
[quote name='havana']o kurcze a czemu my o niej nie wiemy :-o podeslij mi prosze na pw jej watek a jesli nie ma to jakies info (wiek, historia, problemy zalety itp)[/QUOTE] ooo jesssssu, a Tys sobie znowu takie cudo wylowila, noooo! :placz:;)
-
Zabrze wyżeł czeski fousek Bochun znalazł dom! Happy end :)
masienka replied to bluerat's topic in Już w nowym domu
Sliczne psisko :p sprobujcie moze oglosic go na forum zaprzegowym skoro zaczyna pokazywac temperament. Moze moglby trafic do jakiegos biegajacego domku [url]http://forum.stake-out.org/portal.php[/url] najlepiej byloby gdyby bluerat sie tam zarejestrowala bo info na biezaco pewnie potrzebne -
to jeszcze ucieta lapka :evil_lol: a tak serio to kadr nie bardzo. staraj sie raczej wolna przestrzen zostawiac przed modelem a nie za. kadr taki jak ten czasem moze fajnie wyjsc ale powinien miec swoiste "uzasadnienie" w tresci foty.
-
czesc przystojniaku :loveu: sprobujemy poszukac Ci domku choc z tego co widze to chyba juz sobie sam probujesz :evil_lol: