Tweety
Members-
Posts
5658 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tweety
-
czy ktos cos wie o maluchach?
-
szaleje za TM z Ptysiulcem, Jaśminką, Keksem ... Na pewno gonią moją Pusinkę, w końcu nawet tam trzeba kotu ... pogonić kota. Są weseli, nic ich nie boli, skończyły się ziemskie cierpienia. Tylko my tutaj zostaliśmy nadal niepocieszeni i płaczący
-
czekamy na wieści
-
[quote name='Iza i Fidel'][quote name='Dabrowka']Wybrałam kilka zdjęć ze schroniska. Iza pozwala, jak sądzę ;) [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/7322/2902464140051917832pgrlijph9gc.jpg[/IMG] Drugiego byly wystawione na ogrodzie dla dzieci....Mialy biegunke i po poludniu pokladaly sie(myslalam,ze ze zmeczenia).3-go dnia,czyli wczoraj ten szczeniak ledwo trzymal sie na nogach.Stal chwilke,az w koncu padl...Jego oczka byly takie niewidzace,calkiem inne ,niz pierwszego dnia.Nie wiem czy on bedzie jak przyjade w poniedzialek....[/quote] i właśnie tego się obawiam. Nie ma możliwości , żeby ktoś wziął go dzisiaj? Kasa na pewno się znajdzie
-
[quote name='oktawia6'][quote name='madzia i medor']Najgorsze jest to [B]Tweety[/B], że z tymi ludźmi, "troszkę" ciężko jest się porozumieć:mad: Oni mają swoje "teorie" i koniec:angryy:[/quot ====================================================== domyślam się o co chodzi to jak próba dialogu z obłąkanym, trzeba ich rozpracować i "niby po ich torze mysłenia" drobna manipulacja psychiczna by z czasem osiągnąc zamierzony cel inaczej może być trudno-to jak sekta-z islamu trudno przejść na satanizm;)[/quote] żeby tylko te próby dialogu przeżyło to szczeniątko. Ostatnio widmo śmierci krąży jak szalone nad dogo i zbiera obfite zniwo :shake:
-
[quote name='Iza i Fidel']Dzisiejsze fotki sa tu: [URL="http://community.webshots.com/album/550968250Nwqvup/3"]http://community.webshots.com/album/550968250Nwqvup/3[/URL] [COLOR=navy][B]a to jest koszmar:[/B][/COLOR] [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/6130/czerwiec20060591la.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]ten sam malenki piesek za chwile,tuz przed naszym odejsciem[/COLOR][/B] [COLOR=black][IMG]http://img336.imageshack.us/img336/9452/czerwiec20060604zb.jpg[/IMG][/COLOR] Nie wiem czy ten piesek przezyje do poniedzialku.Nie mozna go wziasc do domu,bo "jest chory",dostaje antybiotyk.Na co chory -nie wiadomo.[/quote] to ktoś kto by go chciał zaadoptować nie może go leczyć? Błagam Was, wyciągnijcie go jakoś, o ile on jeszcze żyje. Taka malizna! Zabiją go tam! czym sobie zasłużył, żeby umierać?!
-
w końcu jakieś dobre wieści :multi: :multi: :multi:
-
a dlaczego nie można zabrać chorych? przecież były chore zwierzaki wyciągane ze schronów właśnie po to, żeby je wyleczyć
-
będzie dobrze, bo być musi!
-
maluszku, wypoczywaj po tych wszystkich cierpieniach, będziemy o Tobie pamiętać :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
-
wiemy cos więcej?! Dobrze, że dzisiaj roboty miałam w cholerę, to przynajmniej nie miałam czasu "siedzieć jak na szpilkach"
-
Przypominam, że zawsze możecie wpłacać na konto Alarmowego Funduszu (nr na wątku przyklejonym) z dopiskiem "dla Berusi"
-
jak rano, to ,kurcze, nie wiem czy damy radę :shake: Za dużo mamy spotkań, których nie mozna przełożyć a wczesnym popołudniem wizytę z najmłodszą u dentysty. Jeżeli dobrze obliczam czas to mój mąż byłby wolny chyba dopiero ok 16-tej
-
o której trzeba by jechać z suńcią?
-
przepiękna jest :loveu: :loveu: :loveu: inna rzecz, że podstawiona ale dobra, szczególy pominmy :evil_lol:
-
ależ jesteście dzielne :loveu: :loveu: :loveu:
-
Jasminko, trzymaj się maleńka!!! Dość tych ciągłych nieszczęść!!!
-
trduno pisze się cokolwiek w takiej chwili, Modliszko, byłaś bardzo dzielna i Twój TZ również. dziekujemy Wam za opiekę nad psiakiem i za godne jego odejście. Psiurasku, biegaj sobie spokojnie, bez bólu, po łąkach za TM. Znajdziesz tam Ptysia rozbójnika, Keksa, Babulinkę i moją kocinkę Pusiunię i moje dwie Dżolusie. Pozdrów ich wszystkich
-
w górę, pilne bardzo!
-
modliszka, wszystkie wielkie słowa już tutaj padły więc ja tylko chylę czoła przed Wami za to co zrobiliście dla tego psiaka. Nawet jeżeli będzie odchodził, to z godnością i otoczony miłością i ciepłem. Każdy odejść musi ale ważne w jaki sposób to się stanie.
-
Piękna młoda ONka i jej szczenięta szukają domu (Mazowieckie)
Tweety replied to Klocek's topic in Już w nowym domu
identyczna jak nasza wilczyca :lol: -
a co z tym interferonem? nie ma go, nie stać nas na niego czy jakis inny problem?
-
Na Alarmowym Funduszu rezerwujemy dla suńci 100 zł i nadal czekamy na wpłaty specjalnie dla niej