Jump to content
Dogomania

Tweety

Members
  • Posts

    5658
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Tweety

  1. czy ktos cos wie o maluchach?
  2. szaleje za TM z Ptysiulcem, Jaśminką, Keksem ... Na pewno gonią moją Pusinkę, w końcu nawet tam trzeba kotu ... pogonić kota. Są weseli, nic ich nie boli, skończyły się ziemskie cierpienia. Tylko my tutaj zostaliśmy nadal niepocieszeni i płaczący
  3. [quote name='Iza i Fidel'][quote name='Dabrowka']Wybrałam kilka zdjęć ze schroniska. Iza pozwala, jak sądzę ;) [IMG]http://img309.imageshack.us/img309/7322/2902464140051917832pgrlijph9gc.jpg[/IMG] Drugiego byly wystawione na ogrodzie dla dzieci....Mialy biegunke i po poludniu pokladaly sie(myslalam,ze ze zmeczenia).3-go dnia,czyli wczoraj ten szczeniak ledwo trzymal sie na nogach.Stal chwilke,az w koncu padl...Jego oczka byly takie niewidzace,calkiem inne ,niz pierwszego dnia.Nie wiem czy on bedzie jak przyjade w poniedzialek....[/quote] i właśnie tego się obawiam. Nie ma możliwości , żeby ktoś wziął go dzisiaj? Kasa na pewno się znajdzie
  4. [quote name='oktawia6'][quote name='madzia i medor']Najgorsze jest to [B]Tweety[/B], że z tymi ludźmi, "troszkę" ciężko jest się porozumieć:mad: Oni mają swoje "teorie" i koniec:angryy:[/quot ====================================================== domyślam się o co chodzi to jak próba dialogu z obłąkanym, trzeba ich rozpracować i "niby po ich torze mysłenia" drobna manipulacja psychiczna by z czasem osiągnąc zamierzony cel inaczej może być trudno-to jak sekta-z islamu trudno przejść na satanizm;)[/quote] żeby tylko te próby dialogu przeżyło to szczeniątko. Ostatnio widmo śmierci krąży jak szalone nad dogo i zbiera obfite zniwo :shake:
  5. [quote name='Iza i Fidel']Dzisiejsze fotki sa tu: [URL="http://community.webshots.com/album/550968250Nwqvup/3"]http://community.webshots.com/album/550968250Nwqvup/3[/URL] [COLOR=navy][B]a to jest koszmar:[/B][/COLOR] [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/6130/czerwiec20060591la.jpg[/IMG] [B][COLOR=navy]ten sam malenki piesek za chwile,tuz przed naszym odejsciem[/COLOR][/B] [COLOR=black][IMG]http://img336.imageshack.us/img336/9452/czerwiec20060604zb.jpg[/IMG][/COLOR] Nie wiem czy ten piesek przezyje do poniedzialku.Nie mozna go wziasc do domu,bo "jest chory",dostaje antybiotyk.Na co chory -nie wiadomo.[/quote] to ktoś kto by go chciał zaadoptować nie może go leczyć? Błagam Was, wyciągnijcie go jakoś, o ile on jeszcze żyje. Taka malizna! Zabiją go tam! czym sobie zasłużył, żeby umierać?!
  6. w końcu jakieś dobre wieści :multi: :multi: :multi:
  7. a dlaczego nie można zabrać chorych? przecież były chore zwierzaki wyciągane ze schronów właśnie po to, żeby je wyleczyć
  8. będzie dobrze, bo być musi!
  9. maluszku, wypoczywaj po tych wszystkich cierpieniach, będziemy o Tobie pamiętać :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
  10. wiemy cos więcej?! Dobrze, że dzisiaj roboty miałam w cholerę, to przynajmniej nie miałam czasu "siedzieć jak na szpilkach"
  11. przeciez tak rozpierała ja energia, tak rosła jak na drożdżach ... Malutka zawojuje całe psie niebo. Biegaj sobie, mały pędziwiatrze a my tu popłaczemy za tobą, bo nam bardzo smutno, że nas opuściłaś :placz: :placz: :placz:
  12. Przypominam, że zawsze możecie wpłacać na konto Alarmowego Funduszu (nr na wątku przyklejonym) z dopiskiem "dla Berusi"
  13. jak rano, to ,kurcze, nie wiem czy damy radę :shake: Za dużo mamy spotkań, których nie mozna przełożyć a wczesnym popołudniem wizytę z najmłodszą u dentysty. Jeżeli dobrze obliczam czas to mój mąż byłby wolny chyba dopiero ok 16-tej
  14. o której trzeba by jechać z suńcią?
  15. przepiękna jest :loveu: :loveu: :loveu: inna rzecz, że podstawiona ale dobra, szczególy pominmy :evil_lol:
  16. ależ jesteście dzielne :loveu: :loveu: :loveu:
  17. Jasminko, trzymaj się maleńka!!! Dość tych ciągłych nieszczęść!!!
  18. trduno pisze się cokolwiek w takiej chwili, Modliszko, byłaś bardzo dzielna i Twój TZ również. dziekujemy Wam za opiekę nad psiakiem i za godne jego odejście. Psiurasku, biegaj sobie spokojnie, bez bólu, po łąkach za TM. Znajdziesz tam Ptysia rozbójnika, Keksa, Babulinkę i moją kocinkę Pusiunię i moje dwie Dżolusie. Pozdrów ich wszystkich
  19. w górę, pilne bardzo!
  20. modliszka, wszystkie wielkie słowa już tutaj padły więc ja tylko chylę czoła przed Wami za to co zrobiliście dla tego psiaka. Nawet jeżeli będzie odchodził, to z godnością i otoczony miłością i ciepłem. Każdy odejść musi ale ważne w jaki sposób to się stanie.
  21. identyczna jak nasza wilczyca :lol:
  22. a co z tym interferonem? nie ma go, nie stać nas na niego czy jakis inny problem?
  23. Na Alarmowym Funduszu rezerwujemy dla suńci 100 zł i nadal czekamy na wpłaty specjalnie dla niej
×
×
  • Create New...