-
Posts
4100 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paula
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Paula replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Czesc Basia :multi: Ucaluj ode mnie Safinke :loveu: [IMG]http://img238.imageshack.us/img238/6381/chem0340gs.jpg[/IMG] Hihihi, jaki zmokly szczurek :D -
Ja nie jestem taka optymistka, niestety pseudohodowcow i debili jest mnostwo; a do tego media nie zdaja sobie sprawy, jaka krzywde wyrzadzaja rasie :shake:
-
[quote name='Vectra']Maksiu się poprostu zakochał w mojej Lali :loveu: :loveu: Tylko że zamiast kwiatów i kawy odrazu zabrał się do rzeczy :evil_lol: :evil_lol: [/QUOTE] [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/6971/0034fb.jpg[/IMG] Tesciowa, zobacz: Maksiu jednak przyniosl kwiatek, moj dzentelmen kochany :loveu: :diabloti:
-
[SIZE="1"][/SIZE]Oj nie, nie, z Ivanem nie, wystarczy ze Maksiu jest bliznowaty :evil_lol: Za kotami ( i ptakami) ona gania jak szalona, wlasnie po drzewach lazi za kotami, Maksia odwolam, jak leci za kotem, a Axy nie :shake: Na tym drzewie, jest budka dla ptaków, ona do niej chciala wejsc :) [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Hehe, kto pamieta "budke dla psów"?[/SIZE][/COLOR]
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[SIZE="3"][B]Pilnie potrzebna pomoc dla Hekcia [/B][/SIZE] [B][COLOR="Purple"]MAGDALENA BERUS 94 1090 1968 0000 0001 0511 8521 [/COLOR][/B] Potrzebujemy tez puszek po herbacie i tasmy samochodowej, bo chcemy zrobic puszki, zeby zaniesc do wetów osiedlowych, sklepów zoo. Na wystawe w Wawce na Gwardii chcemy zbierac pieniazki do puszki, tak jak w Dobrym Miescie, chcemy wydrukowac nowe ulotki, bo tamten tekst jest nieaktualny. No i fajnie by bylo, gdybym nie tylko ja zbierala te pieniazki, moze ktos sie zglosi do pomocy? Wystawa bedzie 8-9 lipca. Pomozcie kochani :loveu: -
[quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]jutro albo w czwartek jade z Tigra do redzika :) mam nadzieje bo jak nie to udusze kogos:mad: niestety nie zalezy to ode mnie :roll: bo jak by tak bylo to juz wczoraj bym tam byla:evil_lol: no ale trzymajcie kciuki zeby kumpel mial jutro autko i zeby nie padalo to beda zdiatka:) [/COLOR][/B][/QUOTE] No..od redzika; trzymam kciuki za fotki :)
-
Czesc Ewa ! A kiedy wracasz? Mizianko dla Tigrusi :loveu:
-
Czesc Debe ! Nie przejmuj sie tak, ja tez sie kiedys denerwowalam, ale to jest jak walka z wiatrakami, rob swoje, jednego na tysiac moze uswiadomisz :shake:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Paula replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3918/chem0667yb.jpg[/IMG] :) [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4517/chem0693rq.jpg[/IMG] Suuuper fotki :multi: Hihi, jakie minki Safinki :loveu: -
Witaj Asiunia :multi: Czesc cioteczki :cool3: Ja zawsze mowilam, ze Axa ma cos z kota :) Lazi po drzewach, mruczy duzo, jest taka luzna i gietka. A jest taka wyjatkowa tez dlatego, o czym pisze ciocia Vetcra, ze ma zupelnie inna mowe ciala niz wiekszosc psow, czesto sie jezy nie ze zlosci, tylko z emocji, a jak sie wita to doslownie sie usmiecha, podnosi przednia warge, jakby sie szczerzyla :D A zieciuniu dobrze, spi jeszcze; ranka juz zagojona, ale sobie rozdrapuje strupy, a Axa go tak smiesznie ciuka po tej lepetynce :D
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='Usia'] a osobie o pseudonimie [B]"przyjaciel koni "[/B] chce powiedziec ze podziwiam oddanie i ofiarnosc, oraz pomoc,naprawde jestem pod wielkim wrazeniem i daze Cie (przepraszam za bezposrednie okreslenie) wielkim szacunkiem jeszcze po tym co opowiadała mi Magda :p oby takich ludzi jak Ty było wiecej !!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Tak, to prawda, ja tez jestem pelna uznania dla naszej [B]Przyjaciółki[/B]; to dzieki niej, w glownej mierze, mozna bylo podjac leczenie Hekcia :bigok: Ludziki, kurcze, pomozcie: jutro badanie moczu, w piatek kwas w premedykacji. Jestesmy zupelnie splukane, nie wiem czy Magda ma na jutro na chleb :shithappens: -
Super Debe, dzieki :multi: Axa laząca po drzewach - super.
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziara1983']I pamiętam ,ze napisała dziwną nazwe i zapytałam co to a Dr bezczelnie nie wiem ,nie chciał mi powiedzieć to mówie ale pan bezczelny i znów będe musiała w książkach szukać, a on bezczelny bezczelny i zaciesza pod nosem wredota jedna....:evil_lol: Poprosiłam jeszce żeby pzrespisał mi leki na uspokojenie bo powiedziałam ,ze nie moge z Grubym tak walczyć jak po pierwszej operacji bo miał szwy poz rywane już na drugi dzień ,a DR ze nie da uspokajaczy i znów sie ze mną kłuci:evil_lol: No to ja mówie ,ze jak nie ja tzreba bo coś sobie zrobi ,a Dr wredota no jak sobie zrobi to bedzie na Ciebie:evil_lol: :evil_lol: (...) A DR nic nie moze być, a ja ale jak bedzie a Dr ale nic nie moze byc i koniec i mówi,że ja sama musze chyba leki uspokajające brac, wredota jak nic z niego.:evil_lol: :evil_lol: [/quote] Buhahahhahaha :megagrin: :megagrin: :megagrin: [quote name='przyjaciel_koni']Paula niestety jest narazie nieosiągalna.[/quote] Paula osiagalna, ale bardzo zajeta; i niestety rowniez splukana z hajsu. Mocz moge zawiezc dopiero we wtorek, bo jutro mam ciezki dzien w biurze i nie dam rady. -
Czesc [B]Debe [/B]:multi: W koncu moge sie u Ciebie odezwac, bo jestem u sis, a moj komp pada, i niestety nie otwieraja mi sie duze galerie :placz: [B]Szpilka[/B] oczywiscie jest super sucz, kiedy bedziecie u nas na spacerku :diabloti: ? [SIZE=1]P.S. Wyszly Ci jakies foty moich piesow z wtedy, jak byla Waszka ? Wiem, ze juz sie sciemnialo i Coli nie bardzo wyszly, ale moze Tobie, hę? Szczegolnie chodzi mi o ta fotke Axy, jak wlazi na drzewo :)[/SIZE]
-
Hej, hej :multi: bebeczki :evil_lol: Ewcia, dzieki za fajne spotkanko :) Stado masz zajebiste :lol: Siostro, dzieki, ze wstawilas foty, mi sie nic nie chce dzisiaj przez ten upal :cool1: Maksiu to molestator wstretny :shake: Pancia sie wstydzila za synka :oops: Kurcze, on mi sie tak ladnie bawil z suczkami, a teraz kazdą, poza Axa, molestuje :mad: Erotoman jeden :diabloti:
-
Witaj [B]PIKA[/B] w maksiowej galerii :multi: Bedziemy dzis nad kanalkiem z Vectrą i Lalą okolo 17, po stronie zoliborskiej. Jak ktos ma chec to zapraszamy.
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Dajcie spokoj - ktos musi wyrobic, zeby odpoczywac mogl ktos (Hektor) ;) Pomocy z tymi szelkami !!! Qrde, jak ona go wyprowadzi dzisiaj :shake: -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ! Potrzebna jest krew, tym razem dla foremki, nie dla psa. Zajrzyjcie tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16315&page=54[/url] moze znacie kogos z Wawy, kto odda jutro do 14 krew, jest juz transport zalatwiony. Popytajcie. -
Dziewczyny ! Potrzebna jest krew, tym razem dla foremki, nie dla psa. Zajrzyjcie tutaj : [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=16315&page=54[/url] moze znacie kogos z Wawy, kto odda jutro do 14 krew, jest juz transport zalatwiony. Popytajcie.
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Hekciu juz po operacji, wybudza sie pewnie. Magdzie szwankuje telefon, dopiero dzisiaj przyszla ladowrka :shake: Niedlugo powinni wracac, to Magda napisze wszystko. -
KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal
Paula replied to Sabina1's topic in Foto Blogi
[quote name='Behemot']Zajrzałam tu trochę przez przypadek, poczytałam ostatnie strony i aż mi się gardło ścisnęło... :-( Sabinko, Justynko, nie znamy się, ale trzymam kciuki... Musi być dobrze![/quote] jw Moj ojciec byl honorowym dawca, ale jest po kilku operacjach i juz niestety nie moze. Ale pamietam jak oddawal krew dla mojej siostry - koniecznie musi byc nazwisko osoby, na rzecz ktorej sie oddaje krew. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Dzwonila, ale szybko gadalysmy, zeby jej telefon nie padl, bo bedzie w klinice do wieczora. Operacja trwala dlugo, stawy sa w tragicznym stanie, nie mozna bylo zoperowac dwoch na raz, za okolo tydzien doktor zrobi drugi lokiec; teraz beda go wybudzac. Nie zdazylam spytac jak on sie czuje, ale jesli go juz wybudzaja to znaczy, ze w czasie narkozy nic sie zlego nie dzialo. Jak cos bede wiedziec to napisze. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
Paula replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Hej! Magda jest na sggw, pada jej bateria w telefonie, napisala mi esa: "ponad godzine operacja trwala, staw jest w tragiczny i zoperowano tylko jedna lape, a druga za okolo tydzien" -
Dzieki ciocia :loveu: [SIZE=1]GG mi nie smiga[/SIZE] :angryy: