Jump to content
Dogomania

Jagoda1

Members
  • Posts

    18097
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jagoda1

  1. Jutro Ania i Ewa wyprawiają do domu dwa stare koty - Klakiera i Filusia. My z Martą i jej chłopakiem zawozimy Toffika i kociaka z dt Ludwiki. Trzymajcie kciuki za podróże i przyszłośc naszych zwierzaków:)
  2. [quote name='Bejotka']Cudowna wiadomość :) Czy adopcja Łatka to adopcja schroniskowa, czy z ogłoszenia? Pytam, bo mam do Łatka sentyment :) To jeden z pierwszych psiaków, które ogłaszałam :)[/QUOTE] Łatka adoptowała Pani,która od dłuższego czasu przyjeżdża do schroniska, przywozi karme , koce, gadżety, wyprowadza psiaki. Pani o wielkim sercu dla zwierzaków.
  3. [quote name='Yv1958']Prosze o numer konta! Jezu jak sie ciesze!!!!!! To prawda?? Jedzie do domu? Kto mnie uszczypnie??[/QUOTE] Tak,jutro wyruszamy ok. 8.30:), podaję nr konta na priv. Wielkie dzieki!:buzi:
  4. Państwo chcieli adoptowac Nugata, ale miałam ich zapewnic, ze nie będzie bał sie strzałów.:crazyeye: Łatek bedzie miał super dom!
  5. [quote name='bianka0']A ile Wam brakuje na transport ? Napisz coś Jagoda o domku, kto malucha wypatrzył ?[/QUOTE] Pani wypatrzyła Toffika na fb, założyłam mu wydarzenie. Jutro z wolontariuszką zawozimy chłopaka, w domu dwie 12-letnie sunie, domek jednorodzinny. Każda złotówka jest potrzebna:oops:...
  6. Toffik jutro będzie spał w swoim domu w Warszawie. Brakuje nam na transport..., kto dorzuci:oops:
  7. Nugatem zainteresowali się Państwo z Rumii...
  8. Toffik jest zdrowy, ma wyczyszczone uszka, jutro kastracja i czyszczenie ząbków.
  9. [quote name='Alicja']nie wierzę w te 9-10 lat ....też daję góra 6 lat widziałam psiaka 4 letniego z zębami startymi do dziąseł ... przez kamienie No to czekamy na święta ;)[/QUOTE] Po przebytej nosówce zęby w wieku 4-5 lat mogą byc zupełnie starte.
  10. Dzisiaj Toffik ma badania i "przegląd techniczny" w Poliklinice Weterynaryjnej w kortowie, czekamy na wyniki.
  11. Franuś, pamietam, jak zabieralismy cie z Kasią z Nidzicy, jaki byłeś, mimo przerażenia, ufny, wiedziałeś, że ci pomagamy... Opiekunom ogromne podziekowania. Biegaj szczęśliwy i zdrowy. [*]
  12. Mój kochany Korusik.... :(, nikt go nie chce, nikt nigdy nie zapytał nawet o niego.:shake:
  13. Cezarku, dobrze, ze jesteś ugodowy.... Duuużo zdrowia:)!
  14. Stały, Beatko, stały, stąd nasza radość! Będzie mieszkał w domku jednorodzinnym z collie i kotem:)
  15. Pokazuj sie malutki, może zauwazy cie ktoś i zabierze....
  16. [B]!0-letni jamnik Nemo ma dom!:lol:[/B] Podpisywaliśmy dokumenty, a Nemuś był gotowy do jazdy, dobrze, ze Pan nie zostawił kluczyków w stacyjce:cool3:. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-L1gn-Lp0c7Y/Tq2oL8YbIbI/AAAAAAAACeE/8C4c3vTmnrg/s640/P1110557.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/--xjH1Ys8Oa4/Tq2oSJZmEBI/AAAAAAAACeg/fyIdNDdZ1vI/s640/P1110564.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-X45gIjQGLKY/Tq2oN8y6xrI/AAAAAAAACeM/B4T3xTPu0Mc/s640/P1110559.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-NcSQwelObXs/Tq2oMz2-YeI/AAAAAAAACeI/E6u6Mcew8E0/s640/P1110558.JPG[/IMG]
  17. ...ja często zaglądam, chociaz nie piszę...
  18. Jest szczupła i długonoga, stąd takie wrażenie, to nie jest wielka sunia. Mierzyłam ją, można przyjąć ok 50-52 cm.
  19. Wczoraj na spacerze w lesie z sunią spotkałam Anię z Gają i wolontariusza z astem Wojtkiem. Gaja toleruje psy, na moja sunię zareagowała bez emocji. Wg mnie była smutna i zrezygnowana, jakby niewiele ja obchodziło, co sie dzieje wokół. :( Była "testowana" równiez na koty, reagowała podobnie, bez emocji.
  20. [quote name='bianka0']Niech to szlag ! Ojciec do PDPSu, a piesek do schronu. Wspaniała kobieta :shake: Prześlę Jagodo zdjęcie pieska pani, która adoptowała Falcorka, może ona kogoś znajdzie.. Będzie więcej zdjęć?[/QUOTE] Tak,beda zdjecia.
  21. Smutne maleństwo prosi o zmiane losu:(
  22. Jagoda1

    Kapsel & Jenny

    Spóźnione troszke, ale najpiekniejsze zyczenia, przed wszystkim zdrowia! :Rose: Wygląda rewelacyjnie! Oj, chyba coś mu pomylili w metryce;)
×
×
  • Create New...