Sodalis śliczności czekoladowe :)
[url]http://www.sodalis.pl/niebieski.6t.1m.JPG[/url]
A nasz maluszek ma już 16 dni :)
[IMG]http://i44.tinypic.com/2d0fivr.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/23u9094.jpg[/IMG]
To jeszcze troszkę naszego pełzaczka :)
Już przednie łapki i główka ładnie w górze ale pupka ciąży :D
Robercik ma już 16 dni ale ten czas leci
[IMG]http://i41.tinypic.com/23u9094.jpg[/IMG]
[IMG]http://i44.tinypic.com/2d0fivr.jpg[/IMG]
I Mamuśka :D
[IMG]http://i39.tinypic.com/24fdyrp.jpg[/IMG]
Ehh ale zazdroszczę tego ogrodu...ja na swój jeszcze troszkę muszę poczekać :(
Ale widzę że u Was wczoraj było słonecznie jak i u nas od razu inaczej się człowiek czuje jak słonko za oknem :D
Bardzo ładne zdjęcia to mi najbardziej się podoba [url]http://img94.imageshack.us/img94/157/p1030603w.jpg[/url]
Hehe a myślałam że jak ma się mniejsze psy to nie dziwią się nawet jak ma się ich więcej bo u mnie to przeważnie szok że mordercy z Yorkiem żyją ;)
Dobrze a więc Jola, Marzka, Daria i Karinka nie przechodzą weryfikacji żeby nie było ;)
Maluszek dobrze jest coraz fajniejszy i coraz grubszy :)
Mam nawet jakieś zdjęcia to jak będzie chwilka to wstawię,
[quote name='Asiaczek']Muszu jest moim podwójnym wnuczkiem - ze strony taty i ze strony mamy:) Dlatego tak się do niego przyczepiłam. Juz nie wspomnę o tym, że jestem w 1/2 jego właścicielką;)
Pzdr.[/QUOTE]
A ja to wszystko wiem na stronce Kayi wyczytałam :D
Coś tam pokombinuję z tymi fotkami ale to już jutro :)
Paulinka10 zgadzam się i z tym domy z dziećmi takimi wyedukowanymi i normalnymi rodzicami nie traktującymi psa jako zabawki jak najbardziej tak :D
No właśnie ja się bałam że będzie dużo ważył ale waży tyle ile szczeniaki pieski w jego wieku z miotów mnogich zresztą nie ma po kim być wielkoludem hehehe :)
Oczka mamy już dwa i pełzamy na całego :)