Kurcze , co tu zrobić........... możemy poczekamy do jutra i jak się nie odezwie to spróbuję ponownie złapać z nią kontakt. Pani napisała do mnie wczoraj pierwszy raz ale nie napisała o którego pieska chodzi , więc Ją poprosiłam o tą informację . Dziś wysłała mi dwa maile , że chodzi o Puszka , więc mój mail doszedł. No nic , poczekamy...........