-
Posts
24 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hodgelas
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja do czwartku wpłacę resztę zaległości , zaoszczedziłam sporo w maju więc coś powinno dodatkowo wpasc . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja 25 marca puszczę ok.100 zł zaległości . Przepraszam za to wszystko ale życie mnie przerosło ostatnio -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja obiecuje wpłacić całą zaległośc po 15 lutego jak dostanę wypłatę , obecnie mam już debet na koncie z powodu problemów zdrowotnych . Przepraszam i obiecuję poprawę . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Heniutek ma zarówno stronkę o sobie jak i wydarzenie . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
napisałam w imieniu Henia list do Św.Mikolaja Drogi Święty .. Nie chce nowej obroży czy kości do obgryzania bo to mam dzięki moim cioteczkom . Nie chcę też gwiazdki z nieba ani tuzina obietnic . Potrzebuję tylko jednego : CIEPŁEGO , SPOKOJNEGO Domu i nowych przyjaciół . Pragnę drapania za uchem , szaleństw na dworze i całkowitego zainteresowania . Byłem w tym roku grzeczny , dzielnie znosiłem wszelkie przeciwności losu . Mam nadzieje ,że spełnisz moją prośbę i doprowadzisz do mnie moich nowych przyjaciół . Henio . oprócz wydarzenia - założyłam mu również stronę : https://www.facebook.com/pages/Henio-pies-o-wyj%C4%85tkowym-spojrzeniu/398281503656214?skip_nax_wizard=true&ref_type=bookmark - postaram się publikowac tam również wpisy odnośnie Henia i jego pobytu w hoteliku . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - stworzyłam wydarzenie dla Heniutka na facebooku - https://www.facebook.com/events/1520130531569651/?context=create&previousaction=create&source=49&sid_create=3765518647. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny zaleglośc za listopad uregulowana - za grudzień wyślę na dniach . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny - bardzo was przepraszam za zaległości - oczywiście wszystko nadrobię po 10.12 - jak dostanę wypłatę bo niestety moja Yorkusia dośc poważnie zachorowała i ostatnio prawie 800 zł poszło na jej leczenie . .Niestety przyplątały nam się dolegliwości zarówno jelitowe jak i ciąża urojona - Cykl zastrzyków - 60 zł za sztukę a do przyjęcia 6 , zmiany karmy , badania krwi i inne wizyty weterynaryjne sporo nadszarpnęły mój budżet . .. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pragnę poinformować ,że w dniu dzisiejszym do Henia wyruszyła paczka . Znalazły się tam między innymi mięsne saszetki , małe puszeczki z pasztecikiem psim , gryzaki , psie ciasteczka - czyli wszystko to co pozwoli mu trochę osłodzić żywot . Wyszło tego na wadze prawie siedem kilogramów . Wszystko jedzie do Heniutka Kurierem Siódemką , nr listu przewozowego :9630048635998 PS. Następną paczkę przewiduję dopiero na święta - chociaż odkładac towar będe już wcześniej to jednak wolę wysłac raz a porządnie . :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
W moim przypadku ta druga wpłata - zaksięgowana na październik - to także bonusik , 10 października będzie już 50 zł I jestem Hodgelas a nie Holdgelas :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Kochane czy u Was też już czuć jesień ? Moja niuńka już teraz niechętnie wychodzi rano na spacer ( bo to generalnie pies poduszkowy) , za to popołudniu uwielbia park i tarzanie się w suchych liściach .. Najgorzej rano ... oj marudzi mi bardzo ... a wieczorem po spacerze ma jeszcze energie na ganianie po mieszkaniu . Powoli kompletuje paczuszkę dla Henia - trochę smakołyków , ciasteczka- prawie całe pudełko- "spadek" po mojej wybrednej Niunce ,która niestety nie zasmakowała w nich , gryzaki itp. coś co osłodzi Heniutkowi życie , poślę najpewniej w poniedziałek-wtorek . Spokojnego wieczoru . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny , chciałam przekazać ,że od października podbijam składkę na Henia do 50,00 zł - dorwałam dodatkowe zlecenie i mogę to poświęcic dla naszego chłopczyka . Plus oczywiście w razie potrzeby kupno karmy lub puszek .. Pozdrawiam :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja również odwiedzam Henia , każdego dnia o nim myślę :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mam w domu suczkę Yorka , wcześnniej był jamnik Astra .. a po drodze jeszcze króliki ,żółwie , papugi świnki morskie , nawet Kogut - wygrany z loterii dla dzieci . Chętnie bym coś jeszcze przygarnęła ale studiuje , wiecznie mnie nie ma w domu a moja suka jest bardzo zaborcza - nie toleruje innych psów . P.S : Sucha karma wyruszyła do Heniutka , powinna jutro dotrzec . Pozdrawiam -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Oj Heniu , Heniu - myślę o tobie każdego dnia . Mam nadzieje ,że puszki dotarły całe i że będą Heniuśkowi służyły na zdrowie . W najbliższych dnia dotrą także suche . Pozdrawiam i miłego dnia . Hodgela -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Paczuszki się szykują , za pewnie jutro wyjdą ze sklepów więc pod koniec tygodnia pojawią się kurierzy u naszego Henia . Wszystko idzie sprawnie więc jestem dobrej myśli .. :) Pozdrawiam was w ten deszczowy wtorrek .. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ciesze się ,że chociaż w tym temacie mogłam pomóc bo wiem ,że wydatków jest dużo więc :) Kurierzy się będą kontaktować - zostawiłam numer telefonu do Pani , pani Marto . W przyszłym miesiącu postaramy się również pomóc :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ja i moje przyjaciółki są i tam pod wrażeniem jak wiele robicie dla psiaków , a to ,że raz czy drugi zafundujemy karmę takiemu biedakowi jak "nasz" Henio . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wianuszek dobrym osób zadbał o to by nie tylko puszkowo zabezpieczyc psiaka . Sucha karma ( Josera Festival 15 kg) też kupiona , zapłacona i pewnie jutro albo w środę wyruszy w drogę do Henia . :) Nie ma to jak poruszyc ludzkie serca , Henio zdecydowanie to potrafi .. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Pieniążki przelane , Animonda zamówione - 25 puszek 400g .. Przynajmniej w tym względzie będzie zabezpieczony :) Po karmy suchej mogę się do,łożyc po 10 , jak dostanę wypłatę na konto .. będziemy w kontakcie . Pozdrawiam . -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
hodgelas replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Chciałabym również wspomóc Henia - deklaracja stała - 25 zł - info na priv A w sprawie karmy - będę kupowac dla swojego , kupiłabym też animondę dla Henia tylko jaką i dane do wysyłki na priv . -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
hodgelas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Również witam . A co do kwestii pieniążków - to dla mnie te 50 zł znaczą niewiele - zwłaszcza w momencie kiedy jestem na diecie i zamiast na słodycze mogę wspomóc Pimpusia ,któremu się to o wiele bardziej przyda :) Pod koniec miesiąca również przejrzę swoje konto i w razie nadwyżki podeśle również promyczek dla Pimpka albo innego bidoka :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
hodgelas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pierwsza wpłata już poszła - jeszcze jako sierpniowa , następna będzie ok.10 każdego miesiaca ( ustawiłam zlecenie stałe ) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
hodgelas replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Chciałabym wspomóc finansowo Pimpusia - proszę o info z numerem konta bankowego - deklaracja stała 50 zł .