Jump to content
Dogomania

hodgelas

Members
  • Posts

    24
  • Joined

  • Last visited

About hodgelas

  • Birthday 10/03/1989

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

hodgelas's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

  1. Ja do czwartku wpłacę resztę zaległości , zaoszczedziłam sporo w maju więc coś powinno dodatkowo wpasc .
  2. Ja 25 marca puszczę ok.100 zł zaległości . Przepraszam za to wszystko ale życie mnie przerosło ostatnio
  3. Ja obiecuje wpłacić całą zaległośc po 15 lutego jak dostanę wypłatę , obecnie mam już debet na koncie z powodu problemów zdrowotnych . Przepraszam i obiecuję poprawę .
  4. Heniutek ma zarówno stronkę o sobie jak i wydarzenie .
  5. napisałam w imieniu Henia list do Św.Mikolaja Drogi Święty .. Nie chce nowej obroży czy kości do obgryzania bo to mam dzięki moim cioteczkom . Nie chcę też gwiazdki z nieba ani tuzina obietnic . Potrzebuję tylko jednego : CIEPŁEGO , SPOKOJNEGO Domu i nowych przyjaciół . Pragnę drapania za uchem , szaleństw na dworze i całkowitego zainteresowania . Byłem w tym roku grzeczny , dzielnie znosiłem wszelkie przeciwności losu . Mam nadzieje ,że spełnisz moją prośbę i doprowadzisz do mnie moich nowych przyjaciół . Henio . oprócz wydarzenia - założyłam mu również stronę : https://www.facebook.com/pages/Henio-pies-o-wyj%C4%85tkowym-spojrzeniu/398281503656214?skip_nax_wizard=true&ref_type=bookmark - postaram się publikowac tam również wpisy odnośnie Henia i jego pobytu w hoteliku .
  6. Dziewczyny - stworzyłam wydarzenie dla Heniutka na facebooku - https://www.facebook.com/events/1520130531569651/?context=create&previousaction=create&source=49&sid_create=3765518647.
  7. Dziewczyny zaleglośc za listopad uregulowana - za grudzień wyślę na dniach .
  8. Dziewczyny - bardzo was przepraszam za zaległości - oczywiście wszystko nadrobię po 10.12 - jak dostanę wypłatę bo niestety moja Yorkusia dośc poważnie zachorowała i ostatnio prawie 800 zł poszło na jej leczenie . .Niestety przyplątały nam się dolegliwości zarówno jelitowe jak i ciąża urojona - Cykl zastrzyków - 60 zł za sztukę a do przyjęcia 6 , zmiany karmy , badania krwi i inne wizyty weterynaryjne sporo nadszarpnęły mój budżet . ..
  9. Pragnę poinformować ,że w dniu dzisiejszym do Henia wyruszyła paczka . Znalazły się tam między innymi mięsne saszetki , małe puszeczki z pasztecikiem psim , gryzaki , psie ciasteczka - czyli wszystko to co pozwoli mu trochę osłodzić żywot . Wyszło tego na wadze prawie siedem kilogramów . Wszystko jedzie do Heniutka Kurierem Siódemką , nr listu przewozowego :9630048635998 PS. Następną paczkę przewiduję dopiero na święta - chociaż odkładac towar będe już wcześniej to jednak wolę wysłac raz a porządnie . :)
  10. W moim przypadku ta druga wpłata - zaksięgowana na październik - to także bonusik , 10 października będzie już 50 zł I jestem Hodgelas a nie Holdgelas :)
  11. Kochane czy u Was też już czuć jesień ? Moja niuńka już teraz niechętnie wychodzi rano na spacer ( bo to generalnie pies poduszkowy) , za to popołudniu uwielbia park i tarzanie się w suchych liściach .. Najgorzej rano ... oj marudzi mi bardzo ... a wieczorem po spacerze ma jeszcze energie na ganianie po mieszkaniu . Powoli kompletuje paczuszkę dla Henia - trochę smakołyków , ciasteczka- prawie całe pudełko- "spadek" po mojej wybrednej Niunce ,która niestety nie zasmakowała w nich , gryzaki itp. coś co osłodzi Heniutkowi życie , poślę najpewniej w poniedziałek-wtorek . Spokojnego wieczoru .
  12. Dziewczyny , chciałam przekazać ,że od października podbijam składkę na Henia do 50,00 zł - dorwałam dodatkowe zlecenie i mogę to poświęcic dla naszego chłopczyka . Plus oczywiście w razie potrzeby kupno karmy lub puszek .. Pozdrawiam :)
  13. Ja również odwiedzam Henia , każdego dnia o nim myślę :)
  14. Mam w domu suczkę Yorka , wcześnniej był jamnik Astra .. a po drodze jeszcze króliki ,żółwie , papugi świnki morskie , nawet Kogut - wygrany z loterii dla dzieci . Chętnie bym coś jeszcze przygarnęła ale studiuje , wiecznie mnie nie ma w domu a moja suka jest bardzo zaborcza - nie toleruje innych psów . P.S : Sucha karma wyruszyła do Heniutka , powinna jutro dotrzec . Pozdrawiam
  15. Oj Heniu , Heniu - myślę o tobie każdego dnia . Mam nadzieje ,że puszki dotarły całe i że będą Heniuśkowi służyły na zdrowie . W najbliższych dnia dotrą także suche . Pozdrawiam i miłego dnia . Hodgela
×
×
  • Create New...