A może jeśli to są dwie godzinki to jakieś dogomaniaczki mogłyby z tą sunia pochodzić po dworze, taki długi spacerek????? A pani spokojnie pracowałaby. Bo tak mi sie wydaje, że skoro pani rozważa drugą suczke to ta pierwsza nie jest z natury agresywna. Tak myslę.