Kasiu, z tego co się orientuję warto "powrzucać" chlopaka na jak najwięcej portali: alegratka, eurocity, adopcje, 4lapy i pewnie są jeszcze inne. Najlepiej żeby ogłoszenie sobie tam było. Na niektórych trzeba być zarejestrowanym, dlatego pisałam o Supergodze.
Mogę wysłać ogłoszenie do katowickiej wyborczej, ukazałoby się w przyszły piątek. Może akurat?
Pisak jest naprawdę sliczny, ale z domkami czasem tak jest, trzeba czekać.