[quote name='LALUNA']Pati juz chyba jakiegoś blondyna kręconego poderwała, czarne krecone się nie podobają? :razz: :eviltong:[/quote]
podobaja czarne zawsze będa miały u mnie plusa taka była moja pierwsza pudelka IZI. domek, ktory sie do mnie zgłosił wybrał tego i to tylko ze względu na płeć , 2 w kolejności była Iskierka.
Kurcze cały czas o niej myśle, Zoja została to i Iskierka musi tam tkwic, że ja mieszkam w tym cholernym bloku :angryy: