Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. ja tez moge je wystawic tylko równiez jakis tekscik mousiałabym dostac
  2. witam którac z Was w jednym z postów napisała,ze Pele jak patrzy mu sie w oczy to odwraca wzrok,no i mam pytanie to dobrze czy żle??bo ja nie wiem:roll:
  3. no właśnie ja mam pytanie do ludzi z Lublina jak to jest z naszym schroniskiem??kilka lat temu zadzwoniłam do schroniska i spytałam sie o wolontariat,jakis mało sympatyczny pan cos warkną(niestety nie zrozumiałam),ostatnio jak przyjechałam zapytac sie o znalezionego psiaka,na hasło wolontariat jakas pani odpowiedziała mi "no wolontariuszy to my mamy" ale jej ton głosy nie wskazywał na radosc z tego powodu.
×
×
  • Create New...