nie miałam na myśli nic ponadto, że miałam wielkie nadzieje na to, że łapka chociaż w jakimś stopniu będzie sprawna. Zupełnie tego nie postrzegam, przyjmuję to co piszesz. Nic nie doradzam, bo się na tym nie znam.
[B][SIZE=6]MUSI SIĘ UDAĆ!!! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]CZAPKI Z GŁÓW.........[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]TRZYMAMY KCIUKI[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
Z allegro na wszelki wypadek nie ściągam
[quote name='LALUNA']Sprawdzamy czy masz refleks:evil_lol:[/quote]
Noooooooooo jeszcze mam :evil_lol:
A teraz taki mały OT. Ciotki zaglądnijcie od czasu do czasu do ślicznej suni. Tak mało osób ja odwiedza
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=42146[/URL]
No nie myslicie chyba, że zapomniałam....:mad: Ledwo się aukcja zakończyła co za ciotki klotki :evil_lol:
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169432703[/URL]
Na razie to mam niezłą zagadkę. Skopiowałam linki, niby aukcja jest, ale nie ma jej na miom koncie :crazyeye: . W życiu nie miałam takiej sytuacji. Coś czuję że Holan zaraz będzie miał 2 aukcje...
1,5h gadałam z koleżanką przez telefon, więc to moje zaraz trochę trwało....
[B]HOLAN na allegro[/B]
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=169394608[/URL]
Może ktos jakiś chwytający za serce tekst napisze???