-
Posts
2569 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa i flatki
-
[quote name='dusje']Generalnie masz racje ale niderlandzki w Brukseli tez spoko ;) Ja niestety, francuskiego nie znam:oops:[/QUOTE] Ale językiem urzędowym - jednym z kilku jest francuski a nie flamandzki :cool3: Można słać po angielsku, bo na naszych europosłów, szczególnie tych z LPRu i Samoobrony to mało, że nie można liczyć - oni pewnie od razu petycję do kosza by wsadzili :angryy:
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Ewa i flatki replied to emilia2280's topic in Schroniska
Myśl o psach siedzących na takim mrozie jest dołująca maksymalnie a szansy na DT u mnie nie ma niestety. I tylko walenie głową w klawiaturę pozostaje ? -
[quote name='dusje']Jesli chcesz, to zrobie tlumaczenie na niderlandzki do Brukseli, od razu sobie przeczytaja po swojemu, bo na jelopy eurposlow nie ma co liczyc. Zaraz wysylam maila przechodniego do fundacjii w Holandii z prosba o przesylanie do wszystkich zainteresowanych. Napisza na adresik burmistrzunia:evil_lol:[/QUOTE] Do Brukseli lepiej francuski, niderlandzki w Belgii jest używany przez Flamandów a inteligencja i vipy to głównie Waloni :razz:
-
Vectra !!! - masz potwora w domu :crazyeye: Ja teraz będę uważała, żeby Ci nie podpaść bo kotem poszczujesz i ... Moja Bromba w zeszłym roku wciągnęła gołębia pod siatką :-o, schlastała cały balkon krwią, zostawiła odgryzioną główkę na balkonie a sama siedziała ze zwłokami pod łóżkiem i wyła, jak moje chłopaki usiłowli odebrać trofeum :diabloti: Moje koty nie wychodzą, więc Kruszewicz powinien medal mi dać - zważywszy, że każdy zabiłby 1 ptaka dziennie, pomnożywszy przez ilość dni w roku i jeszcze przez ilość kotów, która przez całe lata oscylowała wokół 14 - 15 - idzie to w tysiące :crazyeye:
-
My w niedzielę się produkujemy, a Wy? Do Katowic i Opola też zgłaszam - ona kocha zasuwać po ringu :evil_lol:
-
[quote name='JOLY'] Coraz lepiej . Fajnie ,, że będziecie Vanta- to to młodziutkie zwierze ? Chyba gdzieś widziałam w czapce noworocznej ?... A może się mylę. [/QUOTE] Hihihi, na kartce noworocznej jest Fila - córka Vanty, która będzie w młodziezy, bo dzień wcześniej wejdzie do tej klasy:cool3: Vanta idzie w championach, chcemy skończyć interka, bo ma 8 cacibów tak głupio ułożonych, że jej brakuje jednego, obojętnie czy naszego, czy zagranicznego :razz: Oczywiscie gwarancji nie ma, ale już stęskniłyśmy się za adrenalinką wystawową - miała przerwę po szczeniorach bo łysa była ;) I chętnie poznamy w realu dziewczyny z dogo :lol:
-
Vanta i ja też się pokażemy w Rzeszowie :lol: Miło będzie spotkać dogomaniaków :loveu:
-
[quote name='Agmarek']Niech mnie ktoś do diaska pocieszy że moje koty przeżyją na mrozie osłonięte przed wiatrem i śniegiem, bo żeście mnie tak zdołowały że siedzę i myślę tylko o tym :help1: Spać przez Was nie będę mogła :zly7:[/QUOTE] Teoretycznie powinny przeżyć - znajomi przywiezli z Moskwy kociaka, który się wychowywał na 20 stopniowym mrozie, ale może miał dobre geny ... Musisz im dawać ciepłe jedzonko i picie, no i patrzeć, czy kataru nie mają. Jak im będzie za zimno, to może same do chałupy wejda :razz:
-
Moje mieszkają w kamienicy rzut beretem od Centralnego, więc są uwięzione w mieszkaniu :cool3:Nie wychodzą wcale, chyba, że do weta :-( Kiedyś też miałam pień na środku salonu,ale i tak drapały meble. Poprzednią kanapę rozebraliśmy w domu na małe kawałki bo wstydziliśmy się ją taką zdemolowaną wynosić :eviltong:Jak przyszła nowa to po 2 tygodniach już miała na rogach frędzle. Drapaczki są różne ale tylko w przelocie do mebli z nich korzystają :-o No, zabić bym musiała, ale ja je kocham :loveu:
-
Rafał Pałka w Krajowym Rejestrze Sądowym i gdzie indziej
-
[quote name='Kinya']Znalazłam adres rejestracji w KRS, ale nie mają strony, w necie żadnych telefonów, namiarów e-mail:shake:[/QUOTE] Czy Sowczyce są w pobliżu Olkusza?
-
Znalazłam rejestracje w KRSie: KRS - Podmiot nr: 0000310631, OLKUSKIE STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT
-
Ja najlepiej życzę dziewczynom, które fizycznie i psychicznie muszą znieść wizyty w tym obozie koncentracyjnym - jesteśmy z Wami, wspieramy Was, mamy nadzieję,że na coś się przydamy !!!
-
I ja życzę nam wszystkim, żeby każdy szczeniaczek był tak upragniony i kochany przez swoich właścicieli jak ta mała - 7 miesięczna Filunia, córka mojej Vanty:
-
Przydałby się adres mailowy do Piekarskiej z SLD - tej z warkoczem, ona też lubi zwierzęta.