Jump to content
Dogomania

Ewa i flatki

Members
  • Posts

    2569
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa i flatki

  1. [quote name='dusje']Generalnie masz racje ale niderlandzki w Brukseli tez spoko ;) Ja niestety, francuskiego nie znam:oops:[/QUOTE] Ale językiem urzędowym - jednym z kilku jest francuski a nie flamandzki :cool3: Można słać po angielsku, bo na naszych europosłów, szczególnie tych z LPRu i Samoobrony to mało, że nie można liczyć - oni pewnie od razu petycję do kosza by wsadzili :angryy:
  2. Myśl o psach siedzących na takim mrozie jest dołująca maksymalnie a szansy na DT u mnie nie ma niestety. I tylko walenie głową w klawiaturę pozostaje ?
  3. [quote name='dusje']Jesli chcesz, to zrobie tlumaczenie na niderlandzki do Brukseli, od razu sobie przeczytaja po swojemu, bo na jelopy eurposlow nie ma co liczyc. Zaraz wysylam maila przechodniego do fundacjii w Holandii z prosba o przesylanie do wszystkich zainteresowanych. Napisza na adresik burmistrzunia:evil_lol:[/QUOTE] Do Brukseli lepiej francuski, niderlandzki w Belgii jest używany przez Flamandów a inteligencja i vipy to głównie Waloni :razz:
  4. Vectra !!! - masz potwora w domu :crazyeye: Ja teraz będę uważała, żeby Ci nie podpaść bo kotem poszczujesz i ... Moja Bromba w zeszłym roku wciągnęła gołębia pod siatką :-o, schlastała cały balkon krwią, zostawiła odgryzioną główkę na balkonie a sama siedziała ze zwłokami pod łóżkiem i wyła, jak moje chłopaki usiłowli odebrać trofeum :diabloti: Moje koty nie wychodzą, więc Kruszewicz powinien medal mi dać - zważywszy, że każdy zabiłby 1 ptaka dziennie, pomnożywszy przez ilość dni w roku i jeszcze przez ilość kotów, która przez całe lata oscylowała wokół 14 - 15 - idzie to w tysiące :crazyeye:
  5. Ja pisałam o ekstremie :diabloti: Żadna z nas nie zrobi więcej, jak da radę, nie martw się tylko idz spać. I tak jest im lepiej, jak setkom bidaków a jak takie dzikie, to w zamknieciu świra dostałyby. I przystosowane są, będzie dobrze, paaa
  6. My w niedzielę się produkujemy, a Wy? Do Katowic i Opola też zgłaszam - ona kocha zasuwać po ringu :evil_lol:
  7. Oj, na forum Miau dziewczyny by Cię ze skóry oberwały :razz: Jak kot ma katar, to mu zielone gluty wiszą i na oczy nie widzi. Dobrze byłoby jakbyś im jakieś witaminki dodawała do żarcia, wybierz o smaku rybki to zeżrą chętnie.
  8. [quote name='JOLY'] Coraz lepiej . Fajnie ,, że będziecie Vanta- to to młodziutkie zwierze ? Chyba gdzieś widziałam w czapce noworocznej ?... A może się mylę. [/QUOTE] Hihihi, na kartce noworocznej jest Fila - córka Vanty, która będzie w młodziezy, bo dzień wcześniej wejdzie do tej klasy:cool3: Vanta idzie w championach, chcemy skończyć interka, bo ma 8 cacibów tak głupio ułożonych, że jej brakuje jednego, obojętnie czy naszego, czy zagranicznego :razz: Oczywiscie gwarancji nie ma, ale już stęskniłyśmy się za adrenalinką wystawową - miała przerwę po szczeniorach bo łysa była ;) I chętnie poznamy w realu dziewczyny z dogo :lol:
  9. Vanta i ja też się pokażemy w Rzeszowie :lol: Miło będzie spotkać dogomaniaków :loveu:
  10. [quote name='Agmarek']Niech mnie ktoś do diaska pocieszy że moje koty przeżyją na mrozie osłonięte przed wiatrem i śniegiem, bo żeście mnie tak zdołowały że siedzę i myślę tylko o tym :help1: Spać przez Was nie będę mogła :zly7:[/QUOTE] Teoretycznie powinny przeżyć - znajomi przywiezli z Moskwy kociaka, który się wychowywał na 20 stopniowym mrozie, ale może miał dobre geny ... Musisz im dawać ciepłe jedzonko i picie, no i patrzeć, czy kataru nie mają. Jak im będzie za zimno, to może same do chałupy wejda :razz:
  11. Moje mieszkają w kamienicy rzut beretem od Centralnego, więc są uwięzione w mieszkaniu :cool3:Nie wychodzą wcale, chyba, że do weta :-( Kiedyś też miałam pień na środku salonu,ale i tak drapały meble. Poprzednią kanapę rozebraliśmy w domu na małe kawałki bo wstydziliśmy się ją taką zdemolowaną wynosić :eviltong:Jak przyszła nowa to po 2 tygodniach już miała na rogach frędzle. Drapaczki są różne ale tylko w przelocie do mebli z nich korzystają :-o No, zabić bym musiała, ale ja je kocham :loveu:
  12. Rafał Pałka w Krajowym Rejestrze Sądowym i gdzie indziej
  13. [quote name='Kinya']Znalazłam adres rejestracji w KRS, ale nie mają strony, w necie żadnych telefonów, namiarów e-mail:shake:[/QUOTE] Czy Sowczyce są w pobliżu Olkusza?
  14. Znalazłam rejestracje w KRSie: KRS - Podmiot nr: 0000310631, OLKUSKIE STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ ZWIERZĄT
  15. Arka ma rację - koty na zimno są straszliwie wrażliwe :-( Ja jak weszłam w koty to nie myślałam, że tak potrafią zdemolować mieszkanie, ale jak się powiedziało A to trzeba powiedzieć sobie "trudno - meble nie są ważniejsze od żywych istot " i dać im ciepły kąt na zimę
  16. Wpisałam sobie do komórki, jeżeli ktoś ode mnie będzie się zgłaszał, to powoła się na mój nick.
  17. Ja najlepiej życzę dziewczynom, które fizycznie i psychicznie muszą znieść wizyty w tym obozie koncentracyjnym - jesteśmy z Wami, wspieramy Was, mamy nadzieję,że na coś się przydamy !!!
  18. Chciałabym na priva namiary na Koci Świat, być może będę miała domek dla nich :cool1:
  19. I ja życzę nam wszystkim, żeby każdy szczeniaczek był tak upragniony i kochany przez swoich właścicieli jak ta mała - 7 miesięczna Filunia, córka mojej Vanty:
  20. Ewa i flatki

    Azja [*]

    Smutno bardzo, współczuję [']
  21. Bubble Bath - animated Flash ecard by Jacquie Lawson
  22. Kuwetki to podstawa egzystencji (naszej, nie kotów :eviltong:)u mnie, przy 8 kotach jest 5 kuwet :-o A dla odmiany życzenia macie z flatką - 7miesięczną córką Vanty - Filą :lol:
  23. Przydałby się adres mailowy do Piekarskiej z SLD - tej z warkoczem, ona też lubi zwierzęta.
  24. W dzisiejszej Gazecie na święta jest Joanny Szczęsnej świetne omówienie tego,co o kotach na rynku księgarskim ostatnio, polecam :lol:
  25. NO - 12 :lol:Te fotki co prawda robione jakiś czas temu ale wygląda tak samo, albo nawet lepiej. Żebyście mi tak bardzo nie zadrościły to zdradzę, że w porze wiosny i jesieni potrafi kichnąć zielonymi glutami w kanapki :diabloti:
×
×
  • Create New...