witam o ozzym dowiedzialam sie z plakatu w sklepie zoologicznym w moim miescie.dzis zobaczylam taki sam plakat w mojej szkole i strasznie chcialabym poznac osobe ktora je rozwiesza.oprocz mnie znalazlam na dogo tylko dwie osoby z plocka a chcialabym poznac kogos komu los psow(tak jak i mi)nie jest obojetny.prosze napisz do mnie bo kto wie moze sie zaprzyjaznimy.
witAM o ozzym dowiedzialam sie z plakatu w sklepie zoologicznym w moim miescie.dzis zauwazylam taki sam plakat w mojej szkole i strasznie chcialabym poznac osobe ktora rozwiesza te plakaty.jestem z plocka i na razie na dogomani znalazlam dwie osoby nie liczac mnie ktore sa z mojego miasta.prosze napisz do mnie!
[B]Hejka,niestety nie mam porównania co do banerka ze szczurami ale ten mi się bardz[/B][B]o podoba.Ja z wakacji wróciłam pod koniec sierpnia,a komp się spalił i nie miałam jak pisać.Teraz kupie nową myszke i powstawiam nowe zdjęcia,pozdro.[/B]
[URL="http://images3.fotosik.pl/102/45887368c0606ef7.jpg"]http://images3.fotosik.pl/102/45887368c0606ef7.jpg[/URL] to jest swietne,czyzby zasilany jest na baterie?
skoro uszy sie zagoily to pewnie dziewczyny juz sie poznaly i jak reaguja?jamniczka nie jest zazdrosna ani nic??ps:myslalam ze imiona rodowodowe sa dlugie i czy perla ma tatu??
[B]Tak,Diana zawsze jest grzeczna co mnie nieco flustruje.Chciałabym żeby kiedyś na spacerze pogoniła jakiegoś kota czy wiewiórke i żeby nie zwracała na mnie przy tym uwagi.Tak łatwo przewidzieć jej zachowanie.Chciałabym żeby na spacerach uganiała się z psami po łąkach i żeby sprawiało jej to przyjemność.Jedyne co lubi to zabawy w domu,na powietrzu już nie.:placz:[/B]
[B]No na wsi było świetnie.Diana chodziła za mną krok w krok,bardzo bała się że ją tam zostawie.Ale była ze mną i dziadkiem na spacerze ponad dwie godziny szliśmy.Troche sobie pogrzebała i takie tam.[/B]
[URL="http://img278.imageshack.us/img278/463/zdjcie14577ue.jpg"]http://img278.imageshack.us/img278/463/zdjcie14577ue.jpg[/URL]
hehe to jest swietne,nie protestowal jak go wsadzalas?
o jakie przepiekne jak mi sie takie malenstwo marzy...a u nas w Płocku na giełdzie sa czesto hodowcy zwyklych kundli.jeden facet przywiozl owczarki na sprzedaz,ma ich hodowle(powiedzial ze 25)wszystkie bez papierow:shake:.tak wogole to w plocku jest masa ludzi ktorzy zarabiaja na rozmnazaniu zwyklych kundli,mam wrazenie ze schronisko tez to robi...