Jump to content
Dogomania

Aga K

Members
  • Posts

    2716
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga K

  1. nio bo mam :( w aparatku :( jutro jak siem wezmem to pojdem i kupiem a co :P i znow bedziecie zasypani fotami :P " kilka lekcji pt " 0 bylas na jakims konkretnym szkoleniu ?
  2. wlasnie to ostatnie zdjecie w ruchu jest super :loveu::loveu::loveu: przynajmkniej mi sie podoba ( szczerze )
  3. powiem tylko jedno hahahahaha ih ih ih :D hio hio hio :D :grins: :grins: :grins: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  4. Witaj Julcia :buzi: dokladnie...... jak najmniej zmartwien
  5. hheheheh droga Tino nie przebije :roll: a skad ty masz az taka dlugaaasna linke ?
  6. witam Was ... niewiem czy sie cieszyc czy smucic i martwic super fottki, ale to co napisala Basia mnie niepokoi :shake: pozdrowki dla Ciebie Justynko i glaski dla fafla
  7. nio to mnie pocieszylas :Cool!: mialam jeszcze do wyboru adresowke z takim samym wzorkiem jak na szelkach,, ale to chyba byloby zbyt jednolite ;>
  8. ciesze sie, ze sie cieszysz z powodu tego ze mnie widzisz :mdrmed:
  9. aha heheheh brak slow ;> poprostu :siara:
  10. Aga K

    Galeria LENKI

    Witaaajcie :multi::multi::multi: super fotki fafluski :loveu: [URL]http://i39.tinypic.com/e026wi.jpg[/URL] ta mnie jakos najbardziej urzekla, niewiem w sumie czemu ;> ale widze ze u Was tez REAKTYWACJA :multi: u nas tez, ale narazie bez fotkow :oops:
  11. hewheheheh no nie, ja nasza smyczke dostalam od mojego mena na gwiazdke i niemam najmniejszego zamiaru jej kroic :mad: jeszcze tym bardziej dla mojego mula Spajka ;>
  12. [quote name='evaxon']hej Aga :multi::multi: jasne ze pamietam :eviltong:[/quote] nio tak :eviltong: jakze mozna byloby zapomniec .... przystanek ... na jednym jego koncu konietka z zolytym, dosc duzym piesem - notabene bokser :lol: a na drugim koncu przystanku, rowniez na laweczce, siedzi rowniez kobieta, z psem dosc duzym ;) i to rowniez jest bokser :lol: jeny, jak na wtedy po tym spacerku bylam chora :eviltong: a jaka spanikowana ta burza ...
  13. aaaaa ..../ :razz: nio, a tak wracajac do rogza to zamowilam to: [[URL="http://img12.imageshack.us/my.php?image=adrresmdkb9.jpg"][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/2571/adrresmdkb9.jpg[/IMG][/URL] i to ;) [URL="http://img168.imageshack.us/my.php?image=rogzkosteczkibc7.jpg"][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/6761/rogzkosteczkibc7.jpg[/IMG][/URL] bedzie pasowac ? :cool3:
  14. no to jak ja mam taka dluga linke to sie sama w niej zaplacze :D Spike pociagnie i po nas ;> A juz tak konkretnie - jak to zrobic praktycznie ? - jednego dnia dana dlugosc ?
  15. Witamy Dealerka :multi:
  16. aaa... to przepraszam :oops: a to cierpliwa swineczka - moje sa takie lobuzy ze niedaly by sie ;> a czemu kotka w to nie upiela ? ;> kotek sie niedaje ? :hmmmm: ;)
  17. hmmm, swinka moze i niesamowicie wyglada w szeleczkach, ale ja jakos niepopieram :shake: sama mam dwie proski ( a mialam ich wczesniej kilka jeszcze ) i nigdy zadnej bym nie upiela w szelki ... ale to tylko moje zdanie
  18. Aga K

    Metamorfozy

    tu link do jego watku :shake: [URL]http://forum.boksery.pl/topics18/spajek-spajk-d-vt4358.htm[/URL] zdjecia sie nie wklepily 0 niewiem czemu ;/ zdjecia fafla po przybyciu do mnie sa w naszej galerii
  19. Aga K

    Metamorfozy

    nio to mam kilka fotek ;) ale one sa zaduze ;/ wiec zaraz dodam link do forum na ktorym byl jego watek
  20. hmmm ;> wytlumaczcie mi to konkeretnie co i jak mam robic glowa mnie boli i niemysle, przepraszam ...
  21. Aga K

    Metamorfozy

    nioo to troszke potrwa ;) bo jestem na laptopku a tu niemam fotkow :siara: ale zaraz wygrzebe jakies z forow ;)
  22. :hmmmm: co ja tu widze ? jakas przeprowadzka byla ... i to w jakies DZIKIe tereny :evil_lol: glaski dla Baksika
  23. Hey Paulinko :buzi:
  24. Aga K

    Metamorfozy

    slooodziak :loveu::loveu::loveu: ja w sumie moglabym pokazac malenka metamorfozke mojego fafelka. Mial zrobione zdjecia zaraz po znalezieniu nio a teraz ma mnostwo zdjec ;)
×
×
  • Create New...