Jump to content
Dogomania

Aga K

Members
  • Posts

    2716
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga K

  1. Kopal w lodzie, bawil sie sniegiem jak to on, podskakiwal i niechcial odejsc bezemnie nigdzie nawet na krok :multi: Wracajac do domu troche rozkojarzyla go piklka :roll: przechodzilismy obok boiska, na ktorym zaczely grac dzieciaki w noge :roll: no i tu klopot wielki :angryy: kto go nauczyl bezsensownego biegania za jakakolwiek pilka - niewiem :roll: ale jakos dalismy rade. Jeszcze jakbysmy nie szli droga na krotkiej smyczy byloby lepiej bo bym go zajela kurakiem, ale niemoglam :roll: Potem na tych samych polach sie troszke pobawilismy, niebal sie nawet bardzo bardzo glosnego samochodu, ktory gdzies tam byl testowany. Stal na luzie i nieuciekal :) Zas potem przechodzilismy obok bloku no i tu tez klopocik. Ktos kilka razy trzaskal klapa od bagaznika czy drzwiami ..... Spike na luzie i juz wystraszony. Co mnie w tym pociesza ? - w pewnym momencie strachu przybiegl do mnie ;) Zaraz po tym przechodzilismy obok samochodu dostawczego - troszke sie przestraszyl, wycoagnelam zabawke i nawet bus mu nieprzeszkodzil w zabawie, choc fakt byl troszke rozkojarzony. Mysle, ze ta dluzsza smycz niz przecietna bedzie kluczem do sukcesu oraz wspolna praca, dlugie spacerki no i jakas spacerowa zabaweczka, noo i smakolyki bo teraz ich zabraklo ... Fotki sciagam z aparatu :eviltong:
  2. A tak wogole to zapomnialam ;> mialam Wam opowiedziec o zachowaniu FAFLA na naszym ostatnim dlugim spaceru. Wyszlismy sobie w nerwach po malej sprzeczce z tztem - no coz, klotnie w zwiazku sa tez potrzebne, byleby umiec po nich rozmawiac .... Idziemy sobie, i idziemy, az nagle zauwazylam ??? - PAJEK IDZIE NA LUZIE I NIECIAGNIE !!!! szok:crazyeye: ale bardzo milusi ;) no to idziemy dalej, troszku przy nodze troszku luzu az doszlismy pod las - jakos dalej balam sie isc, niewiem czemu - jakbym cos czula i fakt - krecil sie jakies dziwny kolo, na ktorego fafel mial chrapke wsumie :razz: Poprzestalismy spacer na polance, ale wczesniej jeszcze szlismy sciezka przez pola na nich bawiac sie. I kolejne olsnienie - Spike przychodzi do nogi "zapomoca" KURAKA ( bedzie bohater jeszcze w calosci na zdjeciach z aparatu ;) ) Bardzo mnie to ucieszylo sluchajcie ;) Spajk sluchal sie o lepsze - na tej polanie - dosc blisko drogi, na kazdy rozkaz STOJ gdy nadjezdzalo auto ( tak dla bezpieczenstwa coby sie niezapomniec w szalejstwie) Spajk puszczal kuraka i stal jak posag poki ja mu niepowiem co dalej :loveu: Poraz pierwszy w nnaszym niestety krotkim zyciu spacerkowym bawilismy sie naprzeciwko siebie :multi: co mnie straszbie ucieszylo. Ja moglam wsumie puscic smycz, a on i tak byl skoncentrowany na mnie ! :multi: Pobawilismy sie tak moze z 45 minut - jak szalency na tej polance przy domkach :multi: ale ani on, ani ja niechcielismy stamtad isc ;) grzecznie siadal gdy ccial kuraka lapal gdy mu rzucalam opo kazdym siku przybiegal do mnie, jakby sie chcial pochwalic, ze dobrze zrobil :multi: super uczucie :multi: ..... Na kazde, nawet najcichsze moje powiedzenie jego imienia reagowal natychmiast :multi:
  3. a tak pozatym to mialam zrzucac te fotki wczesniej, ale mi dogo niedzialalo :angryy::roll: ale moze teraz je zrzuce i cosik wam pokaze ??? ;)
  4. hejka ;) fafel chodzi na kolcach albo na zwyklej obrozy, ale ze jest nieusluchany bardzo i jak widzi [OILECZKE i innego psa to sie czasem pociagfnie co mnie osobiscie bardzo bardzo wkur ... :angryy: normalnie czasem se mysle, choc tro niedorzeczne, ze wkoncu chciala bym miec tego szczeniaka i sama go ukladac bo ciagle mam znajdy dorosle, ktorych ja nieukladalam, a teraz niewiem jak je poskromic ( Pusia, Mika no i fafel ... ) szczeniaka od poczatku sie uczy przychodzenia i jakos wydaje mi sie, ze jest latwiej. Fotki male bo z komory - pisalam wczesniej :eviltong: ze takie beda :eviltong: ale siem niemartwcie - mam 1600 fot na aparatku bo mam juz akumulatorki zrobilam jeszcze dzis focie, co by byly swieze :diabloti: mam takie starutkie fotki sprzed roku, ze Pusia na nich jeszcze jest ..... Boze ! to juz niebawem rok jak jej niema, a ja nadal strasznie tesknie .... Mamy w planach noowy avatarek no i wkoncu BANNEREK :multi: tylko sie niemoge zdecydowac, ktore fotki do niego wybrac :diabloti: postaram sie zrzucic tu na dogo reszte malenkich fotkow z sonika, a potem z aparatu :multi: - szepne wam tylko - ze sa PRZESMIESZNE :loveu:
  5. starczy Wam narazie bo za slodko wam bedzie hihi :P <skromna>
  6. [CENTER]przed spacerkiem :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/9605/foteczkisonik156cw4.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/9296/foteczkisonik157sb1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]na spacerku wczorajszym porannym [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/3586/foteczkisonik158cd1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/2213/foteczkisonik227mu2.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]Z SERII POGRYZC KAZDEGO KIJKA NAPOTKANEGO NA DRODZE :razz::diabloti::razz: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img155.imageshack.us/img155/341/foteczkisonik159jq9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7050/foteczkisonik160ao0.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8885/foteczkisonik225ff9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3931/foteczkisonik226dd3.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]po spacerku - na klatce[/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img128.imageshack.us/img128/7234/foteczkisonik228zm6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
  7. czas na frotki bo sie rozgadalam :D [CENTER]uwodziciel ... :) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img519.imageshack.us/img519/9386/foteczkisonik138po9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]stra fotka z Pusia jeszcze ... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/2170/foteczkisonik038ef9.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1697/foteczkisonik232cw1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]idziemy ??? [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img266.imageshack.us/img266/2835/foteczkisonik115ih5.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER]sloodziak [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/281/foteczkisonik116bp8.jpg[/IMG][/URL] co my tu mamy ??? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/7638/foteczkisonik140np2.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  8. a teraz to ja niewidze emotikonkow, ktore powstawialam w poscie wyzej - loozz :razz:
  9. jak najszybciej wrzucacie fotki ??? bo ja staroswiecko przez imageschack czy jakos tam :eviltong: przed chwilka zrzucilam fotki z sonika na kompika :lol: a teraz jak to zrzucic tu ?? :hmmmm: ja to jestem krejzolka na niczym sie nieznam ..... a jak juz, to z takimi przebojami ze mala glowa - przed chwilka jak zrzucalam fotki mialam w telefonie dso wyboru TRAN PLIKOW i TRYB TELEFONU ja oczywiscie wybralam to pierwsze, ale - mysllam, ze to FORMAT PLIKOW :mdleje: help ... co ja z tym telefonem nie nawyrabialam, zeby to zatrzymac .... ale udalo sie :Cooll:
  10. Witam :multi::multi::multi: Marta - nie fochaj siem :mad: zataz siem usprawiedliwiem no :eviltong: Medorki - witajciee :multi: rwpb - juz, zaraz zapodam fotki ;) Pati - fotki mialy byc popoludniu, ale popoludniem byla MASOWA PRODUKCJA TOSTOWW :multi::multi::multi: a potem niewiedziec czemu - potworny bol glowy :placz: nawet niewiem kiedy usnelam :roll: wiem tylko ze tak jak na pollezaco ogladalismy z tztem tv i tak zasnelam ..... :roll: Niewiem, moze to koniec choroby .... bo poczatek zaczol sie wlasnie od bolu glowy :placz: glowa bolala mnie dwa dni, a tabletki przeciwbolowe lykalam jak witaminki C i nic mi one nie dawaly :angryy: niewiem, moze to reakcja na krople do nosa ??? ;/ Pati - ja wychodzilam z moimi psiunami osobno bo sie niezgadzaly a spuscic ich nieszlo bo Pusia starsza pani juz nie biegala, nie bawila sie, wiec niemialao to wiekszego sensu. I ja sie meczylam - bo sie ciagle platali, i oni - bo inne tempo dla fafla a inne dla niej bylo. czemu multi cytat niedziala ??? :mad:
  11. niema z duzego spacerku fotow :roll:
  12. Oj nie, bateryjek jeszcze niet ;> bbo mialam mala sprzeczke i nigdzie nie bylam w miescie bylam zas na spacerku z faflem i ..... ??? i BEDA Z NIEGO LUDZIE !!!!! :grins: :Cool!: :grins: :Cool!:: ale o tym powiem wam pozniej :eviltong: a pomeczcie sie troche :eviltong: aaa... dodam tylko jedno - bylismy na dosc dlugim spacerku :eviltong:
  13. super :loveu::loveu::loveu: moj faflun chyba tez ma zadatki na taniec ;) bo jak ja tancze to on razem ze mna ;)
  14. racja :mad: :loveu:
  15. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  16. [IMG]http://farm4.static.flickr.com/3465/3235849297_6b11c107d4.jpg?v=0[/IMG] [IMG]http://farm4.static.flickr.com/3484/3235846995_16ba9ac49b.jpg?v=0[/IMG] slicznosci faflaste !!! :loveu::loveu::loveu: Witam
  17. Witaj Aga ;) jak tu pieknie :)
  18. Jak tu pieknie :loveu: Witam ;)
  19. Witam. GRATULACJE :loveu::multi::loveu::multi::loveu:
  20. wspolczuje ..... :roll: ale wierze, ze dasz rade a tak pozatym skoro u was pelno ambon i klosownikow - mysliwych to sprawdzajcie jeszcze czy niema gdzies zastawionych zelazek :placz:
  21. hahahah ale slooodkie sa :eviltong: postaram sie popoludniem wrzucic ;) noo, i musze isc po te akumulatorki czy tam po cos ytam do tego aparatu ;> ja siem nieznam ....
  22. a ja chcem pojezdzic i niemam gdzie :placz::placz::placz::placz::placz:
  23. :mdleje: :mdleje: :mdleje: ..... :eviltong: ale i tak moje castko lezace i spiace za mna jest sliczniejsze ;)
  24. nio beda beda :eviltong: ale z komooooryyy ... :shake:
  25. [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1507/hpim1769el8.jpg[/IMG] super !:loveu: super ! :loveu: super !:loveu: tylko SCHRUPAC !!! :loveu:
×
×
  • Create New...